Pagina 1 van 2

Jep, wij zijn (tijdelijk) geëmigreerd!

Geplaatst: vr 08 okt 2010, 21:04
door Mrln_
Gutentaaaag!

Jep, je leest het goed! Benthe en ik zijn tijdelijk geëmigreerd! En wel naar de buren, de dagelijkse taal is tegenwoordig Duits.

Ik ben voor 10 maanden aan het werk als au pair in Duitsland. Zoals degenen die het B-tjestopic bijhouden weten, ben ik geslaagd voor mijn opleiding. Hierna ga ik nog doorstuderen, maar eerst wilde ik een jaar weg, ervaring opdoen. Maarja je kunt nog zoveel willen... Je hebt wel een paard! En dat paard kan niet ergens gedropt worden voor een jaar. Bovendien kan ik het meiske niet eens een jaar missen ;)

Dus ja.. Knoop doorgehakt en besloten dat ze meeging! Is heel wat getwijfel over heen gegaan, want ja, is dat wel verstandig, is het niet te druk, te onrustig.
Nu ze hier staat zijn de twijfels weg! Ze staat werkelijk op een SUPER stal! Helemaal goed! Uitrijmogelijkheden waar je werkelijk U tegen zegt. Super verzorging, toezicht, mooie weide, leuke 'loopstal'.

Benthe staat met ongeveer 6 andere paarden. 's Nachts staan ze op stenen en een stuk zand/gras, waar ze echt rondjes kunnen lopen, de ruimte in waar ze binnen kunnen staan, waar ze kunnen liggen e.d. Verder is er nog een overkapping, naast die ruimte, en ook nog een aparte stal waar ze in kunnen.
Overdag gaat het hek naar de weide open.

Beter had ik het niet kunnen wensen! +:)+

Over mijn werk hier, ik werk als au pair voor een gezin met 2 kinderen, meiden van 4 en 7 jaar oud.

Natuurlijk wil ik even laten zien hoe we er bij staan, dus hier een kleine impressie!

Ohja, wil je mijn verhalen volgen, kijk dan even op: http://marleennaarduitsland.waarbenjij.nu/


Afbeelding
Paard gespot!! Hier staat ze dus op het stuk zand/gras. Hier kunnen ze dag en nacht op. (check vooral even het uitzicht!! Dit is nog maar een klein stukje.)

Afbeelding
Tijd voor een ritje. Zoals dit kun je ongeveer 30 km rijden! Zo mooi!

Afbeelding
Maar natuurlijk is er ook een bak!

Afbeelding
Met een soort steentjes, een beetje apart. Ik had verwacht dat Benthe er echt niet op zou kunnen lopen, maar dit gaat juist erg goed!

Afbeelding
Luxe luxe, zelfs een (half)overdekte longeercirkel!

Afbeelding
Mijn kast, heb de beste kast van stal zo'n beetje! Is wel grappig verhaal, toen ik aankwam, stond er een heel ontvangstcomité te wachten. Ze vroegen mij of ik een kast bij me had. Natuurlijk niet hehe! Nouja dus die meiden daar allemaal op zoek naar een kast voor mij. Uiteindelijk hebben ze deze kast met z'n allen helemaal opgeruimd, schoongemaakt en kon ik hem inrichten! Zo lief! Heb erg leuke stalgenoten, vandaag zelfs met een van hen mijn eerste ritje gemaakt!

Afbeelding
En als laatste het dorpje Eberdingen. Je kunt het niet zo goed zien, dit was de mist van 's ochtends in de vroegte ;) Dit is de weg naar de stal van Benthe. Elke ochtend dikke work out voor mijn kuiten, steil omhoog!

tschüss!!

Re: Jep, wij zijn (tijdelijk) geëmigreerd!

Geplaatst: vr 08 okt 2010, 21:15
door kristelhans
Marleeeeeen!!! Wat GAAF! Ik had je blog al gelezen maar de foto's zijn ooook mooi zeg! Fijn dat je het naar je zin hebt en wat staat Benthe daar zalig! (en wat gebruik ik veel uitroeptekens!!!). Geniet ervan en blijf lekker posten hier he. Nou vooruit, nog een uitroepteken!

Re: Jep, wij zijn (tijdelijk) geëmigreerd!

Geplaatst: vr 08 okt 2010, 21:27
door Nioba
Goh, wat leuk zeg dat je hem daar op zo'n mooie plek kan onderbrengen,prachtige omgeving en leuk om weer eens heel ergens anders te rijden,ik zou ook mijn paardje niet zo lang kunnen missen,en nu doe je gelijk leuke kennissen op.

En heerlijk even uitwaaien op je eigen vertrouwde rijdier als je vrij hebt.

veel plezier op het mooie stekkie. :wave:

Re: Jep, wij zijn (tijdelijk) geëmigreerd!

Geplaatst: vr 08 okt 2010, 21:48
door Bailey
Echt geweldig Marleen, dat je je buitenlandplannen zo kunt combineren met je lieve meiske. Ze staat heerlijk daar, wat een mazzel zeg! Supergaaf!
Geniet ervan en blijf ons op de hoogte houden he!

Re: Jep, wij zijn (tijdelijk) geëmigreerd!

Geplaatst: vr 08 okt 2010, 22:07
door wolkj
wat een leuke omgeving zeg. Echt mooi.
Fijn dat het allemaal zo goed bevalt, hell veel succes daar!
We zien vast nog s foto,s van een mooi ritje.

Re: Jep, wij zijn (tijdelijk) geëmigreerd!

