Pagina 1 van 2

Jessie's 3e rijles bij de ponyclub op shord Mo

Geplaatst: wo 02 mei 2012, 19:33
door leoensuzanne
We hebben al flink geoefend met het licht rijden. Is op Mo nog wel moeilijk, omdat hij zo'n snelle pasjes zet. Maar het gaat al stukken beter.
[img=http://www2.picturepush.com/photo/a/8172435/220/8172435.jpg]

Hij maakte even een speelse bok, maar Jessie vond het niet erg.
[img=http://www5.picturepush.com/photo/a/8172443/220/8172443.jpg]

Opnieuw geprobeerd met aan galopperen en toen ging het wel. Al ging hij in het begin wat te hard. Afgelopen zaterdag ging hij ook te hard en toen sloeg ze hem met d'r zweep. Wendy was bij ons en die sprak even met haar, wat een zweep doet? "Dan gaat hij harder". Juist en dat wil je toch niet? Nee...
Had ze goed onthouden. Ze zei tegen me:"Mam, ik werd bijna boos, maar dacht toen aan Wendy en toen niet meer!" Heel goed Jes!!
[img=http://www1.picturepush.com/photo/a/8172454/220/8172454.jpg]

De rechtergalop ook nog. Ze zegt al tegen Stijn, dat ze het zo moeilijk vindt om in het zadel te blijven zitten!! Daar gaan we nog aan werken.
[img=http://www3.picturepush.com/photo/a/8172496/220/8172496.jpg]


Zetten jullie iets leuks erbij neer? Dat zal ze in ieder geval waarderen. En heb je tips? Prima, graag zelfs, maar houd er a.u.b. rekening mee, dat ze nog maar 7 is en nog niet zo heel lang 'serieuzer' probeert te rijden.

Re: Jessie's 3e rijles bij de ponyclub op shord Mo

Geplaatst: wo 02 mei 2012, 19:37
door Anne&Wendie
Ben heel benieuwd maar zie geen foto's!

Re: Jessie's 3e rijles bij de ponyclub op shord Mo

Geplaatst: wo 02 mei 2012, 19:40
door leoensuzanne
Oh jee, het zijn filmpjes, ga ik even kijken of ik het opgelost kan krijgen!
edit: Ze stonden niet op Public, maar volgens mij zijn ze nu nog niet te bekijken of wel? Anders denk ik dat ik even een andere link moet proberen te kopieeren...

Nog een keer edit: als het goed is, doen ze het nu!

Re: Jessie's 3e rijles bij de ponyclub op shord Mo

Geplaatst: wo 02 mei 2012, 19:57
door Anne&Wendie
In 1 woord , geniaal!
Wat kan je dan genieten he als je kind zo ziet rijden.
Mo lijkt me wel een klein boefje :D

Re: Jessie's 3e rijles bij de ponyclub op shord Mo

Geplaatst: wo 02 mei 2012, 20:04
door Bloemetje75
Leuke combi!

Re: Jessie's 3e rijles bij de ponyclub op shord Mo

Geplaatst: wo 02 mei 2012, 20:21
door Keandra
leuke filmpjes hoor

hoelang rijdt ze nu?
ze doet bijlange niet slecht voor zo een deugniet als Mo

Re: Jessie's 3e rijles bij de ponyclub op shord Mo

Geplaatst: wo 02 mei 2012, 20:29
door leoensuzanne
Mo is eigenlijk echt niet ondeugend!! Bij dat bokje bijvoorbeeld had hij veel meer kunnen doen, maar dat doet hij niet!

Toen de les was afgelopen, reden die 3 andere meiden ineens met zijn allen tegelijk de bak uit. Jessie zat helemaal achterin de bak, toen Mo dat door kreeg. Hij begon te hinneken en draafde richting uitgang. Jessie schrok er een beetje van, maar probeerde hem in te houden. Ze kwam vrij rustig bij de uitgang aan. Ze is in ieder geval niet bang, gelukkig.

Jessie 'zit' al langer op een paard, maar werd altijd vast gehouden. Mo is 1 dag bij ons, ze heeft 10 min aan de longeerlijn gereden en toen wilde Evi op Jasmijn rijden. 2 pony's tegelijk vasthouden kon ik niet, dus zei Jessie dat ik haar dan maar los moest laten. En die reed op Mo gewoon door!! Even later toen Evi op Mo wilde, ging Jessie op Jasmijn. Normaal moest ik haar ook vast houden, maar nee, ze reed wel los op Jasmijn. Dat kon toch ook!! Mo is er sinds begin november, dus eigenlijk vanaf november is ze steeds meer bezig. Ik ben ook trots op haar, ze doet vooral goed haar best, en dat is het belangrijkste! Leren doet ze vrij snel, zolang ze maar niet boos wordt. En dan is de combi met mama als instructrice niet goed.

