Pagina 1 van 1
Hengstenshow Hannibal in vrijheid.
Geplaatst: do 30 apr 2015, 19:10
door Esther
En dan natuurlijk blij dat we Hannibal kunnen voorstellen aan het publiek. Met dank aan Leo en Suzanne, je kunt je voorstellen dat zo'n show heel wat organisatie vergt, je hebt toch 8 hengsten wat langs elkaar heen moet.
Omdat Leo en Suzanne Hannibal al kennen besloten wij hen om hulp te vragen en dat was prima! Top!!
We hebben Hannibal 9 dagen voor de show opgehaald uit Bonn en geloof dat we allemaal erg te spreken zijn over zijn karakter. Het is toch een hengst, op vreemd terrein, met andere vreemde hengsten en hengstige merries, maar hij is echt heel braaf!
Helaas was hij op de dag van de show wat onder de indruk van het hele gebeuren waardoor hij zich niet optimaal liet zien.
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
Hij lijkt soms qua kop wel griezelig veel op Anton..
10.
11.
12.
13.
14.
15.

Re: Hengstenshow Hannibal in vrijheid.
Geplaatst: do 30 apr 2015, 20:23
door Marissa
Dat viel mij idd ook al op dat hij wel wat qua hoofd heeft van Anton, dacht dat het aan mij lag

Re: Hengstenshow Hannibal in vrijheid.
Geplaatst: do 30 apr 2015, 22:10
door leoensuzanne
Oh... lieve Hannibal. Hij was écht onder de indruk he?! Hij liet ook niet echt zien wat hij in huis had...Jammer, maar het is niet anders... Al hadden we het idee, dat de 2e keer dat Leo hem in de hand had, hij wat meer liet zien.
Ik blijf toch een groot zwak voor hem hebben! Het is zo'n lief dier!
Re: Hengstenshow Hannibal in vrijheid.
Geplaatst: vr 01 mei 2015, 13:03
door foss
Prachtige hengst met veel bot en ook best groot.
Re: Hengstenshow Hannibal in vrijheid.
Geplaatst: vr 01 mei 2015, 19:13
door janna
@marissa: je kunt je voorstellen dat als ik soms langs zijn stal loop denk 'Anton?, oh nee'. Maar hij was idd even flink onder de indruk echt naar binnen getreden qua doen en laten... maar desondanks super braaf!
Re: Hengstenshow Hannibal in vrijheid.
Geplaatst: vr 01 mei 2015, 19:23
door Ilona
Zet mij maar bij de fanclub!
Re: Hengstenshow Hannibal in vrijheid.
Geplaatst: zo 03 mei 2015, 17:56
door Marissa
janna schreef:@marissa: je kunt je voorstellen dat als ik soms langs zijn stal loop denk 'Anton?, oh nee'. Maar hij was idd even flink onder de indruk echt naar binnen getreden qua doen en laten... maar desondanks super braaf!
Ja precies, dat had ik dus zaterdag, omdat hij ook in de stal van Anton stond..
Hoewel ik natuurlijk wel beter wist, en zijn ogen zijn anders, maar toch wat gelijkenissen, dus snap je zeker idd!
Re: Hengstenshow Hannibal in vrijheid.
Geplaatst: zo 03 mei 2015, 18:14
door Bella
Het is soms bijna eng hoezeer hij vergelijkingen heeft. Qua dekken aan de hand is hij qua voorkomen en gedrag namelijk ook nagenoeg hetzelfde
En bijzondere bij Hannibal blijf ik ook vinden...we hebben bijna allemaal, bewust en onbewust, gelijk dat extreem vertrouwde gevoel met hem. Waar je bij sommige hengsten nog wel even aftast in het begin, benaderen evenals lopen we met hem eigenlijk allemaal even makkelijk weg vanaf dag 1. Was al fan van m qua beweging en voorkomen, maar dat is alleen nog maar sterker geworden nu het karakter ook gezien is.
Re: Hengstenshow Hannibal in vrijheid.
Geplaatst: wo 20 mei 2015, 07:37
door alex19
Prachtige hengst! En wij hopen op een veulen van hem volgend jaar!
Re: Hengstenshow Hannibal in vrijheid.
Geplaatst: wo 20 mei 2015, 18:07
door Roosjuh
Ik ben nog steeds blij dat zijn 2jarige dochter zo lief/makkelijk en mooi is! Ik heb nog even getwijfeld, maar ik zal er geen afstand van kunnen doen, dus dit jaar laten we er geen dekken

.