Dag Elvis..

Vertel hier wat je vandaag met je fjord hebt gedaan.
Gebruikersavatar
Esther
Berichten: 22830
Lid geworden op: za 16 jul 2005, 17:56
Locatie: Paasloo

Dag Elvis..

Bericht door Esther » zo 05 apr 2009, 17:44

Na een nacht zo goed als ik coma na de HK ging vanmorgen de wekker weer..
Lekker op tijd zodat ik nog even van Elvis kon genieten. Lekker hooi gegeven en een poos nar hem zitten kijken en aaien..

Weer naar binnen gegaan en rond 9 uur sloeg Timber aan, even draaide er een dikke worm door mijn maag.. Het is zover..

Eerst nog even met de dames een kopje thee/koffie gedronken en wachten op de man die Elvis mee zou nemen.. Die was er rond kwart over negen.. Nog een bakje en daarna maar naar het land..

Elvis en Eachann kwamen er meteen aan, interessant mensen.. Ik pak hem aan het halster en de man wilde de klep open doen, hij kijkt door het zeiltje.. zat de trailer vol met stro.. vergeten te lossen, hihi..
Wij lachen, oeps.. Maar afgesproken dat hij het hier in de stal kon laten staan, maar uiteindelijk hebben we de pakjes over gekocht, dat was het makkelijkst.. Komt hier toch ook wel op..

Dus ik Elvis opnieuw pakken, die nog even dacht, hmm, nee toch maar niet, maar hij kwam al snel toch mijn kant uit gelopen.. Terwijl ik met hem naar het hek liep heeft Eachann hem nog even gebeten, die maakt er weer een spelletje van natuurlijk..Maar die dwaalde op een gegeven moment af naar Jeskim, die heel interessant, schijnbaar, gras stond te eten in de naast gelegen wei..

Terwijl me Elvis in de trailer zetten heeft Eachann geen kik gegeven, volgens mij had hij het niet eens door.. Hij stond nog steeds naar Jeskim te kijken..

In de trailer nog even afscheid genomen van mijn kleine ventje..

Daarna klep dicht en rijden maar.. Eachann heeft welgeteld 1 hinnikje laten vallen, verder bleef hij super rustig. wij dachten allemaal, dat zal wel gillen en rennen worden, hopelijk gaat hij niet door het stek, maar niets van dat alles.. Mijn ouders en ik stonden heel verbaast naar hem te kijken..
Tea er maar bij in gezet, die kan hij toch niet bezwangeren, en dat was ook wel interessant vond Eachann..
Een paar keer snuffelen en om haar heen draaien, maar na een paar keer te zijn gebeten, ging hij vlakbij zijn mama staan grazen.. Wat lijkt hij dan ineens weer klein.. hihi..

Nu staat Eachann nog steeds rustig in de wei met zijn mams..
Het is zo'n boefje, maar dan verbaast hij me toch weer..

's middags kregen we telefoon dat Elvis goed was aangekomen, wat erg fijn was om even te horen en dat het ook goed ging samen met Imka.

Maar ja, dat is het einde van 'mijn' Boys..
Maar ze hebben het allebei goed getroffen met een superhuisje, waar ze het vast naar de zin gaan krijgen en ik ze lekker kan blijven volgen.. Ook mag ik bij beiden langskomen als ik dat graag wil..
Eachann zal 18 april vertrekken en dan is het echt over..

Doeg mannetje!!
Afbeelding

Woensdag komen er misschien mensen voor Bente.. Dan zou het wel heel snel gaan met de verkoop..
Daar heb ik het moeilijker mee.. Het is nog niet heel officieel, dus even afwachten of het door gaat.
Ik lijk op de uitzonderingen in de Duitse grammatica
Gewoon niet te begrijpen
'Loesje..'
Gebruikersavatar
Ydel
Berichten: 13763
Lid geworden op: di 10 mei 2005, 10:49
Locatie: Schiedam

Re: Dag Elvis..

