Pagina 1 van 1

Rijden met Yoshino

Geplaatst: di 11 nov 2008, 23:13
door Wia80
Na een moeilijk half jaar gaat het eindelijk de goede kant op met ons. Er zijn nog veel punten waar we aan werken:
mijn houding mag nog iets rechter en handen iets meer dragen
kapstokjes en opletten dat ik onderbenen niet te ver naar voren doe (stübben zit ook zo heerlijk :+ )
yosh loopt nog heel erg op de voorhand en mag nog wat ronder worden

Maar kan niet alles tegelijk natuurlijk :D
Hopelijk zien jullie de vooruitgang ook.

Instappen
Afbeelding

Stap of draf, kan ik ff niet zien
Afbeelding

Drafje volte rechtsom
Afbeelding

Hier zak ik even in
Afbeelding

Yosh werd even wat sterk
Afbeelding

Kijk hier kun je je jas ophangen :+
Afbeelding

Wel aardig plaatje, mag iets ronder
Afbeelding

Nog wat drafplaatjes
Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Yosh dr nieuwste kunstje, achterwaarts gaan :D
Afbeelding

Afbeelding

Ik ben nu begonnen met meer tempowisselingen en balkjes draven. Als iemand nog tips heeft om haar wat meer heuvelopwaarts te krijgen dan graag!

Geplaatst: wo 12 nov 2008, 06:23
door truus1970
ik heb grote heuvel tegenover mn weiland, waar geregeld tegen op geracet wordt door andere ruiters. Je mag de heuvel proberen

Geplaatst: wo 12 nov 2008, 08:10
door Cindy+Uniek
ziet er goed uit hoor!!!
zoveel ronder hoeft ze niet neusje moet op of voor de loodlijn blijven he ;)

balkjes draven en tempowisselingen zijn erg goed voor de achterhand :j
en gewoon goed van achter naar voren rijden, ze moet zelf je hand opzoeken en niet andersom etc.

Geplaatst: wo 12 nov 2008, 11:05
door Corine
Ik vind het er ook goed uitzien! Zitten een aantal fijne plaatjes bij!

Ik heb wel de indruk dat ze iets zwaar op je hand is, daar zou ik iets meer lossigheid willen zien. Zelf ook iets meer ontspanning in de armen/handen zoeken.

Geplaatst: wo 12 nov 2008, 15:41
door Love_Jordy
Ziet er tog netjes uit!?
als jij nou net nog iets rechterop gaat zitten, is het plaatje compleet :D
Verder hele leuke foto's!

Geplaatst: wo 12 nov 2008, 15:57
door Wia80
Corine schreef:Ik vind het er ook goed uitzien! Zitten een aantal fijne plaatjes bij!

Ik heb wel de indruk dat ze iets zwaar op je hand is, daar zou ik iets meer lossigheid willen zien. Zelf ook iets meer ontspanning in de armen/handen zoeken.
Yoshino heeft altijd de brok die ik zelf voor haar koop. Ik wist niet dat het op was (ik voer niet zelf). Had ze dus de brok van de stalhouder gekregen. Daar wordt ze hyper en drammerig van, en dus wel es wat zwaar. Nu ze weer een paar dagen op dr eigen zit is ze alweer makkelijker, pinkjeswerk :D Ben zoooo trots op haar. Maar het klopt dus wat je ziet op de foto's.

Geplaatst: wo 12 nov 2008, 16:11
door Corine
Ah! Wat een verschil kan dat maken he? Het voer! Maar fijn dat het een zeer gegronde oorzaak heeft! Das makkelijker als het rijtechnisch oplossen ;)

Geplaatst: wo 12 nov 2008, 16:21
door Wia80
Stalbaas zegt dat ie onderhoudsbrok heeft maar Yosh gaat er na een paar dagen raar van doen (ben eerder al op de kletter gegaan in het bos en niet omdat ze schrok, en de hele bak doorgeragd). Hij zegt dat het uit de silo komt, maar komt in blanko zakken dus kan t niet vergelijken. Het is dus geen zwak excuus en ik ben normaliter erg blij met onze "normale" (fijne lichte_ aanleuning. Het voer maakt dus wel degelijk verschil in hoe sterk ze zich maakt. Als de aanleuning normaalweg een probleem was stond dat er wel als verbeterpunt maar dat is een van de weinige dingen die nou net niet veel beter hoeven.