Pagina 1 van 2

Al een tijdje geregistreerd, maar toch nog even voorstellen!

Geplaatst: di 19 mar 2013, 20:04
door Tatjana_
Goedendag!

Vroeger ben ik actief geweest op FW, maar daarna nooit meer wat mee gedaan. Een tijdje terug leek het mij weer leuk om actief te worden op FW :)

Mijn naam is Tatjana, ben 22 jaar en ben wonende in Groningen. Ben sinds mijn 7e met paarden bezig. Heb het grotendeels van de tijd op manege de Bongerd gereden, nog enkele jaren bij de Onner'sch.

Sinds 2004 had ik een leasfjord genaamd Nathilie. Hier heb ik erg veel van geleerd en heb genoten van haar. Helaas klikte het niet meer met de eigenaar en heb ik in december 2006 er een punt achter gezet. Met Nathilie heb ik eens een FW rit in Balloo meegereden. Aan mijn ouders gevraagd of ik een eigen pony mocht en warmepel, het mocht! De zoektocht was begonnen naar een Fjord.

Kort daarna heb ik mijn nieuwe Fjord gevonden, Ylonja (Ohlsen Jr.). Met Ylonja ben ik lekker veelzijdig bezig - dressuur, springen, grondwerk, longeren en buitenrijden. Tevens heb ik met haar Fjordensport gereden in het B en L1, helaas was het springen afgelast. In 2011 is Ylonja gedekt door Hermansen. Op dinsdag heb ik nog een buitenrit gemaakt van 2 uur en Ylon lekker haar gang laten gaan qua tempo (en dat ging soms hard). Donderdag vroeg in de ochtend lag er een merrieveulen in de stal. Deze dame draagt de naam Isadore. Zij staat nu in de opfok bij mijn instructrice en kan lekker baby zijn. Het is qua karakter een kopie van moeders, geïnteresseerd, sensible, grappig en erg lief.

Groetjes,

Tatjana

Re: Al een tijdje geregistreerd, maar toch nog even voorstel

Geplaatst: di 19 mar 2013, 20:49
door Megan
Welkom (weer) hier. Ik ben Megan, heb twee ruinen. Zero en Dorinn. Ik rij lekker recreatief buitenritten. Nou ja, als het weer mee zit en lekker in de bak. Verder heb ik een man en 4 poezenbeesten.

Re: Al een tijdje geregistreerd, maar toch nog even voorstel

Geplaatst: wo 20 mar 2013, 07:43
door Caija
Hoi! Welkom terug :D !

Ik heb sinds november mijn eerste fjord, Caija! Verder ben ik getrouwd en heb 2 dochters die ook rijden.

Heb je ook foto's van jou merrie's? Ik ben ook heel benieuwd naar het veulen aangezien ik paps een echte knapperd vind. :))

Veel plezier weer hier op het forum!

Re: Al een tijdje geregistreerd, maar toch nog even voorstel

Geplaatst: wo 20 mar 2013, 09:22
door janna
Welkom terug,
Heb je in Roden wel zien staan in de ring met Isadore. Toevallig stond ik bij het veulen van een kennis in de ring..
Veel plezier met Ylonja, was die niet eerst van Lisa Braam? of heb ik nu een andere voor mij?

Mijn naam is in ieder geval Janna, 23 jaar en sinds vorig jaar in het bezit van een stoere fjordendame. Ze draagt de naam Imre en is een dochter van de hengst Timor, haar moeder is Yanneke (v. Sverre).
Daarnaast ben ik erg veel te vinden bij Bart van den Berg, waar ik halfbroer Dieter vaak aan het werk heb. En als de tijd mij gunstig gezind is rij ik zo nu en dan Timor zelf.

Re: Al een tijdje geregistreerd, maar toch nog even voorstel

Geplaatst: wo 20 mar 2013, 09:24
door rowenna
Welkom terug.
Ik ben Rowenna.
39 jaar en heb een fjordenruin van bijna 14 Udo en een fjordenmerrie van bijna 2 Fimke.
Ook heb ik nog een shet ruintje van 83 cm en dat is James.
Veel plezier hier. En gauw foto's plaatsen hoor van je fjorden.

