Geniet van mijn inmiddels al redelijk grote knuffel!!
Met zijn 3en aan het luieren

Ik hoor je niet...

Baas, ik ben er niet!!

Toch lekker knuffen met de baas

Op stal

Lief bekkie

Hij groeit als kool!!

Vandaag hem uiteraard ook het land uit gehaald. Hij was wederom gegroeid, ik had hem een weekje niet gezien ivm mijn werk. Het viel me op dat het nog zo snel gaat, ik zag echt verschil met vorige week!
Het is al een draakje eerste klas, werd helemaal heet met meelopen dankzij de sproeiers in de bak, danste naast me, wel goed te houden.
Na het borstelen en afspoelen (dat gaat hartstikke goed!) zijn brokjes gegeven. Had er een rauw eitje over gedaan, de tip die ik kreeg voor het verharen. Weigert hij toch zijn voer op te eten

Een echte fjord is het dus nog niet wat eten betreft!!
Zijn maantjes zijn nog niet je van het maar het gaat de goede kant op. Genoeg sparen om er straks een mooie boog in te kunnen knippen, maar het staat in ieder geval inmiddels mooi rechtop.