Pagina 1 van 2

Ollie en Oscar (mijn andere beesten)

Geplaatst: za 08 aug 2009, 15:55
door kristelhans
Haa neeeee, geen fjord deze keer! Ik heb nog twee andere beesten en die zijn allebei zo grappig dat ik dat ook even met jullie wil delen..

Meet Ollie en Oscar..onze twee asielkatten..allebei sociaal gestoord en eigenlijk helemaal niet aardig maar ik ben toch stapelgek op ze! We hadden Oscar, de donkere, eerst uit het asiel geadopteerd maar na een maand of 5 was hij weggelopen..ik was helemaal verdrietig en heb 200 flyers gemaakt en de kabelkrant ingeschakeld maar nee hoor..niks.. Na drie maanden zoeken en wachten had ik zoiets van...het is zo kaal..ik wil een andere kat.

Dusss, weer naar het asiel en Ollie, de oranje, meegenomen..of ik zeker wist dat ik die wilde want hij was niet zo aardig..nou ben ik niet vies van een projectje en Ollie is inmiddels aardig bijgetrokken..blijft onberekenbaar maar ik vind het een schat! Hij is bijna 7 kilo (is op dieet maar het lukt niet zo..haha)

Anyway, om mijn verhaal af te maken..ik zat vorig jaar zomer in Australië..krijg ik daar een telefoontje van het asiel op mijn mobiel die ik voor noodgevallen mee had genomen.. "Mevrouw, we hebben uw kat teruggevonden.." dit was bijna 10 maanden later!!! Meteen naar huis gebeld..manlief kat opgehaald en toen hadden we er twee!! Ze zullen nooit dikke vrienden worden maar ze tolereren elkaar aardig..en Oscar is superaanhankelijk geworden sinds hij terug is! Hij wil alleen bijna niet meer naar buiten..hihi..

Afbeelding
Oscar kan altijd heel gepikeerd kijken..meestal om niks!

Afbeelding
Lekker warm aan je buik maar voor het achterwerk net iets te heet..en weer die verontwaardigde blik!

Afbeelding
Haa 7 kilo in zijn volle glorie op een kleedje...heerlijk beest!

Afbeelding
En hier wordt je hele dag toch goed van!?

Re: Ollie en Oscar (mijn andere beesten)

Geplaatst: za 08 aug 2009, 16:18
door Leentje
mijn 2 favoriete kleuren bij katten,een grijze tijger,en een prachtige rode.
gewelig!

Re: Ollie en Oscar (mijn andere beesten)

Geplaatst: za 08 aug 2009, 16:32
door Jankeke
Wij hebben ook twee katten. Twee lapjes, Flicka en Jobba. Flicka is megadik en kan niet meer door het kattenluik en Jobba altijd veel te dun. Flicka kan ook zo op haar rug liggen....dikke poezen emancipatie......baas met eigen buik!!! Durf er eens iets van te zeggen!
Jobba is de kattenkop van het stel. Ook zij tolereren elkaar maar af en toe vliegen de plukken in het rond en de fotolijstjes van de vensterbank. Maar leuk dat ze het samen hebben.......!!!!!!!!(not)

Re: Ollie en Oscar (mijn andere beesten)

Geplaatst: za 08 aug 2009, 16:53
door truus1970
super dat hij na zo'n tijd dan nog weer terecht is. Mooie katten

Re: Ollie en Oscar (mijn andere beesten)

Geplaatst: za 08 aug 2009, 16:55
door Sjolvir
Ik zie een blob!! een warmhoud kruikenzak, en hij is rood!!
Maar wel ontzettend aandoenlijk.
De ander is tikje arrogant eruitziend zo met zijn kontje op het randje. hautain typje..

Re: Ollie en Oscar (mijn andere beesten)

Geplaatst: za 08 aug 2009, 17:20
door kristelhans
haaaahaaa ja dat omschrijf je precies goed! Is echt een meneertje, die Oscar.. Ollie is vooral lomp en onbenullig..mankeert ook altijd wat.. Niet normaal hoeveel drugs hij al van de DA heeft gekregen.. echte vechtersbaas dus altijd onder de krassen en happen uit zijn oor en abcessen..zaaaalig dus! Oscar lijkt arrogant maar is eigenlijk de liefste van het stel..zit heeeeel graag op schoot en spint altijd heel hard..hij is wel een beetje plakkerig sinds kort..overal waar je gaat, loopt hij je óf voor de voeten óf als een bang hondje achter je aan.. Hij zit nu ook op schoot mee te koekeloeren tussen mijn armen door naar het computer beeldscherm..

