Pagina 1 van 1

Studiebol

Geplaatst: do 15 mei 2008, 06:39
door Viv
Cees is aan zn studie voor knotjespaard begonnen. In december/januari heeft hij de module vlechtjes al afgerond en afgelopen dinsdag issie geslaagd voor de module: Hengstenvlecht :D

Afbeelding

Afbeelding

Op naar modules knotten en matje :D

Geplaatst: do 15 mei 2008, 06:43
door Reinou
Geef mij maar een mooie, strakke geknipte boog :o O:)

Geplaatst: do 15 mei 2008, 07:31
door Charret
En de module baardtrimmen, wanneer komt die? Dan is hij helemaal strak!

Geplaatst: do 15 mei 2008, 07:52
door rosalie
blijft dat bij hem ook zitten?
ziet er verder wel geinig uit ! :D

Geplaatst: do 15 mei 2008, 07:58
door Cindy+Uniek
hahaha volgens mij moet jij ook nog op cursus hengstenvlecht-maken :+
ik zie m toch liever met zijn maantjes los :D

Geplaatst: do 15 mei 2008, 08:34
door Ilonka
Hengstevlechten maken leer je vanzelf, de eerst gaat lastig en daarna wordt het steeds makkelijker.
Ik vind een Fjord met lange manen geweldig, hmmm zou Ilonk daarom ook lange manen hebben ;-)
Manen los vind ik inderdaad ook mooier maar op wedstrijd, endurance, is het gewoon koeler zo en veel makkelijker met koelen.

Geplaatst: do 15 mei 2008, 08:36
door jessica
Yoline schreef:Geef mij maar een mooie, strakke geknipte boog :o O:)
:j inderdaad!

Maar dit staat best grappig hoor Viv! :D

Geplaatst: do 15 mei 2008, 08:36
door Esther
Er moet nog wel even geoefend worden Viv!! hihi..
Maar je bent al verder dan ik, want ik zou niet weten hoe je zoiets zou moeten maken..

Geplaatst: do 15 mei 2008, 08:43
door Bella
_O- Geen gezicht...maar hoe hard heb je hier ook wel niet mee lopen worstelen, langere manen gaat al stuk makkelijker. (maar blijf vele fjorden geen mooie hals vinden hebben voor dit soort vlechten)

Geplaatst: do 15 mei 2008, 08:51
door janna
Eerlijk gezegd vind ik het helemaal niets. Net als reinou geef mij maar een mooie strakke boog.

Geplaatst: do 15 mei 2008, 08:54
door Viv
Meisjes wees mild aub, is mn eerste hengstenvlecht sinds mn opleiding in 1997 en hij was met paar minuutjes al klaar :D (en zo ziet het er ook uit hihi)
Niks geen geworstel, ging eigenlijk best makkelijk. Alleen volgende keer zn manen maar ff natmaken en goed doorkammen en iets strakker inzetten met kleinere plukken.

Hij had hem er toen we het terrein afreden alweer vakkundig uitgewerkt hahahaa (kreeg keurig sms van stalgenootje). Meneer blieft geen knotten en vlechten _O-

Baard gaat er pas met de keuring af, die hangt nu niet in de weg. Vooralsnog blijfttie lekker puur natuur ;)

Geplaatst: do 15 mei 2008, 08:58
door Viv
Overigens hou ik zelf ook meer van strakke bogen maarja die manen zijn hubbie zn trots dus ach.... hij heeft ook geen mooie manen voor ene boog om eerlijk te zijn, veel te slap en veel te weinig wit. Dat zou dan echt zo'n coupe ontploft worden dus ze zullen het niet voor niks hebben laten groeien.

Volgende week ff netjes alles op 1 lengte punten, hij moet wel beetje knappies het rassendefilet in natuurlijk.

Geplaatst: do 15 mei 2008, 09:09
door Cindy+Uniek
Viv schreef:Overigens hou ik zelf ook meer van strakke bogen maarja die manen zijn hubbie zn trots dus ach.... hij heeft ook geen mooie manen voor ene boog om eerlijk te zijn, veel te slap en veel te weinig wit. Dat zou dan echt zo'n coupe ontploft worden dus ze zullen het niet voor niks hebben laten groeien.

Volgende week ff netjes alles op 1 lengte punten, hij moet wel beetje knappies het rassendefilet in natuurlijk.
maar toch had uniek dat ook als jaarling hoor!!! die heeft ook even lange manen gehad http://www.mijnalbum.nl/Foto-3GW3XCQK.jpg
en die waren ook héél plat, slap en dun.... uiteindelijk toch vóór de keuring geknipt http://www.mijnalbum.nl/Foto-YGFB7LYB.jpg en toen ook maar kort gehouden :D

Geplaatst: do 15 mei 2008, 11:04
door Viv
Zal best maar toch komt er geen boog, zn lange manen waren juist een pluspunt om hem te kopen ;)
Bij Tjo wilde ik ook altijd lange manen maar die wilden nooit omvallen dus moest er weer noodgedwongen de schaar in. Dus ik koester zn lange lokken :D
En als een ander die niet mooi vind, dan kijken ze maar lekker de andere kant op _O-

Geplaatst: do 15 mei 2008, 11:34
door brendaatjuh
het staat hem goed hoor viv :D ik kan het helemaal niet zo'n hengstenvlecht. zit zelf ook te twijfelen of ik dean zijn manen laat groeien of niet

Geplaatst: do 15 mei 2008, 11:40
door Daphne
Hmm tja ik ben het toch wel met Cadizje eens, niet écht mannelijk zo'n vlecht :D

Geplaatst: do 15 mei 2008, 12:00
door Ilonka
En het heet nog wel hengstenvlecht :P Maar goed dat Ilonk dat nooit heeft geweten...

Geplaatst: do 15 mei 2008, 12:39
door Viv
Had ze meteen een levenslang trauma hahahaaa _O-.
Wil binnenkort een vlecht echt bovenop de manenkam proberen maar die is best lastig.

Alvast beetje oefenen voor later alssie op wedstrijd gaat :D

Geplaatst: vr 16 mei 2008, 10:20
door Dorothea
Ik ben ook helemaal van de lange manen hoor O:)

Is toch best geslaagd zo? Nog een beetje oefenen, komt het helemaal goed (ik doe het je niet na geloof ik) :D

Geplaatst: vr 16 mei 2008, 11:09
door leoensuzanne
Ooh, het valt ook niet zo mee. Ik heb met regelmaat moeten oefenen op de friezen hengsten. En dan had ik regelmatig kramp in mijn vingers van die dikke manen.
Maar.... oefening baart kunst, al maak ik steeds dezelfde fout.
Maar ik kan nu lekker gaan oefenen op Jasmijn.