Geplaatst: za 09 okt 2010, 02:26
door ing-1970
Schooooooooooooooooooonnnnn!!!!!! (mooi in het duits)
oh ben hartstikke jaloers , ik kom graag in duitsland vindt het er altijd zo mooi .
Maar mag niet klaag veluwe ook mooi.

geniet er maar van.

Ik dacht even dat het over de grens bij omgeving teutoborgerwald lag,maar je zit iets verder ,voorbij karlsruhe , dan heb je nogal een eindje gereden met bente,is de reis goed gegaan?

Re: Jep, wij zijn (tijdelijk) geëmigreerd!

Geplaatst: za 09 okt 2010, 03:46
door foss
Geweldige plek, ja in Duitsland zijn ze goed voor hun paarden is mij wel eens verteld.

Re: Jep, wij zijn (tijdelijk) geëmigreerd!

Geplaatst: za 09 okt 2010, 06:20
door claudia
Wat heerlijk dat je je paard mee kon nemen. (ik zou ze ook niet kunnen missen)
Het ziet er ook heerlijk uit daar.

En idd ziet het er maf uit die steentjes maar als de hele bodem zo is kan ik me wel voorstellen dat het lekker loopt en dat zal wel lekker droog blijven.

Re: Jep, wij zijn (tijdelijk) geëmigreerd!

Geplaatst: za 09 okt 2010, 06:43
door Anna
Wat is dit prachtig zeg heel veel werk en rij plezier in Duitsland

Re: Jep, wij zijn (tijdelijk) geëmigreerd!

Geplaatst: za 09 okt 2010, 07:00
door Dennis
Dat ziet er super uit zeg! dan is het fijn dat je je paard mee hebt kunnen nemen

Re: Jep, wij zijn (tijdelijk) geëmigreerd!

Geplaatst: za 09 okt 2010, 07:04
door Reinou
Wauwie wat geweldig daar zeg!!
Super dat je het op deze manier kunt doen, zonder dat je je oogappeltje hoeft te missen! En zo te zien heeft Benthe er helemaal geen problemen mee :D Het ziet er echt prachtig uit! Veel plezier daar! :)

Re: Jep, wij zijn (tijdelijk) geëmigreerd!

Geplaatst: za 09 okt 2010, 07:23
door Ivonne
jee wat een mooi plekkie! Wel veel foto's plaatsen van je prachitge dame daar hoor!

Re: Jep, wij zijn (tijdelijk) geëmigreerd!

Geplaatst: za 09 okt 2010, 10:25
door Jilly
Wauw, heerlijk zeg! Groot gelijk dat je Bente hebt meegenomen :))
Jullie willen na 10 maanden zo heerlijk rijden vast niet meer terug haha

Re: Jep, wij zijn (tijdelijk) geëmigreerd!

Geplaatst: za 09 okt 2010, 10:37
door shesannie
zo zo dat is een mooie omgeving :D je zult je er vast wel vermaken haha :P

die steentjes daar kun je gewoon op rijden?

Re: Jep, wij zijn (tijdelijk) geëmigreerd!

Geplaatst: za 09 okt 2010, 10:46
door Krista
Wat een supermooie omgeving en wat staat je paard daar mooi! Fijn dat je haar mee kon nemen, voor zo lang je paard missen, ik zou geen eens gaan, haha

Re: Jep, wij zijn (tijdelijk) geëmigreerd!

Geplaatst: za 09 okt 2010, 18:10
door fjordido
wat leuk. om te kwijlen dat rijden zeg!

Re: Jep, wij zijn (tijdelijk) geëmigreerd!

Geplaatst: za 09 okt 2010, 19:11
door elkee
Prachtig daar zeg, jij zult je niet gauw vervelen! Heel veel plezier, je zult er veel ervaring op doen daar :D

Re: Jep, wij zijn (tijdelijk) geëmigreerd!

Geplaatst: za 09 okt 2010, 19:48
door Mrln_
Leuk, al die enthousiaste reacties! :D

Het was inderdaad een behoorlijk eind rijden, we hebben er welgeteld precies 10 uur over gedaan. We hebben een paar pauzes genomen natuurlijk, waar Benthe even uit de trailer kon en even de benen strekken e.d.
Ik zit een paar km van Stuttgart.

Haha nee ik denk dat we na 10 maanden niet meer terug willen!! Zo verwend met deze prachtige uitrijmogelijkheden! :D

Ik zou ook echt niet gaan als ik haar niet mee kon nemen. Dit was gewoon een voorwaarde die ik gesteld heb. Ik wil wel gaan, maar 't paard gaat mee! Als dat niet kan, dan ga ik ook niet! Gelukkig heb ik het allemaal zo kunnen regelen, echt super!

Vandaag is een van mijn aupairkindjes meegegaan naar Benthe. Ze zitten allebei op Voltigeren, dus 'kennen' het paardrijden. Nadja is nog maar 4 en zit hier op een uberbrave Benthe! :D
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

Re: Jep, wij zijn (tijdelijk) geëmigreerd!

Geplaatst: zo 10 okt 2010, 11:13
door Anita
Dat wordt genieten 10 maanden lang voor jou en Benthe. Mooi is het daar. We horen het wel of je over 10 maanden wel meer naar huis wilt komen, hahaha.

Re: Jep, wij zijn (tijdelijk) geëmigreerd!

Geplaatst: zo 10 okt 2010, 13:18
door DeeDee
Wat heerlijk dat je zo je ervaring op kunt doen en je paardje niet hoeft te missen :)