2010 echt een rotjaar

Vertel hier wat je vandaag met je fjord hebt gedaan.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Lolly
Berichten: 1174
Lid geworden op: do 30 nov 2006, 06:43
Locatie: Fryslan boppe

2010 echt een rotjaar

Bericht door Lolly » do 17 jun 2010, 05:26

Misschien hebben jullie gemerkt dat ik al een aantal weken niet op FW ben geweest, maar mijn kop stond er echt niet naar.

Jullie weten dat Kris begin dit jaar is gestorven, ondanks haar ziekte was de klap heel groot hier want Lolly haar maatje is toen kompleet doorgedraaid, en na weken van alles te hebben geprobeerd en bij Bach Bloesem te zijn uitgekomen is Lolly gelukkig weer haarzelf.
Het gaat al weken super met onze kudde, en Anton de nieuwe Haf is kompleet opgenomen in de kudde en slijmt met iedereen maar vooral Lolly is erg van hem gecharmeerd, al is hij wel de minste in rang maar dat vind hij niet erg, hij blijft er heerlijk vrolijk onder.

Denk je dat eindelijk alles weer goed loopt krijg je de volgende klap, en wel op tweede pinksterdag.
De kittens waren net een week geleden uitgevlogen, ik had plannen voor een nieuwe kitten en dan weer een Birmaantje, een poesje en dan showkwaliteit { hier ben ik al bijna twee jaar mee bezig, ga n.l. al 2 jaar mee met een vriendin naar de kattenshows en we hadden het er zo vaak over gehad }

Kenai was de hele dag bij mij in huis en ik had lekker met hem getrut en van alles gedaan, stopt er een auto die zeggen er ligt daar een dode witte kat op de weg, mijn hart stokte, Jan zei waar zijn de katten, ik zeg hier en ga op zoek in huis, ik vond Boo en Nanuk maar geen Kenai, ik zeg nog ik geef hem net eten nog geen tien minuten geleden.
Ik ren de weg op en zag vanuit de verte al dat het goed mis was, daar lag mijn mannetje dood op de weg, de dader is niet eens even gestopt om het te melden, wat een k?/tmensen zijn er toch op deze wereld.
Ik ben bij hem geknield en heb hem opgepakt om hem mee naar huis te nemen, maar ben op de een of andere manier het bewustzijn verloren en het enige wat ik me daarvan herinner is dat ik de paarden voor het hek heen en weer zag rennen.
Hoe ik op het erf ben gekomen weet ik niet maar ik ben weer verschillende keren bewusteloos gevallen bij de stallen en heb verschillende hyperventilatie aanvallen gehad, Jan is zich kapot geschrokken.
Ja had inmiddels 112 gebeld maar die weigerde te komen, lekker, nou weet ik dat hyperventilatie niet erg is heb het al eens eerder gehad maar dat flauwvallen.

Nou heeft dit verhaal natuurlijk weer een staartje, Nanuk { de wederhelft van Kenai en de moeder van de kittens van hun } is er al 3,5 week al helemaal af en heeft ons de eerste week dag en nacht wakker gehouden, ze zoekt hem en is zichzelf niet.
Ik heb gegoogled over rouw bij katten maar dat kan best extreme vormen aannemen tot de dood erop volgt, gelukkig eet Nanuk nog en begint ze weer een beetje zichzelf te worden.
Boo heeft nergens last van al mist hij wel zijn speelmaatje { hij speelde altijd met zijn pa } en Nanuk is gewoon niet zo'n speler daar is ze veel te nuchter en te serieus voor, twee minuten vind ze wel leuk maar langer niet.
Dus voor Boo hebben we toch maar besloten dat de nieuwe kitten er komt, hij verdient het echt.

En zo komt aanstaande zaterdag "Atiya" een Bluetortiepoint Birmanenmeisje van 3 maanden oud hier weer wat leven in de brouwerij brengen.
Ik heb het al aan Boo verteld dat hij over een paar daagjes een zusje krijgt om mee te spelen maar het gaat er niet echt in bij hem, hij moet haar in levende lijve zien om het te geloven.

