Pagina 1 van 3

Onze super nanny : Dicky Poppins

Geplaatst: ma 26 mar 2012, 20:02
door Nathalie
Ik heb altijd geroepen dat, als ik zelf de ruimte zou hebben, ik graag een oudere ponydame of -heer bij ons een fijn pensioen zou gunnen. Nu is het zo dat (notabene op mijn verjaardag) wij begin deze maand een eigen stalletje hebben kunnen kopen met daarbij recht op huur van wat grond....heerlijk en zo kwam daar Dicky Poppins, een bijna 23 jarige Dartmoor dame.

1. P.C. vond Dicky bijna meteen geweldig..
Afbeelding

2. en nadat hij even de kat uit de boom had gekeken, ontwikkelde ook Cos warme gevoelens voor Dicky
Afbeelding

Maar wie pas echt, vanaf de eerste seconde, compleet smoorverliefd was op Dicky...is onze dochter Cayleigh! Zij heeft natuurlijk op P.C. leren rijden, leren zitten en leren doorzetten maar die echte vriendschapsband is er nooit met hem gekomen omdat P.C. zelf bij hoog en laag blijft volhouden dat hij mijn pony is en niet die van haar ;)
Met Dicky was dat anders, het leek wel liefde op het eerste gezicht...Dicky volgt haar als een hondje, zij poetst Dicky, knuffelt haar, maakt haar slobber klaar en selecteert alleen de Dicky-drollen uit de paddock en weide om uit te mesten :')
Dicky is geweldig! Dicky past op Cayleigh en zorgt voor haar tijdens het rijden...Dicky helpt haar waar ze maar kan. Nu wilde ik vandaag graag een impressie geven van hoe fijn die 2 ook samen kunnen rijden maar het zijn vooral veel billenfoto's geworden...want naast alle super-nanny-eigenschappen van Dicky, houdt Dicky wel van een beetje tempo (en goh, laat Cayleigh daar nu ook gek op zijn ;) )

2. nu ben ik natuurlijk al een paar jaren gewend dat Cayleigh op onze witte "rat" (zo liefkozend bedoeld als maar mogelijk is) rijdt
Afbeelding

dus het was toch wel even wennen, maar tegelijk zooooo relaxed en een verademing voor mijn moederhart (dat toch al zoveel doorstaan heeft met een wilde paardendochter)

3. 2 paar billen op pad dus....
Afbeelding

4. volgen jullie mij nog? "ja schatje, we doen ons best"
Afbeelding

5. heerlijk om te zien hoeveel vertrouwen Cayleigh heeft in Dicky...dat heeft ze echt gemist met P.C.
Afbeelding

6. ehm....joehoe....niet zo haaa- haa---rd
Afbeelding

7. zeldzaam moment waarop we even naast elkaar reden...
Afbeelding

8....want verder is de vraag of ze even 20 seconden wil stilstaan om te poseren de enige andere kans op een 'opzij' foto
Afbeelding

9. 'snel' is namelijk leuk en 'sneller' is blijkbaar nog leuker...
Afbeelding

10. terug op stal...Dicky aan haar senioren-papje terwijl ze lekker wordt afgesponst....
Afbeelding

11. toch is P.C. nog niet helemaal vergeten.....maar het hart is momenteel overduidelijk vol van Dicky
Afbeelding

Grappig hoe het soms loopt...een ander ziet misschien een oude pony, misschien ook niet eens bijzonder knap, gekke witte vlek ook nog aan de zijkant van haar gezicht en ze komt wat moeilijk door haar wintervacht...maar wat een ander ook ziet...Cayleigh vertrouwde mij gisteren toe "mama, Dicky is het meest prachtige paard van de hele wereld"...en zo is het!

Re: Onze super nanny : Dicky Poppins

Geplaatst: ma 26 mar 2012, 20:05
door Mariël
OH wat super leuk!!! ook voor DP :D en een eigen stal *o/* toppie woppie!!!

Re: Onze super nanny : Dicky Poppins

Geplaatst: ma 26 mar 2012, 20:12
door Bloemetje75
Ohh meer kun je toch niet wensen!

Re: Onze super nanny : Dicky Poppins

Geplaatst: ma 26 mar 2012, 20:14
door Ivonne
wat schattig :L

Re: Onze super nanny : Dicky Poppins

Geplaatst: ma 26 mar 2012, 20:21
door janna
Op een oude fiets moet je het leren zeggen ze toch altijd? haha.
Mooi duo samen.

Re: Onze super nanny : Dicky Poppins

Geplaatst: ma 26 mar 2012, 20:26
door Jowien
Oh, wat schattig! Die gaan een heerlijke zomer krijgen samen!
Die eigenwijze PC ook, dat ie vol blijft houden dat ie jouw pony is...

