Pagina 1 van 2
Onze asielzoeker!
Geplaatst: za 24 dec 2011, 15:12
door Lisa
Vandaag hebben we onze asielzoeker opgehaald.
De kleine dame mag bij ons wonen tot
we een zeer goed huis voor haar vinden. Ze is gevonden in Kroatië
bij de vuilnis samen met haar broers en zussen. Ze zijn met spoed naar
Nederland gehaald aangezien deze jonge beestjes als ze gelijk nu
goed gesocialiseerd worden nog zo goed te plaatsen zijn en een goed
leven tegemoet gaan.
Haar naam is Ema, maar we denken erover die te veranderen (dat mogen
we zelf weten). Ik vind Zazoe heel leuk bij haar passen en mijn zus Ziva. Nouja moeten het wel beslissen, is wel handig een naam als je haar wil roepen.
Iemand nog suggesties kwa naam????
Hier de kleine dame:

Re: Onze asielzoeker!
Geplaatst: za 24 dec 2011, 16:23
door vosse
Gelijk even gezocht of je al een topic had gemaakt.
Voor welke stichting is dit?
Zivra is ook wel leuk
Hopen dat ze snel een huisje vind
Re: Onze asielzoeker!
Geplaatst: za 24 dec 2011, 16:27
door janna
Wat een wijs koppie zit daar op zeg, Ema vind ik ook wel een mooie naam eigenlijk hihi. Anders zou ik Ziva doen....
Re: Onze asielzoeker!
Geplaatst: za 24 dec 2011, 16:32
door Annne
Aaahhhh.... !

Re: Onze asielzoeker!
Geplaatst: za 24 dec 2011, 16:41
door Lisa
stichting idemo ze staat nog niet op de site maar dat zal spoedig gebeuren
Re: Onze asielzoeker!
Geplaatst: za 24 dec 2011, 18:50
door Mieke
Ik heb een zwak voor Kroaatjes

ook dit is weer n schatje..
Re: Onze asielzoeker!
Geplaatst: za 24 dec 2011, 22:56
door Mariël
ooh wat een schatje en een wijs koppie

lief dat ze bij jullie mag tot er een mooi plekkie gevonden is.
Re: Onze asielzoeker!
Geplaatst: zo 25 dec 2011, 13:30
door Erpel
Lisa.. daar kun je toch geen afscheid meer van nemen.. wat een poepie!

Re: Onze asielzoeker!
Geplaatst: zo 25 dec 2011, 13:32
door DeeDee
Wat een leukerd

Overigens vind ik Ema een hele mooie naam

Re: Onze asielzoeker!
Geplaatst: zo 25 dec 2011, 16:59
door Jilly
Wat een schatje! Ik vind het heel nobel om opvanggezin te zijn, maar het zou zó niks voor mij zijn he

Re: Onze asielzoeker!
Geplaatst: zo 25 dec 2011, 17:59
door Sjolvir
Wat een droppie!
Zeker weten dat het wegdoen heel heel lastig gaat worden, wat een dinkie!
Ik zou wel een naam nemen die lekker bekt, dus iets wat lekker roept.
Een R of een S erin doen het in dat opzicht altijd goed.
ZaaaaaaZoeeee, roept ook wel aardig, maar kan er niet lekker de nadruk op leggen,
vind het wel hele leuke naam.
Mijn voorspelling, de afkorting wordt Zoetje.
(hier staat paard met bijna die naam en wordt door iedereen Zoetje genoemd.)
Re: Onze asielzoeker!
Geplaatst: zo 25 dec 2011, 18:04
door Bella
Erpel schreef:Lisa.. daar kun je toch geen afscheid meer van nemen.. wat een poepie!

hahaha dit was precies wat Theo er ook op tegen had om ook eentje in huis te nemen.
Maar ze is echt superschattig op foto Lis...heel benieuwd ook wel naar haar in het echt. Hoe groot is ze nu werkelijk!?
Ze doet me qua uitstraling wel echt denken aan zo'n Lion King achtig typetje of andere oerwoud/afrika-disney-film

Re: Onze asielzoeker!
Geplaatst: zo 25 dec 2011, 23:05
door Mieke
Hoe denken jullie dat ik in dat asiel in Kroatie stond, ik wou echt alles wel mee naar huis nemen

