'alltijd lente in de ogen van de...

Vertel hier wat je vandaag met je fjord hebt gedaan.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Jet&Erna
Berichten: 3226
Lid geworden op: vr 24 nov 2006, 14:21
Locatie: Drenthe

'alltijd lente in de ogen van de...

Bericht door Jet&Erna » wo 30 jan 2008, 18:41

.. tandartsassistente'.

Deze keer ging dat niet op voor Erna. Normaal gesproken staat ze los en heb ik haar vast aan haar voorpluk. Nou ja, vasthouden? ze staat zo relaxed. De paardengebitsverzorger gaf aan niet veel goed opgevoedde fjorden tegen te komen in zijn praktijk, dat Erna een uitzondering was.. dat zal toch ook wel mee vallen?
Vanmiddag kwam de paardentandarts voor controle thuis. Hij merkte een blaar op achter de achterste kiezen. heel stiekem verstopt. Tijdens het vijlen maakt hij (expres 8)7 ) de blaar kapot zodat Erna voor het eerst bloed proefde in haar mond. Madam ging van de pijn als de vreemde smaak omhoog! arme dame :(:) het zag er even eng uit, veel bloed maar vergeleken met een groot paard stelde dit niet veel voor. Hierna was Erna gekalmeerd en hopelijk krijgt ze op deze manier geen angstfobie van de tandarts. Felitiano en Sophietje stonden in de paddock nieuwsgierig naar Erna te kijken. Wacht maar meiden, straks is het ook jullie beurt- wees maar niet bang! :=
Gelukkig hebben de humane tandartsen niet van die gemene enorme vijlen.
'Je ziet pas wat je hebt,
als je het verloren bent
...'

Mijn knotsgekke 4voeters: Erna, Fee & Sophietje
Gebruikersavatar
Anouska
Berichten: 6848
Lid geworden op: wo 21 sep 2005, 16:57
Locatie: Aalten

Bericht door Anouska » wo 30 jan 2008, 20:22

Wat een rotstreek van de tandarts!
Bjørn: Orsta x Havstad x Barstad
Kampioen ruinen Beekbergen 2012
Reserve kampioen ruinen Vorden 2011

www.fitenvitaaldier.nl
Gebruikersavatar
Bella
Berichten: 17591
Lid geworden op: do 27 jan 2005, 11:59
Locatie: Wanneperveen ;)
Contacteer:

Bericht door Bella » wo 30 jan 2008, 20:28

Ah als het goed is denkt ze nu wel: Mmh dat luchtte op :P
Maar gebit is weer in orde dus, heerlijk! En hoe kwam ze eigenlijk aan een blaar achter dr kiezen?
Geluk is de vrucht van intens werk
Gebruikersavatar
Senna&Cajra
Berichten: 4080
Lid geworden op: vr 09 feb 2007, 19:49

Bericht door Senna&Cajra » wo 30 jan 2008, 20:35

Die is ze nu lekker kwijt (de blaar). Fijn dat ze zo braaf was, hier stond afgelopen vrijdag ook zo'n brave fjord O:)
Gebruikersavatar
Jet&Erna
Berichten: 3226
Lid geworden op: vr 24 nov 2006, 14:21
Locatie: Drenthe

Bericht door Jet&Erna » do 31 jan 2008, 18:43

Nousje loves Bjorn schreef:Wat een rotstreek van de tandarts!
ja, dat maakte zijn dag weer helemaal goed! O:)

@Bella, zeer waarschijnlijk kwam dat door een haak op de achterste kies die in haar wang prikte. Na afloop van de marteling voelde ik haar kiezen nog eens en het was weer glad.

Trouwens wat hebben fjorden een smalle mond/kaken met mijn arm en hand paste ik net in haar mond. Terwijl ze altijd zoveel in hun mond proppen met lekkers zou ik denken dat het er van binnen iets ruimer is.

@Senna&Cajra, haha mooi, nog een fjord met welopgevoedde manieren! :D (als het hun uitkomt)
'Je ziet pas wat je hebt,
als je het verloren bent
...'

Mijn knotsgekke 4voeters: Erna, Fee & Sophietje
Plaats reactie