Als eerste de woning, papa woont beneden, mama rechts boven en opa Puk woont links boven. Natuurlijk staat Timber er ook bij, maar dat zal jullie hoogstwaarschijnlijk niet meer verbazen..

Dan een leuke foto van Papa, in zijn nieuwe appartement dus.. Op deze foto kun je ook duidelijk zien dat hij van het beroemde geslacht half hangoor is, hij heeft namelijk ook de beroemde trekken, één hangoor en één normaal oor..

Dan opa Puk, die is al iets van 12 jaar oud.. Hij is soms nogal sjachie en is ook een beetje blind vermoeden wij..

Nu wij dus, zijn we niet schattig. Het is wel wat fris soms, omdat mama ons niet zo goed meer toedekt en dan gaan we lekker proberen om allemaal in het warmste hoekje te gaan zitten:
He, bruintje probeert er tussen te dringen..

Als ik nou over hem heen klim, dan kom ik er vast wel.. (check het kleine konijne kontje, hihi..)

Auw, je staat om mijn hoofd..

Aah, laat mij er nou ook eens tussen..

Hee ik wil er ook bij..

Nou dat was het weer!!