Re: Al een tijdje geregistreerd, maar toch nog even voorstel

Geplaatst: wo 20 mar 2013, 10:53
door Claudje
Volgens mij komt Ylonja bij Rianne Reinders vandaag Janna :j

Mij 'ken' je natuurlijk al :D Mijn Fjordje is Caylinn Mae (Keetje) van nu bijna 7 jaar, haar mama is Marga (v. Sebastian)
en haar papa is Stedjeblakken. Heb je met Ylonja nog steeds zoveel plezier van je WOW zadel? Mechteld is ook bij jou
geweest toch? (toen ik haar laatst belde vroeg ze naar 'het veulen' maar ze bleek in de war te zijn met jou :D)

Re: Al een tijdje geregistreerd, maar toch nog even voorstel

Geplaatst: wo 20 mar 2013, 12:32
door Anita
Welkom terug op FW. Ik ben Anita, 51 jaar en getrouwd met Jeroen. Ik ben in het bezit van een 7-koppige Fjordenfamilie waarvan je de namen en afstammingen in mijn onderschrift vindt. Als het goed is wordt de familie volgende maand uitgebreid met een nieuwe spruit.
Jouw paarden heb ik vastgelegd op de foto vorig jaar op de keuring in Roden.

Re: Al een tijdje geregistreerd, maar toch nog even voorstel

Geplaatst: do 21 mar 2013, 13:28
door froukje91
welkom,
Ik ben Froukje, 21 jaar oud. Ik heb helaas zelf geen paarden maar mijn opa en oma hebben 4 fjorden en nummer 5 is in aankomst. Ik rij vooral op Ellen maar men ook regelmatig met Fiona en Viola en dan is er nog Hanna die mag nog lekker een poosje een klein kind zijn.

Re: Al een tijdje geregistreerd, maar toch nog even voorstel

Geplaatst: do 21 mar 2013, 13:34
door Roosjuh
Welkom!
Ik ben Roos, en heb 2 fjorden merrie's. Yessie die in juli haar eerste veulen verwacht en Sylvy.
Veel plezier met (bij)lezen en plaatsen hier!

Re: Al een tijdje geregistreerd, maar toch nog even voorstel

Geplaatst: do 21 mar 2013, 16:31
door rocky&moby
welkom op fw! ik ben machteld en heb naast mijn fjord Moby ook een kwpn merrie pandora en een mini genaamd storm.

Re: Al een tijdje geregistreerd, maar toch nog even voorstel

Geplaatst: do 21 mar 2013, 17:05
door S_imonee
Welkom terug! :D

Mijn naam is Simone, 20 jaar. Heb een Fjordenruin van 9, Ziggy.

Veel plezier weer op dit forum! :D

Re: Al een tijdje geregistreerd, maar toch nog even voorstel

Geplaatst: do 21 mar 2013, 19:03
door Esther
Welkom!!
Leuk een dochter van je eigen paard in bezit!!

Ik ben Esther, 29 en in bezit van ehm.. Officieel nog 4 fjorden, maar dat kan binnenkort weer veranderen.
Jeskim (v. Zidar) is mijn oudste dame en heb ik alweer 9 jaar geloof ik. Ze staat niet thuis maar op een dagbesteding voor autistische kinderen, daar staat ze in bruikleen, kan ze het werk niet meer aan dan mag ze lekker thuis komen.
Mijn tweede paard is Tea (v. Halldor) 15 jaar en zo'n 6,5 jaar in mijn bezit. Ze is momenteel hoogdrachtig van de hengst Drafur, ze is 2 april officieel uitgerekend.
Mijn derde en vierde paard zijn kinderen van Tea. Fjella (v. Manus) is 4, met haar ben ik net weer aan de slag gegaan, ze loopt zowel onder het zadel als voor de wagen. Icarus (v. Anton) is een jaarling hengst, maar eigenlijk is hij zo goed als verkocht.. Maar met een veulen op komst zijn het er dan alweer 4..
Verder ben ik regelmatig bij hengstenhouder Bart van den Berg te vinden, Icarus en Fjella staan daar momenteel gestald. In ruil voor die stalling logeert zijn Yarra (v. Ramiro) bij Tea in de wei. Ook Yarra is drachtig (van Manus) en dus lekker twee drachtige dames op stal/in de wei.

