Pagina 1 van 1

De kittens 4 weken oud.

Geplaatst: zo 11 apr 2010, 13:07
door Lolly
Van de week eindelijk weer eens foto's gemaakt, maar de zon scheen erg fel in de huiskamer, de kittens vonden dat wel erg aangenaam, voor de foto's ietsie minder.

Ze zijn nu 4 weken en gaan van alles onderzoeken en uitvinden.
Ze zijn al wat beter in hun motoriek, al kunnen ze soms nog behoorlijk debiel als robotachtige opwindpoesjes door de kamer lopen.
Maar de kleine monsters zijn voor de duvel niet bang dus ook niet voor de honden.

BooBoo de grote broer uit het nest van verleden jaar heeft zich samen met mams over de kittens ontfermt en neemt zijn taak erg serieus en is bijna de hele dag bij ze te vinden, slapend, spelend, kitty's wassend noem maar op en meneer is er wel voor te porren, kortom hij vind het prachtig.
Kenai de vader vind het wel goed zo met al die verzorgers en gaat dit keer zijn eigen gang, ja "three is a crowd".

BooBoo met kleintje.
Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

BooBoo en mams en de kleintjes.
Afbeelding

En dan is het speelkwartier grrr die deken is van mij....
Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Omke Paulus pesten.
Afbeelding

Afbeelding

Is het een muis nee het is een geel monster, aanvalluhhh...
Afbeelding

Stimpe, Stampe door het huis.
Afbeelding

Re: De kittens 4 weken oud.

Geplaatst: zo 11 apr 2010, 13:10
door claudia
Die zou je toch allemaal nemen.

Wat een schatjes.

Re: De kittens 4 weken oud.

Geplaatst: zo 11 apr 2010, 13:35
door Esther
Oh, die zijn echt om op te vreten!!

Re: De kittens 4 weken oud.

Geplaatst: zo 11 apr 2010, 14:05
door rowenna
Lekkere pluizenbollen, ben niet zo'n katten liefhebber, maar deze zijn wel heel schattig.

Re: De kittens 4 weken oud.

Geplaatst: zo 11 apr 2010, 14:19
door Reinou
Ooooh wat zijn ze leuk Bibi!!! :L
Hoe kun je daar ooit afscheid van nemen? :D

Re: De kittens 4 weken oud.

Geplaatst: zo 11 apr 2010, 14:31
door Jilly
Wat een dotjes :L daar zou ik ook geen afscheid van kunnen nemen hoor! (al lijkt het me wel vermoeiend als die bengels aan het lopen gaan :D )

Re: De kittens 4 weken oud.

Geplaatst: zo 11 apr 2010, 15:07
door Ivonne
oh Bibi, wat flauw om tóch weer foto's te plaatsen, ik wil er zó graag één, maar denk dat Maupie er niks aan vindt , zo'n jonge deugniet...... (is er nog wat te koop O:) )

Re: De kittens 4 weken oud.

Geplaatst: zo 11 apr 2010, 15:55
door colunder
Ooh, wat zijn ze schattig!!(Nee Annet, je hebt er al 5)

Re: De kittens 4 weken oud.

Geplaatst: zo 11 apr 2010, 16:57
door Ivonne
ik laat ze aan JW zien....zegt ie: oh, te schattig, bestel maar één..... *o/* Hij meent het volgens mij :o

Re: De kittens 4 weken oud.

Geplaatst: zo 11 apr 2010, 17:24
door Lolly
Thanx allemaal voor de leuke reacties, ja afscheid nemen word voor mij ook echt moeilijk hoor, manlief wil ze ook allemaal houden maar we hebben al 4 katten, waarvan er 3 regelmatig geborsteld moeten worden.

Het leukste is dat je toch altijd wel kontakt houd met de nieuwe baasjes, toevallig gister nog een mailtje gehad van een van de baasjes van het nestje van verleden jaar, de kat was vrijdag een jaar geworden en had voor zijn verjaardag een fietsmand gekregen, ja echt te dol, deze kat is erg bereisd en vind niets te dol, auto, vliegtuig, fiets noem maar op, een voorbeeld hoe makkelijk deze katten zijn, het zijn net lappenpoppen en erg sociaal tegen andere katten en honden.

Re: De kittens 4 weken oud.

Geplaatst: zo 11 apr 2010, 18:03
door janna
Ze zijn ook zo vertederend als ze zo klein zijn.

Re: De kittens 4 weken oud.

Geplaatst: zo 11 apr 2010, 18:37
door Anita
Het zijn prachtige beesten maar ik begin er maar niet aan met 4 honden. De katten mogen dan wel sociaal zijn tegen honden, onze honden zijn dat niet tegen katten en dat wil ik zo'n jong ding toch niet aandoen.

Re: De kittens 4 weken oud.

Geplaatst: zo 11 apr 2010, 20:41
door nancy imka
Ik hou niet van katten maar het zijn wel droppie's om te zien! Als ik een kat zou willen zou ik wel een langharige kat willen en deze hebben zo'n lief koppie met die donkere neus

Re: De kittens 4 weken oud.

Geplaatst: ma 12 apr 2010, 06:24
door Kimmes
Oww. Ze zijn nu op hun leukst eigenlijk :+: