Zo, ik kan even commentaar geven
Zoals jullie zien heeft Minouk niet zo'n mooi geschoren modelletje
Functioneel geschoren, met geen mooi lijntje helaas. Maar ach, het werkt goed.
Ze was ook niet echt actief, daarom paar rondjes proberen te draven dat haar oortjes weer even naar voren wilde. Maar ze was wel heel erg lief.
Ik weet niet hoeveel dagen Minouk dan drachtig zou moeten zijn, de 29e Mei is ze naar Duitsland gegaan en 3 weken later hebben we haar opgehaald terwijl ze net gedekt was. Dus half Juni gedekt. Dan zou ze nu 6 maandjes moeten zijn.. Van de voorkant/achterkant genomen heeft ze wel een bollere buik die uitsteekt, maar dat kan ook van haar postuur komen, er moeten nog een paar kilo eraf.
En Reinou die manen, klopt! Viel me nu ook pas op. 2 dagen terug is de kapper geweest, dus zal het eens met hem bespreken

(Hij knipt ook het liefste die pluk eraf, maar dat mag hij niet van ons! is voor de deken). Alleen stond die vanochtend rechtop ipv plat
