Eindelijk!

Vertel hier wat je vandaag met je fjord hebt gedaan.
Plaats reactie
Mir
Berichten: 5923
Lid geworden op: do 27 jan 2005, 18:23
Locatie: Hoekse Waard

Eindelijk!

Bericht door Mir » za 12 jul 2008, 15:37

Vandaag heb ik voor het eerst sinds half april weer eens echt gereden *o/* . Sinds mijn knieklachten had ik er niet meer opgezeten (oke, even 1 keer Tim uitgestapt maar dat voelde niet echt lekker) en vandaag heb ik op 2 paarden gezeten O:) .
Ellen ging een nieuw zadel kopen die ik natuurlijk ook even moest testen, dus klimmen op Timmie. Ze keken daar wel een beetje raar, rechts opstappen met behulp van Ellen :P ik leek wel tachtig... Maar het voelde goed met de beugeltjes aan dus ook nog een stukje gedraafd. Oef, dat voelde weer goe-hoed :j . Terug op stal kon ik het niet laten en heb ik Obion van het land geplukt. Die is weer zo'n 15 cm hoger dus de stalbaas heeft takelwerkzaamheden verricht en toen zat ik! Oblion heeft ook al zo'n 2,5 maand niet echt wat gedaan dus we zijn rustigjes aan begonnen, maar ze pakte het al snel best lekker op.
Na 2 drafsessies begon het wel lekker te broeien onder de kniebrace dus toen weer gestopt.
Ik ben echt helemaal blij dat het goed ging, was zo bang dat ik teveel last zou hebben. Nu nog hopen dat ik vanavond geen spijt ga krijgen van mijn fanatieke gedoe O:) .
Gebruikersavatar
Esther
Berichten: 22830
Lid geworden op: za 16 jul 2005, 17:56
Locatie: Paasloo

Bericht door Esther » za 12 jul 2008, 16:08

Voorzichtig hoor, niet te gek doen!!
Wel fijn dat je weer eens lekker op een paardenrug kon zitten!!
Ik lijk op de uitzonderingen in de Duitse grammatica
Gewoon niet te begrijpen
'Loesje..'
Gebruikersavatar
nancy imka
Berichten: 11553
Lid geworden op: wo 26 jan 2005, 19:59
Locatie: leiderdorp

Bericht door nancy imka » za 12 jul 2008, 17:01

Heerlijk he als je dan weer opstapt en het doet geen pijn. Dat was voor mij ook zo raar! Zeker als je je benen dan in de beugels doet en na een tijdje doet het nog steeds geen pijn.... En lichtrijden dat dat ook ineens weer gaat HEERLIJK!

Veel plezier met het rijden verder
Afbeelding

Imka (v.Zidar/m. Blaika) Rust zacht lieverd ik zal je nooit vergeten bedankt voor alles 8/6/'88 - 19/1/2016
Emy (v.Caspur/m.Wiviana)
Mn hondjes
†BrendaE.bulldog RIP miss u, zal je nooit vergeten...!
†Bartje E.mastiff RIP
†Arnold E.bulldog RIP
Mr BlueE.mastiff
JackyE.bulldog
Gebruikersavatar
Thessa Keizer
Berichten: 5520
Lid geworden op: ma 30 jan 2006, 18:38
Locatie: Vlaardingen

Bericht door Thessa Keizer » za 12 jul 2008, 18:12

Meid doe je wel rustig aan! Maar wel super dat het zo lekker ging voor je. En is het geen optie om met behulp van een krukje o.i.d. op de paarden te klimmen?

Groetjes Thessa en Aike :wave:
Mijn enige echte grote liefde in mijn leven, AIKE!!!!!
en Blaze mijn pennypony paardje!!
en ook Elegant, alias Schimpie, mijn knappe schimmel ruin
Ennnnnn, Joost!!
Mir
Berichten: 5923
Lid geworden op: do 27 jan 2005, 18:23
Locatie: Hoekse Waard

Bericht door Mir » za 12 jul 2008, 18:41

Ja ik doe voorzichtig :D anders ben ik de volgende dag zuur. Als er een stoel staat gebruik ik die hoor, maar dat gaat ook van rechts en net zo klungelig... heb al gezegd dat ik de volgende keer op de tafel wil gaan staan O:) .
Gebruikersavatar
Thessa Keizer
Berichten: 5520
Lid geworden op: ma 30 jan 2006, 18:38
Locatie: Vlaardingen

Bericht door Thessa Keizer » zo 13 jul 2008, 06:34

Mir schreef:Ja ik doe voorzichtig :D anders ben ik de volgende dag zuur. Als er een stoel staat gebruik ik die hoor, maar dat gaat ook van rechts en net zo klungelig... heb al gezegd dat ik de volgende keer op de tafel wil gaan staan O:) .
Hihi en dan een stoel voor de tafel, daarvoor een wat lager krukje, hahaha, je kunt beter een hoge trap meenemen dan :+ Ik zie het al helemaal voor me die klimpartij.

