Pagina 1 van 1
Yfke
Geplaatst: wo 22 jul 2009, 09:52
door Yfke-lover
Yfke
Let niet op de poepvlek heb de hele stal goed schoon maar toch in de poep gaan liggen

.?
Volgens mij is ze een beetje aan de dikke kant maar ik doe me best maar ik krijg haar op dit moment niet dunner ondanks ze op een kale wei staat en het meerdere deel van de dag op stal]

.?
Re: Yfke
Geplaatst: wo 22 jul 2009, 09:56
door kristelhans
Wat is ze toch leuk! Ze heeft echt een heel lief hoofd...Mooie lichte stal ook!
Re: Yfke
Geplaatst: wo 22 jul 2009, 10:07
door Anita
We kijken wel door die poepvlekken heen hoor, paarden blijven nou eenmaal niet schoon. Jullie hebben het mooi voor elkaar zo te zien. Wat Kristel zegt, mooie lichte stal.
Re: Yfke
Geplaatst: wo 22 jul 2009, 10:14
door Yfke-lover
ik heb mijn stallen pas een jaar ben er dan ook heel blij mee overdag staat altijd de grote deur los maar nu regende het en mijn dames waren de paardjes aan het poetsen
Re: Yfke
Geplaatst: wo 22 jul 2009, 10:24
door Esther
Ze ziet er beter uit dan vorig jaar op de keuring!! Ik vind haar wel mooi zo!!
Re: Yfke
Geplaatst: wo 22 jul 2009, 10:32
door Daphne_65
Mooie stallen zeg!! Yfke ziet er ook heel goed uit!!
Re: Yfke
Geplaatst: wo 22 jul 2009, 11:00
door Tamara
leuke fjord! ik vind haar ook niet te dik hoor!
Re: Yfke
Geplaatst: wo 22 jul 2009, 11:20
door Yfke-lover
Ben blij met jullie reacties vind haar namelijk zelf namelijk ook mooier als vorig jaar maar ik ben naruurlijk bevooroordeeld

omdat het mijn eigen paardje is hahaha.
Toch ga ik nu wel met iets meer vertrouwen naar de keuring maar ongeacht de uitslag blijft ze mijn lieve fjordje

Re: Yfke
Geplaatst: wo 22 jul 2009, 14:01
door Yfke-lover
schrok me net een hoedje Yfke heeft een stuk vel eraf op de nek en er zaten wel tig vliegen bij even wondspray opgedaan ik weet niet hoe ze het gekregen heeft misschien door Zorba maar wat zijn die vliegen vervelend zeg!!!!

Re: Yfke
Geplaatst: wo 22 jul 2009, 14:28
door janna
Ze ziet er goed uit zo, mooi in keuringsconditie. Als je haar nu slanker laat worden wordt het meer een sport conditie en voor de keurig is dat niet mooi.
Zelf vind ik het altijd wel mooi als een fjord iets voller is. Niet dik maar netjes op gewicht.
Re: Yfke
Geplaatst: wo 22 jul 2009, 14:43
door Naisven
Wat een schattig koppie heeft ze, zeg! Ze ziet er prima uit vind ik, hoor!
Re: Yfke
Geplaatst: wo 12 aug 2009, 20:43
door Yfke-lover
Nog een weekje en dan naar de keuring ben zo benieuwd hoe het dit jaar gaat.
Yfke voelt zich een stuk beter als vorig jaar en doet niets liever als Zorba pesten en daarom ook mijn vraag doordat Yfke Zorba uit zit te dagen is hij vervelend op stal misschien weet een van jullie een oplossing apart zetten is geen optie heb maar twee stallen. Ze kunnen alleen met de hoofden bij elkaar ik zit te denken om zorba een stroomdraadje in de stal te maken ik wordt namelijk en met mij de hele familie gek van dat getrap tegen de muren en staldeur dus wie weet nog een oplossing???????????????
Re: Yfke
Geplaatst: wo 12 aug 2009, 20:48
door Sjolvir
Kijk! je paard is precies goed!!
En poepvlekken waar dan? Ik zie ze niet, en die zijn afpoetsbaar voor de keuring.
Re: Yfke
Geplaatst: wo 12 aug 2009, 20:50
door Yfke-lover
Ik moet haar nog voorweken en dan goed wassen hahahaha maar goed dat ze dat niet erg vind
Re: Yfke
Geplaatst: wo 12 aug 2009, 20:53
door Ivonne
heel lief koppie en ik vind haar niet dik hoor.
Re: Yfke
Geplaatst: wo 12 aug 2009, 20:56
door Wia80
Leuk paardje. Ben benieuwd naar je keuringsresultaten. En te dik valt ook wel mee. Over het algemeen houden ze niet zo van de slanke afgetrainde fjorden dus mooi zo houden.