Help! Onze shet ontsnapt!

Stel hier je vragen m.b.t. fjorden!
harsan
Berichten: 898
Lid geworden op: do 12 feb 2009, 09:41
Locatie: Emmen

Re: Help! Onze shet ontsnapt!

Bericht door harsan » di 08 nov 2011, 14:32

Begrijp dat je geen fan bent van een antenne maar mocht je toch eens wanhopig worden.... (Hier liep een mini de weg op en werd aangereden, mini had zowaar niks maar auto totall loss en de chauffeur in shock!) Je neemt een lang stuk stroomlint en wikkelt dat om het hele halster, je eindigt bovenop en maakt er dan een grote lus of strik in. Ziet er bizar uit (soort paashaas) maar bij onze mini werkte het.
Harry: 1-1-1972 - 4-2-2008 Voor altijd in mijn hart; Dank voor al je wijsheid
Daantje: 18-6-2007: Hoe prachtig kan een fjord zijn...
Dane Hamlet: 8-4-2011 Mijn perfecte Deense prins
leoensuzanne
Berichten: 11159
Lid geworden op: di 06 dec 2005, 18:57
Locatie: Westerbeek

Re: Help! Onze shet ontsnapt!

Bericht door leoensuzanne » di 08 nov 2011, 14:49

harsan schreef:Begrijp dat je geen fan bent van een antenne maar mocht je toch eens wanhopig worden.... (Hier liep een mini de weg op en werd aangereden, mini had zowaar niks maar auto totall loss en de chauffeur in shock!) Je neemt een lang stuk stroomlint en wikkelt dat om het hele halster, je eindigt bovenop en maakt er dan een grote lus of strik in. Ziet er bizar uit (soort paashaas) maar bij onze mini werkte het.
Oh, dat is dan een iets vriendelijkere, maar zover dat kan. Mijn schoonpa had dat met ijzerdraad gedaan en de uiteinden omgekruld. Ik vond het eng, want zouden ze met de antenne om een draad vast zitten, zouden ze dus steeds stroom krijgen. Maar met een stroomdraad kan dat niet zo snel gebeuren.
Evita : Tsjerk x Anca (v. Manus)
HilgoHenro x Hikari (v. Hanibal)
Fello : Ismo x Anca (v. Manus)
Hikari v. Hannibal x Anca (v.Manus)
TinkerxWelsh kruising Liva: ouders onbekend
en Wild coulours Ultimo oftewel Mo ouders onbekend
Gebruikersavatar
Anita
Berichten: 17518
Lid geworden op: za 09 dec 2006, 12:10
Locatie: Mantinge (Dr.)
Contacteer:

Re: Help! Onze shet ontsnapt!

Bericht door Anita » di 08 nov 2011, 16:10

leoensuzanne schreef:
colunder schreef:Ik heb ook alleen schapengaas buitenom,russenheiningen zijn gewoon 2 draadjes,daar blijven ze eigenlijk keurig achter(als er goed stroom opstaat)
Dat is bij ons dus net andersom. Ze blijft niet achter de tussenomheining. Afkloppen, maar het gaat nu weer goed.
Leo wil geen schapengaas.
En van dat geplastificeerde gaas dan met mazen van 5x10 cm? Dat staat toch netjes als afrastering.
Meline (Havstad) moeder/oma van:
Djambo, Ferro, Gino, Hindra, Indre, Jilco, Mirko, Leneke, Mara, Marinde, Nivar, Nolan

Kayo (van Ivonne)

┼Celony en Luco


Afbeelding
leoensuzanne
Berichten: 11159
Lid geworden op: di 06 dec 2005, 18:57
Locatie: Westerbeek

Re: Help! Onze shet ontsnapt!

Bericht door leoensuzanne » di 08 nov 2011, 19:52

Dat is misschien wel iets, Anita.
Evita : Tsjerk x Anca (v. Manus)
HilgoHenro x Hikari (v. Hanibal)
Fello : Ismo x Anca (v. Manus)
Hikari v. Hannibal x Anca (v.Manus)
TinkerxWelsh kruising Liva: ouders onbekend
en Wild coulours Ultimo oftewel Mo ouders onbekend
Gebruikersavatar
foss
Berichten: 10227
Lid geworden op: do 11 jun 2009, 17:22
Locatie: Huizen

Re: Help! Onze shet ontsnapt!

Bericht door foss » di 08 nov 2011, 19:57

Zins wij de stroom op het ligtnet hebben is het een stuk minder geworden daar kijken ze wel voor uit maar je heb er genoeg die ook daar door heen gaan.
Het blijft moeilijk met die kleintjes.
http://www.fjorkahoeve.nl
Rumex ( Kalypso)Muis (Briggen) Uzziel (Arin) Urjan (Briggen)Wieke ( Arin) Bjorna (Reitze) Freek(Briggen) Indre ( Hermansen) Oline (Tempo) Kjellwin ( Manus) Philos ( Tempo )Marlando ( Hermansen)Odalein ( Brijol)
Plaats reactie