Sorry maar moest het even van me af schrijven.
Ik hoop dat ik de komende jaren nou eens bespaard blijf van huisdieren en paarden die te jong het loodje leggen, want het waren er teveel de laatste 3 jaar.
Agilitydogs get over it

cattery Lucky Paws ---- Heilige Birmanen en Kurilian Bobtails
Gebruikersavatar
kristelhans
Berichten: 12051
Lid geworden op: vr 13 mar 2009, 11:23

Re: 2010 echt een rotjaar

Bericht door kristelhans » do 17 jun 2010, 05:34

Jemig wat een roerig jaar hebben jullie al gehad..ik hoop dat het nu beter zal gaan..sterkte met alles en positief blijven he!
Gebruikersavatar
Thessa Keizer
Berichten: 5520
Lid geworden op: ma 30 jan 2006, 18:38
Locatie: Vlaardingen

Re: 2010 echt een rotjaar

Bericht door Thessa Keizer » do 17 jun 2010, 05:54

Jeetje jullie hebben inderdaad een pittig jaar zo met de beestjes! Erg ook als mensen zo doorrijden nadat ze een dier hebben aangereden! Zo aso! :(
Toch maar je katten binnenhouden anders? Die van mij mogen alleen maar in de tuin en dan nog alleen als ik erbij ben, zou gek worden als er eentje aangereden wordt!
Nou probeer je maar te richten op je nieuwe kitten en ga daar maar lekker van genieten! :D

Groetjes Thessa :wave:
Mijn enige echte grote liefde in mijn leven, AIKE!!!!!
en Blaze mijn pennypony paardje!!
en ook Elegant, alias Schimpie, mijn knappe schimmel ruin
Ennnnnn, Joost!!
Keandra
Berichten: 3196
Lid geworden op: zo 18 jan 2009, 19:11
Locatie: Hamme, België

Re: 2010 echt een rotjaar

Bericht door Keandra » do 17 jun 2010, 06:30

heb hetzelfde voorgehad met een geadopteerde straatkat, en dat laat in de avond, kwamen de overburen bellen

sindsdien heb ik een stel birmanen en denk maar niet dat die buiten mogen :n
wil het risico niet meer lopen

veel sterkte in elk toegewenst en op een betere helft van 2010
Gebruikersavatar
Bella
Berichten: 17591
Lid geworden op: do 27 jan 2005, 11:59
Locatie: Wanneperveen ;)
Contacteer:

Re: 2010 echt een rotjaar

Bericht door Bella » do 17 jun 2010, 07:49

Wat een gedoetje zeg...zit je niet mee :n.

Als je trouwens nog iemand weet voor een volwassen birmaan (vrouwtje)...collega van me zoekt nog een goede nieuwe thuis voor de hare.
Geluk is de vrucht van intens werk
Gebruikersavatar
Daphne!
Berichten: 1975
Lid geworden op: do 07 aug 2008, 11:15
Locatie: Zwaanshoek

Re: 2010 echt een rotjaar

Bericht door Daphne! » do 17 jun 2010, 07:56

Jeetje, het zit jullie niet mee, veel sterkte. En heel veel geluk met jullie nieuwe meisje.
Harold~~Ewald~~Chinouk~~Jabba~~Juweeltje~~Byoux
Gebruikersavatar
lientje
Berichten: 13652
Lid geworden op: wo 26 jan 2005, 18:52
Locatie: Hellevoetsluis

Re: 2010 echt een rotjaar

Bericht door lientje » do 17 jun 2010, 08:47

jeetje wat erg zeg, sterkte!! Is zo wel een opstapeling van verdriet.

Ik heb dus ook mijn tuin volledig afgezet, ben ook als de dood dat ze aangereden zou worden. Maarja als je een grote tuin hebt en buiten woont gaat dat ook niet zo makkelijk.
Yuur topfjord: 2003,2005,2006,2007 kampioen ruinen.

