parkeerplaats auto + trailer drunense duinen

Stel hier je vragen m.b.t. fjorden!
Plaats reactie
Gebruikersavatar
nobbygaard
Berichten: 2412
Lid geworden op: vr 04 feb 2005, 11:02
Locatie: Sliedrecht

parkeerplaats auto + trailer drunense duinen

Bericht door nobbygaard » wo 12 mar 2008, 07:35

Volgende week maandagmiddag of dinsdagmiddag ga ik bij het land van ooit mijn jurk ophalen die ik tijdens de veiling gekocht heb. Maar omdat ik dan toch in de buurt ben van de drunense duinen wil ik gelijk Nobby mee nemen om een lekkere buitenrit daar te gaan maken.
Maar aangezien ik niet bekent ben daar verder weet ik niet waar ik dan het beste de auto met trailer kan neerzetten. Normaal met de brabantrit staan we bij Peijneburg, maar daar kan ik natuurlijk niet zomaar gaan staan nu.
Weet iemand een plek die makkelijk te vinden is voor iemand die niet bekend is daar?
Gebruikersavatar
~mirjam~
Berichten: 2140
Lid geworden op: do 30 nov 2006, 10:52
Locatie: Haarsteeg

Re: parkeerplaats auto + trailer drunense duinen

Bericht door ~mirjam~ » wo 12 mar 2008, 08:50

Vanuit het land van Ooit is het makkelijkste om bij café de drie linden
te parkeren. Het ligt er ongeveer 3 km vanaf. Je kunt daar tevens een dagkaart kopen. En het ligt meteen aan het bos en de duinen.
Drie Linden, Herberg De
Giersbergen 8
5151 RG Drunen

Tel: 0416 - 372429

Herberg 'De Drie Linden' is gelegen aan de noordkant van de Drunese duinen: snelweg A59 (Dordrecht, Den Bosch) afslag 41 Drunen. Volg bord Drunese Duinen.

De herberg bevind zich op het landelijk gehucht Giersbergen.

Oud Brabants cafe, terras en speeltuin.
Specialiteit: huisgemaakte dagsoep, boerenuitsmijter.

Beginpunt van fiets-, wandel- en ruiterroutes
Gebruikersavatar
Hilde
Berichten: 8176
Lid geworden op: do 27 jan 2005, 18:42
Locatie: Kruisland

Bericht door Hilde » wo 12 mar 2008, 09:32

Wij hebben onze veewagen bij Manege van Loon in Loon op zand toen gezet.
Daar konden we op 't gemak de paarden ook inspannen.
Wij hebben op Zondag gereden en toen vertelde ze van de 3 linden,dat je dan slecht wegkomt 's middags met de veewagen i.v.m drukte.
Dat zal waarschijnlijk door de weeks minder zijn...
Anders bel je even van te voren om het zeker te weten,nathalie!

(tot in epe weer,he?)
11-06-2008:Rust zacht grote,stoere Kor!
Gebruikersavatar
nobbygaard
Berichten: 2412
Lid geworden op: vr 04 feb 2005, 11:02
Locatie: Sliedrecht

Bericht door nobbygaard » wo 12 mar 2008, 11:08

Hilde schreef:Wij hebben onze veewagen bij Manege van Loon in Loon op zand toen gezet.
Daar konden we op 't gemak de paarden ook inspannen.
Wij hebben op Zondag gereden en toen vertelde ze van de 3 linden,dat je dan slecht wegkomt 's middags met de veewagen i.v.m drukte.
Dat zal waarschijnlijk door de weeks minder zijn...
Anders bel je even van te voren om het zeker te weten,nathalie!

