Pagina 1 van 2

foto's keuring spoordonk

Geplaatst: ma 12 aug 2013, 11:27
door Freek
ik heb een hele leuke leerzame dag gehad en ook heel erg genoten van alle leuke fjorden die er waren :)
voor de gene die foto's wilt hebben je mag ze gewoon pakken :) (de link van de albums komt er bij te staan zodat je rustig kan kijken) sorry voor de vele foto's maar kon niet echt kiezen vandaar := 8)7

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

http://s1318.photobucket.com/user/eline ... t=3&page=2
http://s1272.photobucket.com/user/eline ... =3&page=15

Re: foto's keuring spoordonk

Geplaatst: ma 12 aug 2013, 11:37
door Esther
Snap dat de jury vroeg wat er met Anca was.. Normaal glimt die als een spiegeltje, maar moest nu gewoon even goed kijken of dat echt Anca was!! Wat apart zeg!!

Die met dat rode halster, dat is Zortin uit Yvonne neem ik aan? Lijkt van de foto wel een hele knaap zeg!!

Dat jonge dier met halster om is Isak toch?

Verder leuke impressie van Spoordonk.

Re: foto's keuring spoordonk

Geplaatst: ma 12 aug 2013, 12:43
door Freek
Esther; ja dat van anca viel ze idd een beetje tegen maar had ook het idee dat ze niet echt lekker in haar vel zat. en moet zeggen er zaten wel hele leuke fjorden bij :) en bedankt voor het compliment

Re: foto's keuring spoordonk

Geplaatst: ma 12 aug 2013, 12:43
door leoensuzanne
De eerste foto is Jilko, een Zortin uit Yvonne V. Lenngard van Jan Bernts.
Dan komt Joker, van Rien, Jinera is de 3e foto met nr 5.
Dan heb je Cindie's hoofd (Iwan zijn mama!!), dan komt Erlinger, een ManusxLenngard van Zwaans, dan brengt Leo Cindie weer voor (van mijn schoonpa)(2 foto's).
Dan heb je de merrie Esta, Anca's nichtje, ook Daniek op Esta met rijden.
Dan zal je ws Isak hebben, gevolgd door Edwin(3 foto's). Nr 40 is Vlin(2x)
Met het gestreepte halster is onze Hjirre! Gevolgd door mama Anca. Nr 44 is Yke van Dudok, en nr 46 is Fenna van Toon Cornelissen. Gevolgd door een dwarse Hjirre!

@Esther, hopelijk heb je hier je antwoord?

Re: foto's keuring spoordonk

Geplaatst: ma 12 aug 2013, 12:45
door leoensuzanne
Freek schreef:Esther; ja dat van anca viel ze idd een beetje tegen maar had ook het idee dat ze niet echt lekker in haar vel zat. en moet zeggen er zaten wel hele leuke fjorden bij :) en bedankt voor het compliment
Tja Eline, de punten voor Anca vielen ons niet tegen. Die waren eigenlijk meer dan we gedacht hadden. Zo is ze normaal gesproken ook niet, maar ja, ze is bijna altijd dragend. En als er geen veulen in zit en de hormonen dus ook anders zijn, reageert Anca's vacht daar nogal op. Paar jaar geleden hebben we haar ook leeg gelaten en toen schoot ze ook in een vreemde vacht. Het is dus een echte hormonenkwestie......

Re: foto's keuring spoordonk

Geplaatst: ma 12 aug 2013, 13:48
door Esther
Apart zeg..
Hjirre had ik ook wel goed dus, hihi..

Re: foto's keuring spoordonk

Geplaatst: ma 12 aug 2013, 15:06
door Daniekvanmaasakker
Wauw, die foto van mij en esta! :o
Wat is het toch een heerlijk dier!!

Re: foto's keuring spoordonk

Geplaatst: ma 12 aug 2013, 15:11
door XxDiandraxX
leuke foto's hoor.. en mijn dametje staat er ook tussen.. :+: (had je daar toevallig nog meer foto's van? )

Re: foto's keuring spoordonk

Geplaatst: ma 12 aug 2013, 15:23
door Kelly
Is dit Anca? http://i1272.photobucket.com/albums/y39 ... 9150de.jpg
Pfoe... die had ik dus echt niet herkend...
Zou me eerlijk gezegd een beetje zorgen maken als mijn paard er zo uit zou zien.

Wel een pracht van een veulen Suus :j

Wie is die mooie donkere merrie? nr19

Re: foto's keuring spoordonk

Geplaatst: ma 12 aug 2013, 16:19
door Roosjuh
Esta! 34 punten snap jij het :+.

Anca heeft even een dipje... Ik vind de foto's wel erg vertekenen.

