Pagina 1 van 1
Timor.
Geplaatst: di 22 apr 2008, 09:44
door Esther
Geplaatst: di 22 apr 2008, 09:44
door yvette
Showbink als geen ander!
Geplaatst: di 22 apr 2008, 09:46
door Reinou
Sprakeloos...

:L:L
Geloof dat ik 'm nog een keer ga reserveren voor een fotoshoot binnenkort. Beter fotografeerobject bestaat er niet toch?

Geplaatst: di 22 apr 2008, 09:48
door jessica
Wauw, wat een mooie foto's!

En wat een uitstraling die Timor!
Geplaatst: di 22 apr 2008, 10:12
door Cindy+Uniek
hij heeft een heel sprekend koppie.... en die foto's

omg wat kan die ook bewegen zeg!
Geplaatst: di 22 apr 2008, 10:15
door Bella
Ik zie een kerel compleet in zijn element daro

Hij ziet er momenteel ook echt supergoed uit!
Geplaatst: di 22 apr 2008, 11:02
door Daphne
Volgens mij vind Timor zichzelf ook vreselijk stoer

Knappe man is het!
Geplaatst: di 22 apr 2008, 18:12
door Ivonne
Yoline schreef:Sprakeloos...

:L:L
Geloof dat ik 'm nog een keer ga reserveren voor een fotoshoot binnenkort. Beter fotografeerobject bestaat er niet toch?

Ik ga mee! Wil toch sowieso nog een cursus van Esther: fotografeer-in-draf-op-het-juiste-moment

Geplaatst: di 22 apr 2008, 18:51
door Esther
Daar is geen cursus voor nodig hoor, je maakt gewoon 1000 foto's en je zoekt de beste uit!!

Geplaatst: di 22 apr 2008, 18:57
door Ivonne
Ik had er 343 gemaakt, maar misschien net 4 op het goeie moment

Maar jij doet het dus ook op zijn Reinou's? Je doet maar wat? Je hebt niet een truc, zoals Denise zei: als het buitenste achterbeen naar voren gaat moet je drukken............lukt bij mij niet. Gewoon door oefenen dus?
Geplaatst: di 22 apr 2008, 19:05
door Esther
Bij stap doe ik dat wel, vind die het mooist als het buitenachterbeen er zo veel mogelijk onder is, kun je de ruimte goed zien..
Bij draf moet je eigenlijk een beetje in het ritme zitten, als je dat hebt heb je zo een paar goede achter elkaar..
Ook heb ik ontdekt dat het soms leuke plaatjes oplevert om toch te klikken ook al denk je dat je te laat bent.. Of niet goed ingezoomd hebt, gewoon drukken, kan soms hele leuke resultaten geven..
Geplaatst: wo 23 apr 2008, 08:01
door Bella
Gewoon altijd heel veel klikken en alle foute momenten weggooien. Echt mikken wil toch vaak niet, want een paard heeft niet altijd een constant ritme (als het goed is wel, maar helaas helaas..in vrijheid).
Klik hier denk ik ook soms wel 10 keer en dan zijn er net 2 goed ofzo. (andere 8 gooi ik dan dus weg) Ideaal dan dat digitale.
Maar wat Esther zegt, soms kun je zo het ritme hebben en tig goede achter elkaar hebben, maar drie seconden later kan ik weer tig fouten hebben.
Geplaatst: wo 23 apr 2008, 11:43
door Esther
Ik heb wel eens een serie geschoten rijdens de galop in het weiland en ik had alleen maar zweefmomenten.. Zat precies in dat ritme, hihi..
Geplaatst: wo 23 apr 2008, 13:37
door Charret
Kan er 1 showen, hoera hoera, dat kun je wel zien dat is TIMOR!
Hoe meer mensen hoe meer vreugde