Veel plezier hier!!

Re: Al een tijdje geregistreerd, maar toch nog even voorstel

Geplaatst: do 21 mar 2013, 20:09
door Ivonne
welkom, ik ben Ivonne, 46 jaar. Ik heb Marga, de moeder van Caylinn Mae van Claudia (Claudje). Ook heb ik nog haar 4 jarige zoon Fatoush (v. Timor). Op mijn werk hebben we de 21 jarige Marloes en haar 3 jarige dochter Guusje (v. Rudsmo). Ook heeft Marloes een 1 jarige zoon van Hermanssen, Ivar. Marloes verwacht eind April weer een veulen van Hermanssen.

Re: Al een tijdje geregistreerd, maar toch nog even voorstel

Geplaatst: vr 22 mar 2013, 09:17
door Tatjana_
janna schreef: Heb je in Roden wel zien staan in de ring met Isadore. Toevallig stond ik bij het veulen van een kennis in de ring..
Veel plezier met Ylonja, was die niet eerst van Lisa Braam? of heb ik nu een andere voor mij?.
Dat is denk ik een andere. Zoals Claudia al zei van Ylonja vroeger van Rianne Reinders.

Ik ben nog steeds helemaal in de ban van mijn WOW! Heerlijk zadel, geen minuut spijt van gehad :+:

Re: Al een tijdje geregistreerd, maar toch nog even voorstel

Geplaatst: vr 22 mar 2013, 10:44
door Amber_
Welkom :D

Ik ben Amber, 23 jaar, woon in Lunteren.
Ik spring, naja sprong, met mijn fjord Fjordy altijd spring en SGW wedstrijden. Helaas staat hij nu al half jaar met peesblessure. Dat is een Orsta. Dan heb ik Toot nog, een grote donkere ruin van Manus. Gio is mijn bijna 3 jarige hengst, met als vader ook Hermanssen :)). Het is een Rodblakk.

Re: Al een tijdje geregistreerd, maar toch nog even voorstel

Geplaatst: vr 22 mar 2013, 13:36
door foss
Welkom hier, ik ben Karin 42 jaar getrouwd en een zoontje van 6.
We hebben meerdere fjorden waaronder Foss de oudste van het stel bijna 28 en al ruim 25 jaar in ons bezit.
Heel veel plezier hier.

Re: Al een tijdje geregistreerd, maar toch nog even voorstel

Geplaatst: vr 22 mar 2013, 20:36
door janna
Hihi dan zal die ik bedoelde er nog wel een H achter geplakt hebben.
Maar doet er verder ook niet toe, ben gewoon weer eens nieuwsgierig....

Re: Al een tijdje geregistreerd, maar toch nog even voorstel

Geplaatst: za 23 mar 2013, 08:15
door Esther
Nee hoor, veulen Isadore, vader hermansen en moeder Ylonja v. O.J. liep met Ira in de ring en haalde 33 punten, dat is toch dezelfde..

Re: Al een tijdje geregistreerd, maar toch nog even voorstel

Geplaatst: za 23 mar 2013, 08:42
door Dennis
Welkom hier :-)

Ik ben Dennis, 32 jaar en woon in Veghel. Ik heb zelf een merrie van Manus, Geke en een Shetlander, Dreams.

Veel plezier hier!

Re: Al een tijdje geregistreerd, maar toch nog even voorstel

Geplaatst: za 23 mar 2013, 09:56
door janna
Esther schreef:Nee hoor, veulen Isadore, vader hermansen en moeder Ylonja v. O.J. liep met Ira in de ring en haalde 33 punten, dat is toch dezelfde..
Bedoelde dat het die van Lisa Braam was of niet... ;)