Pagina 1 van 1

Maatjes

Geplaatst: zo 30 sep 2012, 20:47
door Megan
Maar even wat fotootjes van Zero en Dorinn. Aangezien ik alleen mijn telefoon bij me had zijn ze van slechte kwaliteit :+ . Vorige week zaten hier nog behoorlijk veel vliegjes. Dorinn had daar best last van en had aan z'n staart geschuurd. Gelukkig was dat maar van korte duur, maar z'n staart is jammergenoeg wel wat uitgedund bovenaan. Ze zijn ook behoorlijk aan het verharen. Het is dan wel fijn dat je elkaar lekker kunt krabbelen.

1. Geen enkele interesse voor wat ik aan het doen was.
Afbeelding

2. nog een tandje harder.
Afbeelding


3. even wisselen. De andere kant kriebelt ook.
Afbeelding

4. eindelijk een foto die niet bewogen is..
Afbeelding

5.
Afbeelding

6.
Afbeelding

7.
Afbeelding

8.
Afbeelding

9. Zo, heerlijk frommelig en vies.
Afbeelding


10. nog zoeen met een net boogje *D
Afbeelding

11. beste maatjes O:) In een paar weekjes hebben ze al een behoorlijk wintervachtje. Wat gaat dat nu snel!!
Afbeelding

Re: Maatjes

Geplaatst: zo 30 sep 2012, 21:03
door Lois
Jammer van de kwaliteit! Maar 2 fjordjes die zo lekker met elkaar aan het kroelen zijn is altijd leuk om naar te kijken :D

Re: Maatjes

Geplaatst: ma 01 okt 2012, 06:42
door Sjolvir
Hi, heerlijk elkaars haren tussen je tanden, dit is pas flossen!

Re: Maatjes

Geplaatst: ma 01 okt 2012, 06:55
door Anita
Het is vast zwaan-kleef-aan met die 2 haha. Heerlijk als je elkaar zo van de kriebeltjes af kunt helpen.
Hoe ligt je bak er nu bij Megan?

Re: Maatjes

Geplaatst: ma 01 okt 2012, 08:51
door foss
Leuk als paarden het zo goed samen kunnen vinden.

Re: Maatjes

Geplaatst: ma 01 okt 2012, 18:11
door Bella
Mooi stel en heerlijk dat ze ook van elkaar kunnen genieten! Blijf toch Zero zijn koppie heel mooi en fijn vinden (al had die wel een Bink-slag als jonkie...zal gelijk even voor je zoeken!)

Re: Maatjes

Geplaatst: ma 01 okt 2012, 18:29
door Dennis
Heerlijk als ze zo samen bezig kunnen zijn :)

Hier krijgen ze ook al een dikke vacht, dat gaat inderdaad weer erg snel

Re: Maatjes

Geplaatst: ma 01 okt 2012, 18:47
door Ivonne
aahhhh wat lief, lieve koppie's hebben ze ook zeg. Hier wordt ook heel wat afgekroeld

Re: Maatjes

Geplaatst: ma 01 okt 2012, 19:09
door Megan
ja, schattig hè. Ze zijn niet altijd zo lief tegen elkaar hoor. Iedere dag wel strijd wie er die dag de baas mag spelen. Meestal is dat Zero }-)
Ze zijn ook zooo verschillend. Dorinn is eigenlijk veel gedisciplineerder dan Zero. Echt een Duitser :x . Zero is meer een boefje. Kun je ook wel in zijn blik zien. Ik vind dat koppie van Zero ook een plaatje om te zien hoor Annabel. Sinds dag één verliefd op dat paard. Het is ook zo'n lieverd. Ben heel benieuwd naar de naarling foto!

@ Anita, de bak ligt er mooi bij. Dorinn wordt zadelmak gemaakt op het moment, maar dan ben ik meestal druk en vergeet ik foto's te maken :sorry:
Ik heb wel foto's van de bak zonder paarden, maar dat is ook niet echt interesant. Ik zal binnenkort even foto's van Dorinn aan het werk maken.

Re: Maatjes

Geplaatst: ma 01 okt 2012, 19:16
door Sabbel
Dorinn! :+: Ben erg benieuwd naar foto's van hem aan het werk!! Ze staan er lekker bij Megan!

Re: Maatjes

Geplaatst: ma 01 okt 2012, 19:18
door Antine
Wat een leuke foto's :D kan ik mooi even naar overeenkomsten kijken! Ik vind dat ze allebei wel een heerlijk koppie hebben!

Re: Maatjes

Geplaatst: ma 01 okt 2012, 19:22
door Megan
Antine schreef:Wat een leuke foto's :D kan ik mooi even naar overeenkomsten kijken! Ik vind dat ze allebei wel een heerlijk koppie hebben!
Hey Antine, Ik heb ook even foto's van Aselt bekeken in een van je oude topics. Ik vind ze best wel op elkaar lijken eigenlijk. Wel grappig Aselt heeft echt meer van Tunar en Zero echt meer van Orsta (wat natuurlijk logisch is).

Re: Maatjes

Geplaatst: ma 01 okt 2012, 21:40
door Yvonne6
hey wat een leuk gezicht zo samen!

Re: Maatjes

Geplaatst: di 02 okt 2012, 06:55
door mirretje
Ze hebben het gezellig met elkaar zo te zien. Wat een mooi plekje ook trouwens!

Re: Maatjes

Geplaatst: di 02 okt 2012, 07:13
door Lotte
Wat een leuk stel zijn ze samen!