Trotse mama van Tara! Geboren 9-7-2011
Gebruikersavatar
Anita
Berichten: 17518
Lid geworden op: za 09 dec 2006, 12:10
Locatie: Mantinge (Dr.)
Contacteer:

Re: 2010 echt een rotjaar

Bericht door Anita » do 17 jun 2010, 10:21

Wat een dierenverdriet bij jullie. Hopelijk brengt de 2e helft van het jaar nog iets positiefs. Sterkte ermee.
Meline (Havstad) moeder/oma van:
Djambo, Ferro, Gino, Hindra, Indre, Jilco, Mirko, Leneke, Mara, Marinde, Nivar, Nolan

Kayo (van Ivonne)

┼Celony en Luco


Afbeelding
Gebruikersavatar
Ziggy
Berichten: 11914
Lid geworden op: wo 26 jan 2005, 19:02
Locatie: Dordrecht

Re: 2010 echt een rotjaar

Bericht door Ziggy » do 17 jun 2010, 10:54

jeetje jullie hebben aardig wat voor jullie kiezen gekregen de laatste tijd zeg, nou maar hopen dat met de komst van het kitten het tij weer gekeerd wordt.

Mijn katten mogen ook niet buiten, heb teveel katten van straat gehaald in de periode dat ik bij de dierenambulance zat
roos schreef:Ik vind hem er goed uit zien hoor. En zijn manen staan hem goedddd :D


:L Vera :L (Lenngard x Gardar)
:L Exel (Bowie) :L (Wiljonm x Brusvein)
Gebruikersavatar
Lolly
Berichten: 1174
Lid geworden op: do 30 nov 2006, 06:43
Locatie: Fryslan boppe

Re: 2010 echt een rotjaar

Bericht door Lolly » do 17 jun 2010, 12:20

Bedankt voor jullie lieve reacties.
Ons terras is inmiddels omgebouwd tot kattenren, inclusief een kattennet langs de schutting.
Nou heeft Boo geen probleem met zijn tuintje want hij zat daar toch altijd maar Nanuk is het er duidelijk niet mee eens dat ze verbannen is tot een kleinere ruimte, en dat laat ze dus luid en duidelijk merken.
Vooral s'ochtends en s'avonds laat ze het merken, dus ga ik doen wat ik altijd doe, met de honden wandelen in het land en Nanuk gaat dan mee.
Moet je de mensen eens zien kijken, huh een kat erbij?
De katten waren hier gewend om de weg over te steken en het land in te gaan.
De enige die hier nog vrij is is Jammie onze HTK kat die is hier geboren en Nanuk kan hem normaal niet luchten of zien, hij heeft dan ook zijn eigen kamer hier in huis.
Agilitydogs get over it

cattery Lucky Paws ---- Heilige Birmanen en Kurilian Bobtails
Gebruikersavatar
janna
Berichten: 10163
Lid geworden op: do 27 jan 2005, 17:18
Locatie: steenwijk
Contacteer:

Re: 2010 echt een rotjaar

Bericht door janna » do 17 jun 2010, 12:59

Jeeh, zit je echt niet mee dit jaar met de dieren. En net als wat de anderen al zeggen, hopen dat de tweede helft van 2010 een vrolijkere tijd gaat opleveren.
Giel
(Timor x Yanneke v. Sverre)

Norvyn
(Timor x Gentle v. Drafur)
Gebruikersavatar
Ilona
Berichten: 6419
Lid geworden op: vr 11 apr 2008, 18:40
Locatie: Goeree-Overflakkee

Re: 2010 echt een rotjaar

Bericht door Ilona » do 17 jun 2010, 13:31

Wat een ellende...
Ik hoop met je mee op betere tijden vanaf nu.
Castor :L (v Topas) en Enzo de pret-terrorshet :D
the art of riding is to keep the horse between you and the ground. Afbeelding
Gebruikersavatar
Reinou
Beheerder
Berichten: 33617
Lid geworden op: wo 26 jan 2005, 15:25
Locatie: Surhuisterveen
Contacteer:

Re: 2010 echt een rotjaar

Bericht door Reinou » do 17 jun 2010, 13:44

Jeetje Bibi wat ontzettend veel pech voor jullie dit jaar...
Hopelijk begint met de komst van Atiya een betere periode! :)
Hoe gaat het inmiddels met het beleren van Bente?
:+: Finnea, v. Timor x Woudina v. Bjorkmann :+:
Gebruikersavatar
Lolly
Berichten: 1174
Lid geworden op: do 30 nov 2006, 06:43
Locatie: Fryslan boppe

