Pagina 1 van 1
Primeur
Geplaatst: ma 21 dec 2009, 21:41
door Annemarie
Samen eten van dezelfde hooiberg

. Bij gratie van Nisko mocht Anka vanmorgen en ook vanavond van haar hooi meeeten

. Als ik hooi geef is bult 1 voor Nisko. Dan loop ik nog eens en krijgt Anka een apart bultje. In het begin probeerde ze dan intussen wel mee te eten bij Nisko, maar na een paar buldozer acties

van de helse drachtige froken zag Anka daar maar vanaf

. Bleef ze op mij wachten bij de draad. Maar er zit blijkbaar verbetering in, want vandaag kon er dus van 1 bordje gegeten worden zoals Wilfred zei.
Nis kijkt narig maar doet niets
Gaat best zo toch?
En we hadden ook nog wat actie vandaag

Re: Primeur
Geplaatst: ma 21 dec 2009, 21:46
door Senna&Cajra
Ach het moest even wennen je eten delen. Caj "mag" ook met Sen mee eten maar de laatste happen zijn van Senna

Re: Primeur
Geplaatst: ma 21 dec 2009, 21:49
door Anne&Wendie
Het duurt even maar dan heb je ook wat
Het worden nog echte vriendinnetjes!
Re: Primeur
Geplaatst: ma 21 dec 2009, 21:53
door Annemarie
Senna&Cajra schreef:Ach het moest even wennen je eten delen. Caj "mag" ook met Sen mee eten maar de laatste happen zijn van Senna

Haha, voor wie bij mij de laatste happen zijn is ook niet moeilijk te raden. Alles is voor Bassie eeeh Nisko. Maar ze zijn echt een leuk duo aan het worden Nisko en Anka.
@Anne&Wendie: ze zijn wel echt maatjes ja. Vooral opvallend bij Nisko, die heeft wel voorkeuren voor wie haar maatje is en wie niet. Die krijst echt als Anka de wei uitgaat haha. Deed ze eerder nooit zo bij andere paarden.
Re: Primeur
Geplaatst: ma 21 dec 2009, 22:16
door Marijke_
Liefde moet groeien dat zie je maar. Mijn jongens mogen sinds een paar weken meeeten bij de merrie die de baas is bij ons op stal. Die stond er 15 december een jaar bij.
Re: Primeur
Geplaatst: di 22 dec 2009, 08:14
door Annemarie
Wow, dan heeft liefde zeker tijd nodig om te groeien Marijke

. Maar bij jullie behaagt het Hare Majesteit dus ook dat het lagere volk mee-eet?

Wilfred zei hier Nis is net de koningin, bij gratie van haar mag Anka mee-eten

Re: Primeur
Geplaatst: di 22 dec 2009, 10:02
door Jilly
Het komt nog helemaal goed tussen die 2

(wat steekt dat kleurtje van Anka trouwens heerlijk af tegen de sneeuw!)
Re: Primeur
Geplaatst: di 22 dec 2009, 10:12
door Marijke_
Sietje zit een heel verhaal aan vast waardoor ze zich zeker in het begin soms behoorlijk kon uitleven op de andere paarden. Die heeft echt even de tijd nodig gehad om door te krijgen dat het met andere paarden ook best heel fijn kan zijn. Het gaat al een hele tijd erg goed hoor, ze is enorm veranderd qua gedrag in de groep. Voor haar zelf ook zoveel fijner want als je altijd maar allert en boos moet zijn heb je niet zoveel rust. Nu is het als ze hooi krijgen af en toe nog lelijk doen en laten zien dat ze de baas is maar de rest laat dat heel gelaten over zich heen komen en binnen vijf minuten is de rust wedergekeerd. Alleen Ros heeft het af en toe nog wat lastig maar die staat direct na haar in rang dus dat is de meeste bedreiging dus dat is ook weer logisch. Ach dat zoeken ze maar lekker saampjes uit hihi er liggen altijd hoopjes genoeg om van te eten dus ze kunnen elkaar allemaal uit de weg gaan.
Re: Primeur
Geplaatst: di 22 dec 2009, 10:15
door DeeDee
Oh het lijkt RB en Ulvy wel. RB staat het met een chagrijnige kop toe dat ze mee eet. Het verschil is alleen dat RB Ulvy wel weg probeert te jagen, maar Ulvy zo brutaal is en gewoon terug komt

Re: Primeur
Geplaatst: di 22 dec 2009, 10:30
door Anita
Mooi gezicht die twee zo samen. Dat is toch echt ons mensenidee, gezellig samen eten, haha.
Re: Primeur
Geplaatst: di 22 dec 2009, 13:13
door Annemarie
Hihi, gezellig samen eten is wel een mensenidee dnek ik ja. Nis denkt daar heel anders over

.
@Wendy: Nisko kijkt ook heel chagrijnig als Anka mee eet. Maar met deze gladheid durft ze Anka misschien ook wel niet met zo veel geweld weg te bonjouren dacht ik. Of ze vindt het gewoon te veel moeite worden

. Dus staat ze tandenknarsend toe dat Anka mee-eet hihi.
Re: Primeur
Geplaatst: di 22 dec 2009, 13:46
door Tamara
wat saamhorig,haha. Nis groeit!!
Re: Primeur
Geplaatst: di 22 dec 2009, 20:57
door Esther
Komt helemaal goed dus tussen die twee!!
Flower mag ook al schoorvoetend met Tea meeeten, maar waarom ze dat zo graag wil, ze mag ook gewoon met Jeskim meeeten.. Zal de uitdaging zijn ofzo, hihi..
Re: Primeur
Geplaatst: di 22 dec 2009, 21:19
door nancy imka
Toen Emy net bij ons was moest Imka echt helemaal niks van haar weten en nu zijn het dikke maatjes. Ik vond het echt helemaal niet leuk dat mijn twee paardjes elkaar niet leuk vonden en dan met name Imka Emy niet. Ik denk dat jij nu met deze plaatjes net zo blij bent als ik was met de foto's van het schoffie kauwen bij elkaar. Heerlijk als je paardjes steeds een beetje meer van elkaar gaan houden!
Re: Primeur
Geplaatst: di 22 dec 2009, 22:01
door Annemarie
Nis is wat dat betreft wel een rare. Als Anka de wei uitgaat krijst ze om het hardst en als ik ga voeren wordt Anka zowat gevild als ze naar Nis haar eten alleen al kijkt. Maar het wordt beter. Vanavond bleef Anka in eerste instantie bij Nis eten toen ik de 2e bult hooi neerlegde

. Snap niet waarom maar net wat Esther zegt, zal de uitdaging wel zijn haha.