Pagina 1 van 1

Djimm

Geplaatst: za 06 sep 2008, 15:27
door Daphne
Excuses voor de grote foto's! Heb tijdelijk een andere laptop en daar zit geen fijn verkleinprogramma op...

Vrijdag ben ik even bij Djimm in Duitsland wezen kijken. Helaas had ik geen goede camera bij me dus de foto's zijn niet al te best. Maar Djimm stond vrijwel alleen maar in (vr)eetstand, dus echt veel aktie was er niet :D Wendy en Marco, de eigenaren van Heino, waren er ook dus het was een gezellige middag vond ik!

Jaaa daar staat hij! Wat een manen...verschrikkelijk! En dan te bedenken dat er sinds februari geen schaar meer in de buurt is geweest. Wel een stuk of 20 1- en 2-jarige hengsten, die plukken ook wat af volgens mij!
Afbeelding

Maar onder die bos haar zit best een schattig koppie verscholen
Afbeelding

En een bolle buik...gras zat op die 15 hectare :D
Afbeelding

Met z'n new best friend Heino
Afbeelding

Onderling zijn de hengsten hartstikke speels, heel leuk om te zien. De 1- en 2-jarigen staan pas sinds een tijdje bij elkaar, maar Djimm schijnt erg populair te zijn bij de 'grote jongens' :D. Toen ik dit zag snapte ik meteen waarom: ideaal maatje om tegen aan te schoppen }> En Djimm eet -uiteraard- onverstoorbaar door :D (jammer dat ik niet snel genoeg was met uitzoomen...)
Afbeelding

Even later kwamen Wendy en Marco om hun Heino te bekijken. Wendy had een tasje bij haar...en wie staat er weer vooraan met z'n bolle hoofd?
Afbeelding

Er was iets in de auto vergeten dus Marco ging het even halen...maar niet alleen natuurlijk...
Afbeelding

"Das interessant" denkt de rest
Afbeelding

Tot de hele groep de achtervolging op Marco inzette
Afbeelding

en alleen Heino braaf bij z'n vrouwtje bleef staan! Schattig!
Afbeelding

Na enige aanmoediging besloot hij tóch z'n vrienden maar achterna te gaan
Afbeelding
en zoals jullie zien is het een heel groot stuk land!

Eigenlijk onvoorstelbaar dat die paarden -die wel elke dag gecontoleerd maar worden maar niet elke dag mensen in de wei zien- zó geïnteresseerd waren in ons! Hebben ze een lap land waar je haast op kunt verdwalen, staan ze toch allemaal op een kluitje bij ons in de buurt. Erg leuk :j

Om af te sluiten nog een leuke van Yannes, Djimm's moeder. Jammer dat de foto niet scherp is...volgende keer toch maar papa met zijn supercamera meenemen :P
Afbeelding

Geplaatst: za 06 sep 2008, 15:36
door Lotte
Wauw, wat prachtig daar zeg! Super om daar op te groeien als paard.
Hij heeft echt een prachtig koppie en een lekker bol buikje ja. :D Leuke foto's!

Geplaatst: za 06 sep 2008, 15:39
door Dreeke
He daar is Dhalene dr halfbroertje weer! Heel ander koppie dan Dhalene vind ik.
En wat een omgeving daar zeg, wauw die paarden hebben daar echt een super stek!

Geplaatst: za 06 sep 2008, 15:40
door nancy imka
Haha volgens mij vind dat ene paard Djimm gewoon te dik worden en krijgt hij een schop onder zn kont dat hij iets meer moet doorlopen 8)7

Jeetje wat hebben ze daar de ruimte zeg :~

Geplaatst: za 06 sep 2008, 15:50
door Reinou
Wat een prachtig bekkie zeg :L
De omgeving is idd. onwijs mooi!!

Geplaatst: za 06 sep 2008, 16:08
door Jilly
Zeker van dat Djimm toch geen Djimma is en gedekt door een van die hengsten? :P

Ik ben helemaal verliefd op zijn koppie!

Geplaatst: za 06 sep 2008, 16:51
door Charret
Djim heeft dezelfde oogopslag als Yannes. Lief is dat. En zie al die hengsten een stel gespierde billen hebben joh!

Geplaatst: za 06 sep 2008, 17:45
door grietsje
Wauw wat hebben die een mooi plekje daar!
Mooi paardje heb je!

Geplaatst: za 06 sep 2008, 18:16
door yvette
Wat een lekker koppie heeft hij zeg! En je hebt een super plekkie voor hem daar.

Geplaatst: za 06 sep 2008, 18:19
door Hedwig
Wat een heerlijk smoeltje heeft ie :L

Heino is ook uitgezwaart zeg!

Geplaatst: za 06 sep 2008, 19:09
door Leentje
wat gaaf,die 2 binken daar in het duitse landschap!
en allebei coupe ontploft :)

Geplaatst: za 06 sep 2008, 19:23
door Marijke_
Het blijft een gaaf gezicht daar waar ze lopen. Echt heerlijk voor ze. Was je de schaar vergeten Daphne O:) ? Ik heb volgens van de week ergens neer zien zetten dat je je waarschijnlijk niet kon bedwingen hem te knippen :D.

Geplaatst: za 06 sep 2008, 19:29
door Ivonne
prachtig, die kick-ass foto :D
Lekker koppie, geweldige omgeving!

Geplaatst: za 06 sep 2008, 20:49
door ver0nique
Woow 15 hectare, das wel een ruimte zeg :o je kan zien dat hij het goed heeft daarzo!!

Geplaatst: za 06 sep 2008, 21:55
door Daphne
Bedankt voor alle leuke reacties!
Marijke&Rosco schreef:Het blijft een gaaf gezicht daar waar ze lopen. Echt heerlijk voor ze. Was je de schaar vergeten Daphne O:) ? Ik heb volgens van de week ergens neer zien zetten dat je je waarschijnlijk niet kon bedwingen hem te knippen :D.
Haha, die lag braaf in de auto op me te wachten, samen met een volle spuitbus equistar :D Maar ik heb me kunnen bedwingen. Mede omdat de auto ook weer een heel eindje lopen was en ik zo'n vaag vermoeden heb dat ik met een schaar niet eens door die bos heen kom. Dat wordt over twee jaar de scheermasjien erover :D Plus het is voor Djimm straks natuurlijk wel lekker warm in de winter en misschien heeft ie na de winter wel een heel mooi Gerrit/Jolita-kapsel O:)

Geplaatst: zo 07 sep 2008, 06:11
door Cindy+Uniek
jeetje wat heeft hij dezelfde blik als zijn moeder!!! heel apart koppie beetje ondeugend denk ik..... hahaha
het ziet er daar super uit :j
heino ziet er ook leuk uit

Geplaatst: ma 15 sep 2008, 20:44
door wendys
He daar hebben we onze lekkere kerels!!!!!
Wat blijft het toch mooi daar. En wat was het toch leuk te zien dat ze het zo goed met elkaar kunnen vinden. Helaas voor Djimm en fijn voor mij :D komt Heino over minder dan 3 weken alweer naar huis!!!

Leuke foto's trouwens met Marco.En ook wij vonden het erg gezellig!