Groetjes Thessa en Aike :wave:
Mijn enige echte grote liefde in mijn leven, AIKE!!!!!
en Blaze mijn pennypony paardje!!
en ook Elegant, alias Schimpie, mijn knappe schimmel ruin
Ennnnnn, Joost!!
Gebruikersavatar
Jet&Erna
Berichten: 3226
Lid geworden op: vr 24 nov 2006, 14:21
Locatie: Drenthe

Bericht door Jet&Erna » zo 13 jul 2008, 09:36

oei, éénmaal het gevoel weer te pakken krijgt wordt je vast en zeker weer fanatiek met rijden- erg fijn voor je maar doe kalm aan ;)
'Je ziet pas wat je hebt,
als je het verloren bent
...'

Mijn knotsgekke 4voeters: Erna, Fee & Sophietje
Gebruikersavatar
Nicole
Moderator
Berichten: 10616
Lid geworden op: wo 26 jan 2005, 19:43
Locatie: Steenwijk

Bericht door Nicole » zo 13 jul 2008, 09:39

Zal vast een lekker gevoel zijn geweest om eindelijk weer te kunnen rijden! Maarre wel rustig aan doen he!
Er is geen grens aan wat we een paard kunnen leren, Er is alleen een grens aan onze intelligentie om het hem uit te leggen.
Mir
Berichten: 5923
Lid geworden op: do 27 jan 2005, 18:23
Locatie: Hoekse Waard

Bericht door Mir » zo 13 jul 2008, 14:41

Ik ben vandaag braaf niet wezen rijden, pas van de week weer. Probeer het rustig op te pakken, heb ik er vast langer plezier van :D .
Gebruikersavatar
Ellebel
Berichten: 4963
Lid geworden op: do 27 jan 2005, 15:16
Locatie: Breda

Bericht door Ellebel » zo 13 jul 2008, 15:10

Heerlijk he, dat je het weer geprobeerd hebt? Nu langzaam weer lekker opbouwen en hopen dat je knie het houdt!
Gebruikersavatar
lauraatje
Berichten: 4089
Lid geworden op: do 16 feb 2006, 18:11
Locatie: bij Nijmegen

Bericht door lauraatje » zo 13 jul 2008, 16:54

Joehoe, wat goed!! Zal een heerlijk gevoel zijn geweest :j
Nog geen spierpijn? ;)
Mir
Berichten: 5923
Lid geworden op: do 27 jan 2005, 18:23
Locatie: Hoekse Waard

Bericht door Mir » ma 14 jul 2008, 05:59

haha geen spierpijn maar wel een zere kont. Mijn tere zitvlees moet even wennen aan het rijden zonder beugels met slingerende benen 8)7 .
Gebruikersavatar
DeeDee
Moderator
Berichten: 29827
Lid geworden op: do 27 jan 2005, 07:18
Locatie: Gennep

Bericht door DeeDee » ma 14 jul 2008, 06:31

Ik kan me zo ongeveer voorstellen hoe je er op geklommen bent O:) Maar dat moet echt heerlijk zijn geweest ja dat rijden.
Life is wonderful, coffee, two sugar and my little fjordhorse Totibull *o/* <-speciale editie van mijn onderschrift :P
Daphne
Berichten: 4874
Lid geworden op: za 29 jan 2005, 10:34
Locatie: Wijchen

Bericht door Daphne » ma 14 jul 2008, 08:42

Oh wat heerlijk, hoe blij je kunt worden van even op een paardenrug zitten! Nu maar hopen dat het opbouwen goed gaat en je geen last van je knie krijgt!
Gebruikersavatar
Jeempie
Berichten: 6934
Lid geworden op: za 05 feb 2005, 23:15
Locatie: Etten-Leur
Contacteer:

Bericht door Jeempie » ma 14 jul 2008, 09:01

Wat een heerlijk gevoel als het dan weer kan! Maarre, wel voorzichtigaan he?
Zortin Z1 + 10 alweer! *o/* Mindy Z2+15 en met pensioen
Flicka M1 + 11 en AA abop!!!
Jamie preferent, keur, prestatie en model ! :L :))
Plaats reactie