(tot in epe weer,he?)
Ik zie je zeker weer in Epe.
Ik heb ook al gedacht aan manege van Loon. Voor dat ik Nobby had huurde ik daar zondags vaak een fjord voor een buitenrit. Dus die weet ik makkelijk te vinden. Denk dus dat ik die ga bellen of het mogelijk is om daar maandagmiddag (heb inmiddels vrij gekregen) te mogen parkeren.
Gebruikersavatar
claudia
Berichten: 14387
Lid geworden op: vr 28 jan 2005, 19:00
Locatie: vlijmen

Bericht door claudia » wo 12 mar 2008, 12:42

nobbygaard schreef:
Hilde schreef:Wij hebben onze veewagen bij Manege van Loon in Loon op zand toen gezet.Daar konden we op 't gemak de paarden ook inspannen.Wij hebben op Zondag gereden en toen vertelde ze van de 3 linden,dat je dan slecht wegkomt 's middags met de veewagen i.v.m drukte.Dat zal waarschijnlijk door de weeks minder zijn...Anders bel je even van te voren om het zeker te weten,nathalie!(tot in epe weer,he?)
Ik zie je zeker weer in Epe.Ik heb ook al gedacht aan manege van Loon. Voor dat ik Nobby had huurde ik daar zondags vaak een fjord voor een buitenrit. Dus die weet ik makkelijk te vinden. Denk dus dat ik die ga bellen of het mogelijk is om daar maandagmiddag (heb inmiddels vrij gekregen) te mogen parkeren.
Hey, hoe laat ga je op maandagmiddag.?

Ik ben dan ook in Udenhout(bij Rien).

(moet toch rijden :)ddd )
Alco, voor altijd in mijn hart!!(18 juli 2011)
Zortin Z1 KNHS.
Guuske , uber puber!!!
Obilix 8-6-2014.
Gebruikersavatar
nobbygaard
Berichten: 2412
Lid geworden op: vr 04 feb 2005, 11:02
Locatie: Sliedrecht

Bericht door nobbygaard » wo 12 mar 2008, 13:11

claudia schreef:
nobbygaard schreef:Ik zie je zeker weer in Epe.Ik heb ook al gedacht aan manege van Loon. Voor dat ik Nobby had huurde ik daar zondags vaak een fjord voor een buitenrit. Dus die weet ik makkelijk te vinden. Denk dus dat ik die ga bellen of het mogelijk is om daar maandagmiddag (heb inmiddels vrij gekregen) te mogen parkeren.
Hey, hoe laat ga je op maandagmiddag.?

Ik ben dan ook in Udenhout(bij Rien).

(moet toch rijden :)ddd )
Ik denk dat het een uur of 15.00 word. Ik ga direct vanuit mijn werk om 13.00 uur Nobby ophalen, hoop dan rond 14.00 uur bij het land van ooit te zijn en hoop daar zo snel mogelijk de jurk mee te kunnen nemen. Dan zou ik rond 15.00 uur kunnen gaan rijden.
Gebruikersavatar
fjordido
Berichten: 3781
Lid geworden op: wo 26 jan 2005, 20:27

Bericht door fjordido » wo 12 mar 2008, 20:40

ja manege van loon, ideaal. heb daar al meerdere malen gebruik van gemaakt. ik bel altijd wel eerst van tevoren om het te vragen. we mochten toen ook gebruik maken van de paardenafspoelplaats enz. en na het rijden even lekker daar wat gegeten en gedronken. super.

vergeet trouwens niet een rijvergunning te kopen voor het gebied (te koop bij de manege) en handig is ook de kaart die ze daar verkopen, je kan er toch behoorlijk verdwalen O:) .
Gebruikersavatar
nobbygaard
Berichten: 2412
Lid geworden op: vr 04 feb 2005, 11:02
Locatie: Sliedrecht

Bericht door nobbygaard » do 13 mar 2008, 11:38

Ik heb contact met manege van Loon gehad en het is op voorbehoud geregeld. Ik wacht namelijk eerst even het weer voor maandagmiddag af om te kijken of ik met de trailer op stap ga. Maar ik heb afgesproken dat ik maandagochtend even liet weten of ik wel of niet kwam en dat was allemaal prima.
Plaats reactie