Pagina 1 van 1

Frees en Daymar op hun nieuwe stek

Geplaatst: vr 30 apr 2010, 09:36
door grietsje
Fresia en Daymar zijn gister van de pensionstalling verhuist naar de wei bij mij thuis. Nog een maandje wachten dan mag Ezra daar ook gezellig bij lopen!
Geen bijzondere plaatjes, gewoon een indruk!

Afbeelding

Afbeelding

Papa was ondertussen het land in 2 stukken aan het verdelen en dat draadje was best eng!
Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Re: Frees en Daymar op hun nieuwe stek

Geplaatst: vr 30 apr 2010, 09:55
door colunder
Heerlijk he, de paardjes weer lekker op het land!
Ik kan daar altijd zo van genieten.

Re: Frees en Daymar op hun nieuwe stek

Geplaatst: vr 30 apr 2010, 10:01
door Anita
Lekker joh, de paardjes bij je eigen huis. Komen naast Ezra Tsjallien en je Haflinger er ook nog bij?

Re: Frees en Daymar op hun nieuwe stek

Geplaatst: vr 30 apr 2010, 10:31
door Daphne
Ik vind Daymar echt zo leuk! Geweldig koppie, echt een dametje :D

Fresia is ook al een flinkerd ofniet?

Iig superfijn dat ze bij huis kunnen lopen, lijkt me heerlijk!

Re: Frees en Daymar op hun nieuwe stek

Geplaatst: vr 30 apr 2010, 12:27
door Gerritje
ohh wat lekker zeg. Lopen ze alleen voor de zomer bij je huis?

Re: Frees en Daymar op hun nieuwe stek

Geplaatst: vr 30 apr 2010, 17:03
door Reinou
Je kunt geloof ik wel een beetje zien dat Daymar en Fin familie van elkaar zijn :D Inco heeft nogal gestempeld blijkbaar, grappig!
Fresia is echt een bijzondere verschijning!! Knappe dame wordt het al.
Echt heerlijk dat je zoveel gras hebt staan, heeft weinig te lijden gehad onder de strenge winter en de droogte van de afgelopen tijd zo te zien :)

Re: Frees en Daymar op hun nieuwe stek

Geplaatst: vr 30 apr 2010, 18:25
door janna
Fresia is goed aan het groeien! super....En Daymar blijft een echte inco.

Re: Frees en Daymar op hun nieuwe stek

Geplaatst: vr 30 apr 2010, 19:51
door grietsje
@ Anita: Tsjallien staat in pensionstalling om ook daar haar veulen te krijgen. Daarna zal ze weer getraind worden daar voor de men en zadelproef dus ik denk niet dat ze voorlopig naar huis komt.
Mijn haflinger is in bruikleen dus ook die komt er niet heen. Tsjallien haar veulen zal er na het afspenen wel heen gaan en Ezra of Daymar gaat dan weer terug. Maar dat kan ook nog wel 10x veranderen :+

@ Reinou en Janna: Klopt hoor ik vind Daymar ook een echte Inco! Die eigenwijze blik die ze kunnen hebben.. Heerlijk! Wordt altijd weer verliefd op dat koppie van dr!

@ Gerritje: Er worden zometeen ook stallen gebouwd, dus het is de bedoeling dat ze er nu blijven staan.

@ Reinou: Klopt hoor bij ons staat echt voldoende gras! Wel heerlijk hoor, hoef je ook geen hooi bij te voeren :D

Re: Frees en Daymar op hun nieuwe stek

Geplaatst: vr 30 apr 2010, 19:53
door Esther
Wat is ze alweer veranderd zeg!!
Lekker op de nieuwe stek!!