Bericht door Ydel » zo 05 apr 2009, 17:54

Jeetje meid...
zal inderdaad wel even slikken zijn geweest...
het einde van het TTT :)

maar je hebt een leuke tijd met ze gehad en een superhuisje gevonden!!
en uiteraard HEERLIJK kunnen genieten bij jou het eerste jaar van hun leven!! +:)+

En ook al kijkers voor Bente!
dat zou inderdaad snel gaan dan...
gewoon afwachten en over je heen laten komen...

sterkte meid :(:)
:L Ydel: Fjelljon x Bjorgard :L
veulens: Caya, Enya, Fenya, Gandhi, Harvey, Ishya, Keshya en Lexya
Stermerrie/keurmerrie/prestatiemerrie!!
Gebruikersavatar
nina1993
Berichten: 4603
Lid geworden op: vr 25 mar 2005, 19:23
Locatie: Barchem

Re: Dag Elvis..

Bericht door nina1993 » zo 05 apr 2009, 18:18

Ja Es, nu is hij echt baby-af! Nadat Eachann opgehaald wordt is het nog eventjes en dan loopt er alweer een kleintje rond.

Toch altijd een moeilijk moment als je de trailer weg ziet rijden.
Nina Orsta x Helgas Jarl Modelmerrie
Zhellie Orsta x Briggen
(Ek)Kjaere Kunar x Zhellie
Gebruikersavatar
Anouska
Berichten: 6848
Lid geworden op: wo 21 sep 2005, 16:57
Locatie: Aalten

Re: Dag Elvis..

Bericht door Anouska » zo 05 apr 2009, 18:46

Dat is inderdaad wel heel dubbel, maar net wat Yvonne zegt, voor je het weet loopt er weer een uk rond.
Bjørn: Orsta x Havstad x Barstad
Kampioen ruinen Beekbergen 2012
Reserve kampioen ruinen Vorden 2011

www.fitenvitaaldier.nl
Gebruikersavatar
truus1970
Berichten: 4413
Lid geworden op: vr 09 mei 2008, 21:06
Locatie: stadskanaal
Contacteer:

Re: Dag Elvis..

Bericht door truus1970 » zo 05 apr 2009, 18:47

kan me goed voorstellen dat dit slikken is. Gelukkig weet je waar hij heen gaat en is hij niet uit het zicht. Hij blijft op FW
Rai meis, je was een kanjer die ons veel te vroeg heeft moeten verlaten. t ga je goed op de eeuwige velden.
Bink, veel plezier bij je nieuwe mens. Dat je lekker veel kilometers mag maken.
Nu paardloos.
Gebruikersavatar
Kimmes
Berichten: 2985
Lid geworden op: do 24 mar 2005, 22:27
Locatie: Zoetermeer
Contacteer:

Re: Dag Elvis..

Bericht door Kimmes » zo 05 apr 2009, 19:10

Altijd moeilijk om afscheid te nemen van je beestje. Maar gelukkig kun je hem blijven volgen en ben je welkom om te komen kijken.
Wat een super lieve foto :+:
Gebruikersavatar
Daphne!
Berichten: 1975
Lid geworden op: do 07 aug 2008, 11:15
Locatie: Zwaanshoek

Re: Dag Elvis..

Bericht door Daphne! » zo 05 apr 2009, 19:23

Heel mooi geschreven...
Harold~~Ewald~~Chinouk~~Jabba~~Juweeltje~~Byoux
Gebruikersavatar
vonnie21
Berichten: 343
Lid geworden op: di 27 jan 2009, 20:14
Locatie: Hillegom

Re: Dag Elvis..

Bericht door vonnie21 » zo 05 apr 2009, 19:31

Kan me voor stellen dat het slikken is, en moeilijk is om afscheid te nemen.
Gebruikersavatar
claudia
Berichten: 14387
Lid geworden op: vr 28 jan 2005, 19:00
Locatie: vlijmen

Re: Dag Elvis..

Bericht door claudia » zo 05 apr 2009, 19:33

Moeilijk hoor esther.

Maar dat is dan weer het nadeel van het fokken, het afscheid nemen.
Maar zoals je zelf al zecht, ze hebben allemaal een mooi plekje gekregen en ja mag gaan kijken.

