Voorbereidingen begonnen zaterdag al met wassen. Dat vond mevrouw niet heel gezellig, maar liet het toch toe.
Zondag aangekomen, gelijk langs de vet. keuring. Helemaal doorstaan. En opzoek naar ons plekje en of de fokker van Diva al aanwezig was.
Deze waren nog niet aanwezig dus Diva d'r hokje maar even ingericht etc.
Tegen 10.00 begonnen de keuringen. Maar nog geen fokker te bekennen. Dus Peter naar de organisatie of er ook afmeldingen waren. Bleek nou dat ze op 1 van hun katten een vlo aantroffen, dus dan wordt je doe toegang geweigerd.
Daar sta je dan, op onze allereerste kattenshow, geen idee hoe het werkt. Gelukkig waren we niet de enige en werd het even uitgelegd.
Op deze show werd je kat 5x gekeurd door verschillende keurmeesters.
Diva lag lekker te slapen in d'r hokje tot we aan de beurt waren bij de 1ste keurmeester. Mevr. lag iets geïrriteerd in het keurhokje. Liet even weten dat ze niet van andere katten en de keurmeester was gediend. Ze kan goed mopperen

Toen de prijs voor kleur + aftekening, 2e van de 2. En toen wachten op de plaatsing van al deze aftekeningen. Geen plaatsing. Je krijgt geen keurrapport mee wat erg jammer is, vonden we.
Uur later naar de volgende ring. Diva werd steeds bozer als ze bij de keurmeester in het hokje moest. Plaatsing was weer hetzelfde. We hadden het zelf ook al gezien dat Diva niks voorstelde vergeleken bij de rest van de katten. Ze toonde niet (geen ervaring) en ze was veeeeeeels te klein (de rest gewoon te dik


Als ik zo moet showen dan heb ik er ook geen lol in. Dit is de 1e maar ook gelijk de laatste show zijn (was hiervoor ook al zo hoor

Maar het leuke van shows is dat je voor een bepaalde tijd niet weg mag. Dus we moesten nog 2 uur wachtten. Dus even gegeten en nog wat gekeken. Na een uurtje gingen er meerdere mensen opruimen dus zijn we maar naar huis gegaan.
Toen we thuis waren was Diva nog even van de regel, wou niks van de rest weten hier in huis. Later kwam ze weer lekker op de bank liggen knuffelen. En gister in de winkel was ze uitgeteld, heeft ze weer de hele dag liggen slapen