Re: Onze asielzoeker!
Geplaatst: ma 26 dec 2011, 07:19
door pjotr_nientje
Wat een leif kopie heet ze,ik hoop dat jullie snel een goed huisje voor haar vinden.
Re: Onze asielzoeker!
Geplaatst: ma 26 dec 2011, 09:25
door Lisa
Ze heet Ziva!
Het gaat heel goed, maar heeft wel onwijs last van verlatingsangst..
Ze is echt heel slim. Heeft in 3x oefenen zit al onder de knie en met zindelijk maken
gaat het ook redelijk. Ze was wel even aan de diarree, maar dat kan ook door de hele reis enzo komen.
Ze zit nu op de rijst dat gaat al een stuk beter en dat gaan we dan rustig mengen met brokken en dan straks
volledig op de brok. Ze is heel speels, maar echt ook wel bang eerst op alle dingen, maar dat is meestal binnen 5 min. over
dan gaat ze er dapper op af.
Dit hondje moet echt naar een huisje waar ze veel tijd aan haar gaan besteden (kwa wandelen, maar zeker ook geestelijke uitdagingen). Verlatingsangst gaan we gewoon aan werken. (vooral als ik weg loop is het moeilijk voor dr, want ja ik zorg de hele dag voor haar en ben het meeste bij haar dus dat is ook wel logisch).
In de nacht zit ze gewoon alleen. 10 min. flink janken en piepen en dan is het klaar. Ja vanacht tussendoor nog 1x eventjes. Ze maakt nu nachten van half 11 tot 7 en dan blijft ze ook netjes droog dus dat is heel goed.
Nu gaan oefenen dat ik gewoon even een half uurtje naar de paarden kan (en donderdag moet ik naar Ouwehand de hele dag dus ik zal nog even een slachtoffer meoten vinden die de hele dag achter haar aanloopt) we zijn tot nu toe bij alle poepjes en plasjes thuis er gelijk bij en dan oppakken en buiten zetten als we dat nu heel strikt volhouden moeten we toch haar redelijk snel zindelijk hebben (gisteren ging ze al bij de deur zitten 1 keertje).
Komt wel goed met de kleine meid en we gaan leuk baasje vinden
Re: Onze asielzoeker!
Geplaatst: ma 26 dec 2011, 09:51
door claudia
Wat een koppie staat daar op.
Mooi projectje om je mee bezig te houden.
(ik wil ook wel alles houden maar dan zit het hier bomvol. Heb gelukkig een man die me daarvoor beschermt)
Re: Onze asielzoeker!
Geplaatst: ma 26 dec 2011, 09:58
door Lisa
ja idd claudia. Deze is dan wel erg leuk hoor! daar heb je natuurlijk ook nog verschil in of een hondje bij je past of niet.
Maarja we kunnen het gewoon niet dus dat doen we ook niet.
Maar vind haar wel super leuk. Ze is ook gewoon veel meer hond als Dribbel en Twixie en dat is ook gewoon leuk.
We hopen dat we gewoon huisje vinden waar ze helemaal bij past (het liefste nog in de buurt, maarja al gaat ze ver weg naar een huisje dan nog zit het goed als het gewoon bij elkaar past)
Re: Onze asielzoeker!
Geplaatst: ma 26 dec 2011, 10:48
door Anita
Oh Lisa, daar kun jij straks vast geen afstand meer van doen, ik zie het gewoon gebeuren in je berichtjes hier. Het is nu echt jouw hond waar je al je energie in steekt en dat schept ongetwijfeld een enorme band. Veel sterkte alvast voor als het toch moet gebeuren dat ze weg gaat.
Re: Onze asielzoeker!
Geplaatst: ma 26 dec 2011, 19:57
door Bella
Leuk Lisa, super...en als je hier van de week komt dump je dr maar even poosje in huis (of als je donderdag een oppasadres nodig hebt), terwijl jij je buiten even vermaakt...kijken of dat icm Tex ook beetje bijdraagd in haar verlatingsangst. Heb ik ook tijdelijke afleiding van het schoolwerk

Re: Onze asielzoeker!
Geplaatst: ma 26 dec 2011, 20:46
door vosse
Ik ben geloof ik een van de weinigen die niet alles mee wil nemen naar huis

Gewoon na elk uur en na elk slaapje en na het eten gelijk naar buiten doen, dan heb je ze idd zo zindelijk.
Vind ik zelf fijner dan elke keer achter zo'n pup aanlopen en tijdens de behoefte naar buiten doen.
En er mag buiten pas gespeeld worden als ze iets gedaan hebben. En na een wandeling nog even alleen
een plasje laten doen zonder de andere twee honden.
Ik denk dat die 'verlatingsangst' ook zo onder controle is. Vooral omdat ze het 's nachts totaal niet heeft (overgavetijd maar meer ook niet).