Re: Ollie en Oscar (mijn andere beesten)

Geplaatst: za 08 aug 2009, 17:47
door Sjolvir
Pas op met plak kat!
Heb de mijne laatst ook perongeluk tussen de deur geplet... (en ik me maar afvragen waarom die deur niet dicht wou..)

Re: Ollie en Oscar (mijn andere beesten)

Geplaatst: za 08 aug 2009, 17:52
door kristelhans
hihi ja klinkt bekend.. Maar Oscar mauwt alles al bij elkaar als je hem aan de kant duwt..in het begin dacht ik..ooh hij heeft pijn ofzo maar hij zeurt gewoon heel erg. Hele spraakzame kat..of gewoon een pieperd! Ollie snurkt alleen maar heel hard en krijst onder de poort in de tuin door naar andere katten..ken je dat geluid? Alsof er een kind heel hard huilt!

Re: Ollie en Oscar (mijn andere beesten)

Geplaatst: za 08 aug 2009, 18:07
door Elvis
Hihi wat een stel.. :D
Ik hou echt van rood,vind dat zo'n leuke kleur bij katten.En wat een buik.. :=

Re: Ollie en Oscar (mijn andere beesten)

Geplaatst: za 08 aug 2009, 18:14
door kristelhans
haha ja nou en dit zijn nog de foto's waar hij het voordeligst op staat..heb er een paar dat je denkt..ik zie dat het kat is maar waar is dat hoofd? maar ja, hij is ook echt heel groot en zijn buik hangt niet..tis wel allemaal strak!

Re: Ollie en Oscar (mijn andere beesten)

Geplaatst: za 08 aug 2009, 20:40
door Elvis
kristelhans schreef:haha ja nou en dit zijn nog de foto's waar hij het voordeligst op staat..heb er een paar dat je denkt..ik zie dat het kat is maar waar is dat hoofd? maar ja, hij is ook echt heel groot en zijn buik hangt niet..tis wel allemaal strak!
Ach gossie moest wel lachen om je eerste zin :D
En bij zo'n grote rode kat staat het ook gewoon!

Re: Ollie en Oscar (mijn andere beesten)

Geplaatst: za 08 aug 2009, 20:46
door kristelhans
hihi, ja hij komt er mee weg.. Hij ligt nu in het mandje in de vensterbank achter de bank waar mijn hoofd zit en hij snurkt echt heel hard! Schaamteloos languit ook.. Oscar ligt als een balletje opgerold naast me op de bank op de tv-gids..ook een kunst!

Re: Ollie en Oscar (mijn andere beesten)

Geplaatst: zo 09 aug 2009, 13:13
door Anita
Je hebt er in ieder geval veel plezier van en dat is toch het belangrijkste. Ik vind vooral de rode erg mooi om te zien.

Re: Ollie en Oscar (mijn andere beesten)

Geplaatst: zo 09 aug 2009, 17:06
door sannepakito
prachtig, maar ik vind het maar engerds:P

Re: Ollie en Oscar (mijn andere beesten)

Geplaatst: zo 09 aug 2009, 18:53
door kristelhans
Haa ja San, het zijn niet echt jouw dikste maten he? ;) Ik zal ze volgende keer vragen of ze je niet willen bespringen! :)

Re: Ollie en Oscar (mijn andere beesten)

Geplaatst: zo 09 aug 2009, 18:58
door Yfke-lover
San heb je liever honden dan dze twee schatjes
[img]mijnalbum.nl/Foto-6ROZ3CHC.jpg[/img].?
Genaamd Figo en Cain.
misschien moet ik een keer langs komen kristel kunnen ze samen ongein uithalen :=

Re: Ollie en Oscar (mijn andere beesten)

Geplaatst: zo 09 aug 2009, 19:27
door kristelhans
ik zie geen foto!

Re: Ollie en Oscar (mijn andere beesten)

Geplaatst: zo 09 aug 2009, 19:51
door Ivonne
zo'n dikke rooie wil ik ook! Wij gaan binnekort waarschijnlijk ook weer op zoek naar een geschikte asielkat. Moet een sociaal dier zijn, die goed met andere katten en de hond kan.
Leuke katten hoor!

Re: Ollie en Oscar (mijn andere beesten)

Geplaatst: zo 09 aug 2009, 20:30
door Yfke-lover
Ik ook niet zal het nog eens proberen
Afbeelding.?
gelukt links is Figo en rechts is Cain

Re: Ollie en Oscar (mijn andere beesten)

Geplaatst: ma 10 aug 2009, 05:38
door kristelhans
ooh lief! Beetje fjordenkleur ;)