was het voorheen zo dat het Vera geen bal leek te interesseren of je er was of niet. Zodra je haar in de wei zette, dan draaide ze zich om en ging grazen, maar sinds er tussen haar en mij veel veranderd is in positieve zin, schijnt ze het niet leuk meer te vinden als ik wegga.
Vanmorgen ook weer, ik had haar uit de wei gehaald om haar manen te doen en toen ik haar terugzette, kregen we dit tafereel.
Ga je nou echt weg?
Ik kom wel weer jouw kant op hoor
Please blijf nog even?
Kijk ik niet lief?
Ik loop tegenwoordig ook zeker nog een stuk of 3 keer terug om nog even over het hek heen met haar te knuffelen, ze is zo aanhankelijk geworden

Op de laatste foto zie je in de verte een geel stipje, dat is Exel die gewoon bij de kudde blijft, terwijl hij voorheen degene was die bij de draad bleef staan als ik wegging.