Re: Jessie's 3e rijles bij de ponyclub op shord Mo

Geplaatst: wo 02 mei 2012, 20:52
door Nathalie1985
zalig! Alleen jammer dat ik de filpjes niet kan afspelen ??

Re: Jessie's 3e rijles bij de ponyclub op shord Mo

Geplaatst: wo 02 mei 2012, 22:45
door Anita
Helaas krijg ik de filmpjes niet aan het lopen. Kun je ze niet gewoon op youtube uploaden?

Re: Jessie's 3e rijles bij de ponyclub op shord Mo

Geplaatst: do 03 mei 2012, 00:53
door Anna
Wat een prachtige filmpjes zeg je ziet gewoon dat ze plezier heeft en Mo is echt geweldig.
Wat kan je als ouders dan genieten he :D

Re: Jessie's 3e rijles bij de ponyclub op shord Mo

Geplaatst: do 03 mei 2012, 02:53
door leoensuzanne
Ik zal vanavond proberen ze via youtube. Zit nu in de auto onderweg naar mijn ouders. Leo moet om half 6 beginnen en ik vanmiddag om half 2. Tja nu met 1 auto moet je iets. Kids zijn al daar.

Re: Jessie's 3e rijles bij de ponyclub op shord Mo

Geplaatst: do 03 mei 2012, 07:29
door *Alin*
Wat een leuke filmpjes zeg!! En wat een leuke combi..geweldig!!

Re: Jessie's 3e rijles bij de ponyclub op shord Mo

Geplaatst: do 03 mei 2012, 09:21
door Ydel
Jessie en Mo :L
Wat een geweldig duo!!
Je ziet dat Jessie het nog een klein beetje moeilijk vindt in de galop inderdaad...
maar ik vind dat ze het erg netjes doet voor iemand van 7 hoor!!! :))

Toppie!!!!
Die Mo heeft echt een geweldige uitstraling :L

Re: Jessie's 3e rijles bij de ponyclub op shord Mo

Geplaatst: do 03 mei 2012, 09:49
door Nathalie
bij mij deden ze het ook niet automatisch maar toen ik op de link boven de 'still' klikte kon ik alle filmpjes zien (misschien tip voor anderen bij wie het niet werkte?) en ik heb genoten....heerlijk he om je kind zo bezig te zien, ik word er zelf ook altijd zo vreselijk blij van.
Mo geeft idd ook helemaal niets om de knallen bij het huis verderop, ik vind eigenlijk toch altijd dat die kleine pony's over het algemeen zo enorm dapper zijn...P.C. en Dicky net zo :)

Re: Jessie's 3e rijles bij de ponyclub op shord Mo

Geplaatst: do 03 mei 2012, 14:21
door Daphne
Kei schattig :D Ook leuk dat jullie zo meeleven. Bij dat laatste filmpje hoor je jou (denk ik) ook echt heel hard "Benen!" zeggen :D

Re: Jessie's 3e rijles bij de ponyclub op shord Mo

Geplaatst: do 03 mei 2012, 14:54
door janna
Geweldig dit is echt wel een super schattig duo!

Re: Jessie's 3e rijles bij de ponyclub op shord Mo

Geplaatst: do 03 mei 2012, 15:07
door Anita
Tip van Nathalie opgevolgd en dan werkte het bij mij ook. Hartstikke leuk om naar te kijken. Jessie zit er echt vol vertrouwen op.

Re: Jessie's 3e rijles bij de ponyclub op shord Mo

Geplaatst: do 03 mei 2012, 16:56
door colunder
Wat knap zeg, ze rijd al best goed!!
Wat een leuke combinatie!

Ik vind Mo echt fantastastisch!!

Re: Jessie's 3e rijles bij de ponyclub op shord Mo

Geplaatst: do 03 mei 2012, 18:27
door Thessa Keizer
Wat een geweldig leuke combinatie zeg! En vind dat ze al lekker bezig zijn hoor samen! Echt niet makkelijk om op een shet te kunnen rijden. En dat cappie, ben jaloers!! :P

Re: Jessie's 3e rijles bij de ponyclub op shord Mo

Geplaatst: do 03 mei 2012, 18:42
door Leentje
Wat een lekker stel! Heerlijk om naar te kijken.
Mo heeft zo al heel wat kinderen leren rijden, en zelfvertrouwen gegeven.