Re: Onze super nanny : Dicky Poppins

Geplaatst: ma 26 mar 2012, 20:30
door Nathalie
dank jullie :)
janna schreef:Op een oude fiets moet je het leren zeggen ze toch altijd? haha.
Mooi duo samen.
pffff...in de letterlijke zin, zijn wij daar door schade en schande achter gekomen toen we voor Cayleigh als eerste fiets een splinternieuwe kochten (Liam had die van hem namelijk keurig gehouden, zo keurig dat toen Aiden daar later op ging het ding nog nieuw leek)...ding leek na 2 weken alsof we hem van de vuilstort gehaald hadden :')

Figuurlijk gezien hadden wij eigenlijk veel eerder voor haar moeten kijken voor een oudere pony...ze leert nu echt pas genieten op en om een pony, van P.C. heeft ze superveel geleerd maar het was ook vaak 'hard werken'....nu word je van hard werken natuurlijk ook niet slechter...maar het moet toch ook ontspanning brengen nietwaar?

Re: Onze super nanny : Dicky Poppins

Geplaatst: ma 26 mar 2012, 20:34
door Jankeke
Ach wat een lief en leuk verhaal weer. Ik kan geen genoeg krijgen van je "wildedochtermethaarschevecappie" op de al "evenwildeponiesmetveelhaar"verhalen! Blijf spammen!

Re: Onze super nanny : Dicky Poppins

Geplaatst: ma 26 mar 2012, 20:36
door kristelhans
Wat heerlijk!!! Nu heb je Duo Penotti paarden! :) En een mix! :') Wat bijzonder om te zien dat zo'n klik zoveel kan uitmaken he.. DE klik, waar iedereen het altijd over heeft..dat is zo bijzonder als je dat in een paard vindt..dat moet je koesteren. Heel veel plezier met Dicky (moest even aan het zwets-topic denken..:') :x ) en gefeliciteerd met jullie eigen stal, decadent hoor! ;)

Re: Onze super nanny : Dicky Poppins

Geplaatst: ma 26 mar 2012, 20:37
door Nathalie
hahaha...die cap....dat is bijna een 'strijd' tussen haar en mij. Achterop die cap zit namelijk zo'n verstel-draai-knop-ding....als ik haar cap op doe, zou ik zweren dat die mooi aansluit en goed zit...en altijd weer kom ik er op een gegeven moment achter dat ze er weer aangezeten heeft en 'm losser gedraaid heeft :')

Re: Onze super nanny : Dicky Poppins

Geplaatst: ma 26 mar 2012, 20:37
door Nathalie
kristelhans schreef:Wat heerlijk!!! Nu heb je Duo Penotti paarden! :) En een mix! :') Wat bijzonder om te zien dat zo'n klik zoveel kan uitmaken he.. DE klik, waar iedereen het altijd over heeft..dat is zo bijzonder als je dat in een paard vindt..dat moet je koesteren. Heel veel plezier met Dicky (moest even aan het zwets-topic denken..:') :x ) en gefeliciteerd met jullie eigen stal, decadent hoor! ;)
nog niet zo decadent als een grote volvo met een eigen 'sleur-mijn-paard-waarheen-ik-wil-hut' erachter :D

Re: Onze super nanny : Dicky Poppins

Geplaatst: ma 26 mar 2012, 20:38
door kristelhans
Oke, ik win.. :')

Re: Onze super nanny : Dicky Poppins

Geplaatst: ma 26 mar 2012, 20:44
door Ilona
Aah wat leuk!!
Zijn jullie al verhuisd naar jullie eigen stekkie 'met ingebouwde autoradio'?
Dicky Poppins krijgt de tijd van haar leven bij jullie. Schattig stel die 2.

Re: Onze super nanny : Dicky Poppins

Geplaatst: ma 26 mar 2012, 20:45
door Nathalie
Ilona schreef:..... 'met ingebouwde autoradio'?
8-) 8-) 8-) 8-)

Kom je snel een keer dansen :D

Re: Onze super nanny : Dicky Poppins

Geplaatst: ma 26 mar 2012, 20:46
door Ilona
Yeah! *o/* Party party!

Re: Onze super nanny : Dicky Poppins

Geplaatst: ma 26 mar 2012, 20:46
door shesannie
Wat super leuk zeg!

Re: Onze super nanny : Dicky Poppins

Geplaatst: ma 26 mar 2012, 21:03
door Ilonka
Heerlijk verhaal. Mooi dat ze Dicky de mooiste pony van de wereld vind! (Heeft ze die uberschattige foto's van PC ooit wel goed bekeken? *fronst een wenkbrauw*)
Heb jij mooi vanaf nu twee pony's helemaal van jezelf.

Re: Onze super nanny : Dicky Poppins

Geplaatst: ma 26 mar 2012, 21:45
door Dennis
Wat leuk!!!

Re: Onze super nanny : Dicky Poppins

Geplaatst: ma 26 mar 2012, 22:08
door Bailey
Ooh, wat leuk!

Hoe oud is Caleigh nu? Ze lijkt zoveel gegroeid in korte tijd, of heb ik dat mis? Ze zit wel vreselijk netjes op de pony's zeg, complimentje voor haar!

Re: Onze super nanny : Dicky Poppins

Geplaatst: di 27 mar 2012, 04:36
door Viv
Ik wilde het net zeggen, zozo die is de lucht in geschoten. Maar wat een knap setje zeg, passen super bij elkaar. Het ziet er ook uit of ze haar al 10 jaar rijd.