Bloem zet boel op stelten :P

Vertel hier wat je vandaag met je fjord hebt gedaan.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
DaphneT
Berichten: 2457
Lid geworden op: wo 16 feb 2005, 08:53
Locatie: Wierden

Bloem zet boel op stelten :P

Bericht door DaphneT » wo 30 aug 2006, 19:57

Ja dat ik Bloem begin dit jaar niet op exterieur maar op karakter gekocht heb, is bekend. Ze kwam in een wei met meerdere veulens, steeds heel ondeugend zonder mamma naar ons toegelopen en keek me aan met van die vreselijk glinsterende oogjes. De rest van de veulens durfde ook maar van verre niet in de buurt te komen. Haha, maar ze bewijst steeds meer hoe vreselijk ondeugend is. Ik heb dan ook al mijn handen aan haar vol gehad, maar ze heeft nu ondertussen wel zo'n beetje door dat ik de baas zijn.
Maar mijn ouders zijn op dit moment op vakantie en zelf ben ik doordeweeks dus ook niet thuis, wat betekent dat de buren momenteel op de paardjes passen. Het moment om kattekwaad uit te halen natuurlijk:
Gister was ze dan ook uit de wei gebroken (drie stroomdraden omheind). Vervolgens hadden de buren haar even op stal gezet om het stroomdraad nog even te controleren. Daar brak ze binnen de kortste keren de boel af en klom bijna over de deur heen. Niet zo'n succes dus :D Haha, toen toch maar bedacht haar weer in de wei te zetten, wou ze uiteraard niet meer meelopen (kent ze natuurlijk niet, ahum) en vervolgens met geen mogelijkheid de wei in te krijgen (ze wou zogenaamd geen natte voetjes krijgen, ahum, ja en wie gooit er altijd de watertonnen om, juist, Bloem). Haha, moet stiekem wel lachen om mijn boefje. Ze doet me zo denken aan Paula in haar jonge jaren. Die stond ook graag op twee benen en haalde veel rottigheid. Ga er nog wel wat mee te stellen krijgen denk ik....
Gebruikersavatar
Charret
Berichten: 17519
Lid geworden op: ma 21 nov 2005, 21:02
Locatie: Tiel

Bericht door Charret » wo 30 aug 2006, 20:00

Hahaha, misschien moet je haar naam veranderen in Roos. Heel mooi maar soms prikt ze.

*wij willen foto's!!*
Liefde is..Alies Dragan Jouke
Gebruikersavatar
jezzikaatje
Berichten: 3422
Lid geworden op: wo 11 mei 2005, 12:10
Locatie: Waspik
Contacteer:

Bericht door jezzikaatje » wo 30 aug 2006, 20:48

Haha..
Soms is het ook wel grappig wat ze allemaal uithalen..
Ik kan ook nooit lang boos blijven :D
Gebruikersavatar
Daphne_65
Berichten: 4247
Lid geworden op: zo 19 feb 2006, 08:57
Locatie: 's-Gravendeel

Bericht door Daphne_65 » do 31 aug 2006, 05:59

wat het ondeugend boefje is het toch! Om zulke acties kan ik eigenlijk ook nooit lang boos bijven. Helemaal niet als ze er daarna ook nog onschuldig bij blijven kijken.
Blue Shadow (IncoxYerxes)
D-Gaefur (DrafurxInco)
Gebruikersavatar
Thessa Keizer
Berichten: 5520
Lid geworden op: ma 30 jan 2006, 18:38
Locatie: Vlaardingen

Bericht door Thessa Keizer » do 31 aug 2006, 08:21

Yeps zo te horen ga je daar idd nog heel wat mee te stellen krijgen :D Maarre dat soort dingen vraagt natuulijk wel om foto;s he!

Groetjes Thessa en Aike :wave:
Mijn enige echte grote liefde in mijn leven, AIKE!!!!!
en Blaze mijn pennypony paardje!!
en ook Elegant, alias Schimpie, mijn knappe schimmel ruin
Ennnnnn, Joost!!
Gebruikersavatar
Reinou
Beheerder
Berichten: 33617
Lid geworden op: wo 26 jan 2005, 15:25
Locatie: Surhuisterveen
Contacteer:

Bericht door Reinou » do 31 aug 2006, 08:51

Achja, iig beter dan een saai paard :D
Ben benieuwd of ze over 2 jaar nog zo is ;)
:+: Finnea, v. Timor x Woudina v. Bjorkmann :+:
Gebruikersavatar
Marijke_
Berichten: 12769
Lid geworden op: vr 03 mar 2006, 14:00
Locatie: Heerhugowaard

Bericht door Marijke_ » do 31 aug 2006, 09:06

Fantastisch dit soort dingen! Je mag de buren wel een grote bos bloemen geven hahaha wat zullen die mensen zich rot gevoeld hebben.... :D
Morgan!! :L
----------------------------------------
Rosco --> *3 april 1996 / +29 juni 2010
Cratos --> *18 mei 2004 / +9 maart 2010
Gebruikersavatar
DaphneT
Berichten: 2457
Lid geworden op: wo 16 feb 2005, 08:53
Locatie: Wierden

Bericht door DaphneT » vr 01 sep 2006, 09:12

Ja die bos bloemen gaan we zeker regelen. Haha. Foto's zal ik een keer proberen te regelen, maar meestal heb ik op zo'n moment natuurlijk geen toestel bij me. Maar die glinsterende oogjes mogen jullie eigenlijk niet missen :P
Plaats reactie