Re: foto's keuring spoordonk

Geplaatst: ma 12 aug 2013, 17:50
door Freek
leoensuzanne; ok maar wel fijn dan dat de punten niet zijn tegen gevallen. en ja sommige merrie's kunnen heel heftig op hormonen reageren maar vond haar er toch niet zo super slecht eruit zien.
Daniekvanmaasakker; ja is mooi he? :) hoop dat je de rest van de foto's ook mooi vindt die ik van jou gemaakt heb.
XxDiandraxX; ja die heb ik er ook tussen staan :) kijk maar op de link heb de andere link er ook bij gezet die was ik bijna vergeten

verder iedereen bedankt voor de complimenten

Re: foto's keuring spoordonk

Geplaatst: ma 12 aug 2013, 17:53
door leoensuzanne
@Kelly. Dit is echt een hormonenkwestie. Anca is niet gedekt dit jaar, staat zo'n 1,5 jaar nagenoeg stil. Een paar jaar geleden hebben we haar ook niet laten dekken, en toen stond ze ook er vreemd in de haren bij.
Voor de rest is Anca gewoon zichzelf. Er staat dan ook nu wel een beer van een veulen bij, en Anca geeft zichzelf ook echt weg naar haar veulen.
Ik denk dat als Hjirre er van af is, dat ze ook wel weer wat veranderd. Alleen die haren is echt hormonen.

Dank je voor je compliment voor Hjirre, Kelly!

En Esta is de dochter van Zarissa, Anca's volle zus. En halfzusje van Evita... Beiden hebben Tsjerk als papa.

Re: foto's keuring spoordonk

Geplaatst: di 13 aug 2013, 11:27
door Freek
maar suzanne ik denk wel dat Hjirre een hele leuke rij fjord zal gaan worden want lopen kan die wel hihihi ;)

Re: foto's keuring spoordonk

Geplaatst: di 13 aug 2013, 11:48
door leoensuzanne
Freek schreef:maar suzanne ik denk wel dat Hjirre een hele leuke rij fjord zal gaan worden want lopen kan die wel hihihi ;)
@Eline, dat zal best wel! Als ik na ga, dat zijn volle zus met 1 jaar en een paar maanden nu al 1.38 m meet, zal het ook wel een grote heer gaan worden.
Hij gaat over een paar weekjes weg en ik weet niet wat ze met hem gaan doen. Ik denk dat hij op zijn tijd wel gecastreerd gaat worden.

Re: foto's keuring spoordonk

Geplaatst: di 13 aug 2013, 17:50
door Nathalie
wat een leuke indruk van de keuring. Nummer 40 springt er voor mij uit en natuurlijk Hjirre...wat een heerlijk eigenwijs ding :D

Re: foto's keuring spoordonk

Geplaatst: di 13 aug 2013, 20:46
door Freek
@suzanne; oke jammer als hij gecastreerd zou worden maar goed is die mensen zijn keus maar ben wel benieuwd hoe hij er uit ziet als hij een jaar of 3 a 4 is :P
Nathalie; bedankt heb er wel mijn best voor gedaan! ja om Hjirre kon je die dag niet echt om heen draaien hihi

Re: foto's keuring spoordonk

Geplaatst: di 13 aug 2013, 22:31
door leoensuzanne
@Eline, als ik op je link klik, zie ik geen foto's? Wat doe ik verkeerd? Moet je wel uploaden? Help!

Re: foto's keuring spoordonk

Geplaatst: wo 14 aug 2013, 01:22
door Gwenny
Die vacht kan heel goed op cushing duiden. Wellicht loont het om te laten onderzoeken zodat behandeld kan worden.

http://www.bokt.nl/wiki/Cushing

Merries met cushing worden moeilijker drachtig en kunnen hormonaal anders reageren.

Re: foto's keuring spoordonk

Geplaatst: wo 14 aug 2013, 07:07
door leoensuzanne
We houden haar natuurlijk goed in de gaten.
Maar we hebben dit jaar Anca bewust niet laten dekken, omdat ze in de verkoop staat. Zo kan de nieuwe eigenaar zelf beslissen of ze haar wel of niet laten dekken.
Anca heeft eigenlijk nooit problemen gehad met dragend worden.
Doordat ze nu niet is gedekt, krijgt ze die langere haren. Paar jaar geleden hebben we haar ook niet laten dekken, en toen kwam ze ook zo te staan. Anca wil erg graag moeder worden, blijkbaar.
Doordat ze afgelopen tijd erg (lees nauwelijks) iets heeft gedaan onder het zadel of in de kar, is ze haar bespiering ook kwijt.
Natuurlijk houden we haar goed in de gaten!!!!!

Re: foto's keuring spoordonk

Geplaatst: wo 14 aug 2013, 10:56
door froukje91
Leuke foto's. Isak is nog maar weinig veranderd :P Leuk om nog wat foto's ban hem te zien.
Die foto's van Hjirre zijn ook leuk :D