Heel veel sterkte.
Alco, voor altijd in mijn hart!!(18 juli 2011)
Zortin Z1 KNHS.
Guuske , uber puber!!!
Obilix 8-6-2014.
Gebruikersavatar
Jeempie
Berichten: 6934
Lid geworden op: za 05 feb 2005, 23:15
Locatie: Etten-Leur
Contacteer:

Re: Dag Elvis..

Bericht door Jeempie » zo 05 apr 2009, 20:42

Da's de keerzijde van het fokken van die kleine baaltjes wol. Maar als ik het opnieuw moest doen deed ik het weer zo. Jiji ook? Wie kan nou die lieve babysmoeltjes weerstaan in de wei?
Zortin Z1 + 10 alweer! *o/* Mindy Z2+15 en met pensioen
Flicka M1 + 11 en AA abop!!!
Jamie preferent, keur, prestatie en model ! :L :))
Gebruikersavatar
nancy imka
Berichten: 11553
Lid geworden op: wo 26 jan 2005, 19:59
Locatie: leiderdorp

Re: Dag Elvis..

Bericht door nancy imka » zo 05 apr 2009, 21:19

Nou Esther, ik had al een stukje in mn topic geschreven maar toen kwam ik de jouwe tegen! Op een hap na vanavond (en dat was meer zo van weg bij mijn vrouwtjes) is er geen klap gevallen. Imka is wel echt een wijf die dr been optilt en uitslaat maar niet raak gelukkig maar. Ik schrok vanavond wel toen ze hem beet ik heb haar nu 10 jaar en heb het haar nog nooit zien doen zo! Dat was wel even minder, maar ik geloof dat Elvis wel wat gewent is want hij was nou niet erg onder de indruk!

Ik denk dat het wel een dondersteen is die niet snel onder de indruk is hoor hihi. Als hij zich stoot ergens aan en hij schrikt en doet het later nog eens zie je hem gewoon denken oh ja maar dat is niet eng hihi. Al schrok hij zich wel wezenloos bij de eendjes die langs de kant zaten hebben jullie die daar niet. Hij ging gewoon aan de haal toen hij ze zag hihi moest er wel heel erg om lachen eigenlijk. Hij heeft nog een hele tijd met mij staan kijken naar die eendjes terwijl Desire Hosta was gaan pakken.
T is ook een echte rastypische fjord constand proberen om de voer ton te openen waar Desire even op was gaan zitten...
Kort om hij pas prima bij ons in het clubje! T is echt een schatje!

En je bent meer als welkom hoor meis als je hem mist! Dat zouden we zelfs leuk vinden als je hem komt bekijken en horen hoe je hem geworden vind! Tot 18 april!!
Afbeelding

Imka (v.Zidar/m. Blaika) Rust zacht lieverd ik zal je nooit vergeten bedankt voor alles 8/6/'88 - 19/1/2016
Emy (v.Caspur/m.Wiviana)
Mn hondjes
†BrendaE.bulldog RIP miss u, zal je nooit vergeten...!
†Bartje E.mastiff RIP
†Arnold E.bulldog RIP
Mr BlueE.mastiff
JackyE.bulldog
Gebruikersavatar
Anna
Berichten: 12806
Lid geworden op: wo 26 jan 2005, 20:04
Locatie: Heerhugowaard

Re: Dag Elvis..

Bericht door Anna » ma 06 apr 2009, 00:33

Hij krijgt zeker een goede opvoeding en een super baasje hoor Esther daar kan je alleen maar blij om zijn
Op 21 april om 21.00 uur is FUGO geboren
Afbeelding
Gebruikersavatar
Viv
Berichten: 23714
Lid geworden op: wo 26 jan 2005, 17:36
Locatie: Zoetermeer

Re: Dag Elvis..