Re: 2010 echt een rotjaar

Bericht door Lolly » do 17 jun 2010, 14:18

Ha het beleren van Bente staat op een laag pitje n.l. stil heb eigenlijk sinds Kris dood is niet veel zin meer in rijden en doe het dan ook zo min mogelijk.
Agilitydogs get over it

cattery Lucky Paws ---- Heilige Birmanen en Kurilian Bobtails
Gebruikersavatar
Senna&Cajra
Berichten: 4080
Lid geworden op: vr 09 feb 2007, 19:49

Re: 2010 echt een rotjaar

Bericht door Senna&Cajra » do 17 jun 2010, 18:11

Goh het zit jullie niet mee zeg :(:) :(:)
Gebruikersavatar
Fran
Berichten: 3797
Lid geworden op: di 25 mar 2008, 13:32

Re: 2010 echt een rotjaar

Bericht door Fran » do 17 jun 2010, 18:44

Het zit je niet mee! Hopelijk brengt de rest van 2010 je meer geluk.

Heb je de aangereden kat niet aan de andere katten laten zien? Onze kat was ook doodongelukkig nadat onze andere kat moest worden ingeslapen (haar zoon) toen hebben we er ook een jonkie bijgenomen en nu is ze weer de oude.
Olaf :L
http://www.facebook.com/fjordenshowteam >> nieuwe leden, altijd welkom :) <<
Gebruikersavatar
foss
Berichten: 10227
Lid geworden op: do 11 jun 2009, 17:22
Locatie: Huizen

Re: 2010 echt een rotjaar

Bericht door foss » za 19 jun 2010, 04:36

Wat rot voor je allemaal, ik weet hoe je je voelt heb dit jaar ook al heel wat meegemaakt, maar probeer wel de dingen te doen waar je voor die tijd zo van genoot met Bente verder gaan is best een stap de goede richting in.

Ik heb dit jaar ook een paard en een hond verloren en heb daar nog elke dag verdriet van maar ik probeer wel te genieten van de dingen die ik nog heb en haal daar zo mijn kracht uit.

Veel sterkte
http://www.fjorkahoeve.nl
Rumex ( Kalypso)Muis (Briggen) Uzziel (Arin) Urjan (Briggen)Wieke ( Arin) Bjorna (Reitze) Freek(Briggen) Indre ( Hermansen) Oline (Tempo) Kjellwin ( Manus) Philos ( Tempo )Marlando ( Hermansen)Odalein ( Brijol)
Gebruikersavatar
nancy imka
Berichten: 11553
Lid geworden op: wo 26 jan 2005, 19:59
Locatie: leiderdorp

Re: 2010 echt een rotjaar

Bericht door nancy imka » za 19 jun 2010, 08:43

Wat een ellende zeg met je dieren. Ik rij op de dierenambulance en je moet eens weten hoeveel mensen er door rijden na een aanrijding met een kat. We halen zo veel katten op!

Heel veel sterkte en vind het een goed besluit om ze op te sluiten... Katten steken ook vaak vanuit het niets over en dan is het niet te doen de kat te kunnen ontwijken.
Heel veel sterkte met het verlies van je maatje

En heel veel plezier met je nieuwe poesenkind
Afbeelding

Imka (v.Zidar/m. Blaika) Rust zacht lieverd ik zal je nooit vergeten bedankt voor alles 8/6/'88 - 19/1/2016
Emy (v.Caspur/m.Wiviana)
Mn hondjes
†BrendaE.bulldog RIP miss u, zal je nooit vergeten...!
†Bartje E.mastiff RIP
†Arnold E.bulldog RIP
Mr BlueE.mastiff
JackyE.bulldog
Gebruikersavatar
Ivonne
Berichten: 18221
Lid geworden op: di 06 feb 2007, 12:54
Locatie: Eexterzandvoort

Re: 2010 echt een rotjaar

Bericht door Ivonne » za 03 jul 2010, 19:49

lees het nu pas Bibi. Wat verschrikkelijk! Ik heb ook 2 keer een kat van ons doodgereden op straat gevonden (toen woonde ik nog ergens anders) Vreselijk!
Heel veel sterkte nog
Baranna 13-5-2006
Kayo v. Anton m. Meline 11-4-2014

Right from the start you were a thief, you stole my heart.....
In loving memory Fatoush 26-5-2009 - 19-8-2014
Marga v. Sebastian m. Ingmar 3-5-1992 - 11-11-2015
Mijn (t)rots in de branding....
Plaats reactie