Verhuisd, eindelijk!

Vertel hier wat je vandaag met je fjord hebt gedaan.
Plaats reactie
jolita
Berichten: 1122
Lid geworden op: wo 25 jul 2007, 09:37

Verhuisd, eindelijk!

Bericht door jolita » za 01 nov 2008, 12:27

Donderdag middag is Joliet overgegaan naar een andere stal, dichtbij mijn huis én dichtbij het bos. Ik baalde dat er op de andere stal geen eerlijke afspraken waren. Joliet was geschoren en uiteraard wilde ik haar op stal hebben.. Dat is dus niet gebeurd en Joliet bleef net als vorrig jaar alleen buiten staan s'nachts. Ik was/ben ontzettend kwaad en ik kan wel juichen dat we eindelijk ergens anders staan (het was niet makkelijk om wat nieuws te vinden). Ik kan er nu op vertrouwen dat mijn meissie goed verzorgd wordt.

Achter mijn rug wordt er nog steeds geroddeld. De stalbaas heeft tegen mijn vader gezegd dat ze blij is dat ik weg ben! := best triest, moet ik zeggen.

Al met al staat Joliet nu lekker rustig en kunnen we weer gaan genieten! :)
Jolita
Marloes
Berichten: 1704
Lid geworden op: di 18 apr 2006, 20:07
Locatie: Vierlingsbeek

Bericht door Marloes » za 01 nov 2008, 13:15

Jammer dat je op je andere stal zo hebt moeten weg gaan. Maar zo te horen sta je op je nieuwe stal prima! Veel plezier. :)
Gebruikersavatar
Anita
Berichten: 17518
Lid geworden op: za 09 dec 2006, 12:10
Locatie: Mantinge (Dr.)
Contacteer:

Bericht door Anita » za 01 nov 2008, 13:34

Het is op het moment geloof ik de één na de ander die met ellende gaat verhuizen van de ene stal naar de andere. Nu jij ook al weer. Hopelijk heb je het wel naar je zin op je nieuwe plekje en heeft Jolita dat ook. Veel plezier daar.
Meline (Havstad) moeder/oma van:
Djambo, Ferro, Gino, Hindra, Indre, Jilco, Mirko, Leneke, Mara, Marinde, Nivar, Nolan

Kayo (van Ivonne)

┼Celony en Luco


Afbeelding
Gebruikersavatar
Carolinef
Berichten: 9540
Lid geworden op: do 27 jan 2005, 13:49
Locatie: Sleeuwijk
Contacteer:

Bericht door Carolinef » za 01 nov 2008, 13:55

dat zegt meer over de andere mensen dan over jou, bij jou staat het welzijn van je paatdje voorop en dat kan niemand jou kwalijk nemen, veel plezier op jullie neiuwe stal
Het beste paard heeft geen kleur, maar een aalstreep!Afbeelding

www.betonijzer-online.nl
Gebruikersavatar
sparky10
Berichten: 2331
Lid geworden op: ma 03 sep 2007, 10:40
Locatie: dronten

Bericht door sparky10 » za 01 nov 2008, 22:29

veel plezier op je nieuwe stal
nienke geboren met 26 weken3dgn woog 540gram maar ze groeit goed een dapper prinsesje
jolita
Berichten: 1122
Lid geworden op: wo 25 jul 2007, 09:37

Bericht door jolita » zo 02 nov 2008, 13:15

Dankjulliewel. Na vorrig jaar kijk ik wel uit :j Toen haar oog ontstoken was, was er geen stal vrij voor haar en moest ze in de vrieskou buiten staan snachts.
Jolita
Gebruikersavatar
sparky10
Berichten: 2331
Lid geworden op: ma 03 sep 2007, 10:40
Locatie: dronten

Bericht door sparky10 » zo 02 nov 2008, 13:20

jeumig dat is ook niet netjes zeg .
ik heb vandaag spark ff in de stal heb hem vanmorgen wel even buiten gehad maar moet de draden van de paddock zo even maken maar goed om hem dan hele dagen alleen in de paddock te zetten twijfelgeval maar ja zie nog ff hoe het gaat komt goed komt goed .

bij jou hoop ik ook nieuwe stal nieuwe kansen
nienke geboren met 26 weken3dgn woog 540gram maar ze groeit goed een dapper prinsesje
Gebruikersavatar
Ziggy
Berichten: 11914
Lid geworden op: wo 26 jan 2005, 19:02
Locatie: Dordrecht

Bericht door Ziggy » zo 02 nov 2008, 14:56

wees blij dat je daar weg bent, op zulke mensen zit je toch niet te wachten he? Heel veel plezier op je nieuwe plekje :D
roos schreef:Ik vind hem er goed uit zien hoor. En zijn manen staan hem goedddd :D


:L Vera :L (Lenngard x Gardar)
:L Exel (Bowie) :L (Wiljonm x Brusvein)
Plaats reactie