Bericht door Viv » ma 06 apr 2009, 04:54

Jaaaah Elvisje om de hoek, dat wordt binnenkort ff buurten in Rijpwetering :D
Ach meis en voor je het weet plaats je een topic met "mijn meiden" ;)
Ik ben eruit, ik heb gewoon 2 superpoownies :D Tjody STERmerrie, Cadiz STERruin!!
Cadiz Ruinenkampioen 2008 + reserve ruinenkampioen 2009, 2012, 2014 :L :L
Afbeelding
Gebruikersavatar
Sjolvir
Berichten: 7051
Lid geworden op: za 07 jul 2007, 21:42
Locatie: daar waar het te druk is.

Re: Dag Elvis..

Bericht door Sjolvir » ma 06 apr 2009, 06:18

Lijkt me lastig, afscheid nemen van je zelfgefokte veulentjes.
Gelukkig blijft deze nog een beetje in beeld.
Hepsie, dochter van Sjolvir (Brus x Drag) x Zortin, *14 april 2011
Sjolvir (Brusvein x Drageset) *1997, mijn ster op aarde! en aan de hemel sinds november 2016
Tobago aus der schützenden Hand, Knabstrupper *2005 Soms net een fjord!
Gebruikersavatar
lauraatje
Berichten: 4089
Lid geworden op: do 16 feb 2006, 18:11
Locatie: bij Nijmegen

Re: Dag Elvis..

Bericht door lauraatje » ma 06 apr 2009, 08:51

Zal inderdaad toch even slikken zijn geweest...
Maar hij staat natuurlijk op een goed plekje en je kunt hem hier blijven volgen!
Gebruikersavatar
Anita
Berichten: 17518
Lid geworden op: za 09 dec 2006, 12:10
Locatie: Mantinge (Dr.)
Contacteer:

Re: Dag Elvis..

Bericht door Anita » ma 06 apr 2009, 10:40

Dat was stap 1 Es, 18 april volgt stap 2 (misschien al wel 3). Is even slikken hè. Maar je mannetjes krijgen het goed op hun nieuwe plekjes en we kunnen ze allbei blijven volgen op FW. Dat verzacht toch wel wat denk ik. En wie weet heeft Tea eerder een veulen dan dat Eachann weggaat.
Meline (Havstad) moeder/oma van:
Djambo, Ferro, Gino, Hindra, Indre, Jilco, Mirko, Leneke, Mara, Marinde, Nivar, Nolan

Kayo (van Ivonne)

┼Celony en Luco


Afbeelding
Gebruikersavatar
Machteld&Falco
Berichten: 3464
Lid geworden op: do 11 dec 2008, 19:44

Re: Dag Elvis..

Bericht door Machteld&Falco » ma 06 apr 2009, 11:16

krijg toch een brok in mijn keel als ik dit lees. Maar je hebt ze allebei een geweldige thuis gegeven zo te zien!
Fjorden zijn als Pringles: once you pop, you can't stop!
http://pijama.come2me.nl
Gebruikersavatar
Leentje
Berichten: 9479
Lid geworden op: di 01 feb 2005, 10:45
Locatie: Lewedorp

Re: Dag Elvis..

Bericht door Leentje » ma 06 apr 2009, 14:02

oeh,moeilijk!
zeker het moment van in de trailer zetten en afscheid nemen,bah.
maar hij komt goed terrecht,en je kan er nog vaak naar toe, een kleine troost.
Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present
Gebruikersavatar
yvette
Berichten: 14090
Lid geworden op: ma 31 jan 2005, 11:23
Locatie: Amsterdam

Re: Dag Elvis..

Bericht door yvette » ma 06 apr 2009, 14:28

Jeetje, als het dan zo ver is is het niet zo makkelijk he...
"Het leven eindigt niet, het verandert alleen maar"
Gebruikersavatar
Vera
Berichten: 10481
Lid geworden op: do 04 aug 2005, 13:35
Locatie: schagen

Re: Dag Elvis..

Bericht door Vera » ma 06 apr 2009, 14:36

Het is even slikken, maar hij heeft een fijne plek gevonden.
Muis Keurmerrie!
Mama van: Wilmar-Ymke-Zizzle-Dewi-Fayah-Guuske-Haribo
Plaats reactie