Pagina 1 van 1

Hoe daag je een paard uit!!

Geplaatst: do 03 jan 2008, 06:20
door Esther
Timber deed uiteraard ook mee met de vrolijke fransen club, maar hij probeert wel altijd heel indrukwekkend over te komen zodat ze met hem gaan spelen.. Werkt niet altijd.. Laten we tenminste zeggen, dat mijn paarden niet onder de indruk zijn..

Hard blaffen om de aandacht te krijgen:
Afbeelding

Aandacht gewekt, snel wegduiken:
Afbeelding

Eeen daag uit:
Afbeelding

Kont in de lucht:
Afbeelding

Ogen dicht, uiteraard om te doen alsof jeniet gevaarlijk bent..
Afbeelding

Door je voorpoten:
Afbeelding

En duik weg!!
Afbeelding

En als het niet lukt, taai je af:
Afbeelding

Geplaatst: do 03 jan 2008, 07:18
door Ydel
geweldige Timber!!!! :D
hij laat het goed zien voor de overige honden in fjordenland :j

Geplaatst: do 03 jan 2008, 07:55
door Brittlover
hihi dat koppie van djinty bij foto 1

Geplaatst: do 03 jan 2008, 08:36
door Charret
Dat hoofdje van Djinty :L

Geplaatst: do 03 jan 2008, 08:41
door Mir
Arme hond, dan doe je zoveel moeite en dan krijg je zo weinig reactie :D !

Geplaatst: do 03 jan 2008, 11:24
door Ziggy
hihi schitterend hoe dat zo met elkaar speelt Esther, hij maakt alleen niet veel indruk op de fjordjes :D

Geplaatst: do 03 jan 2008, 15:29
door Jilly
Timber is voor mijn part uitgeroepen tot FW-hond van het jaar hihi. Geweldig leuk dier vind ik het!

Geplaatst: do 03 jan 2008, 15:45
door Ivonne
Prachtige foto's! Lachen dat Djinty totaal niet onder de indruk is......
Dit zie ik Mischa echt niet doen hoor, die is nog steeds bang voor paarden.......

Geplaatst: do 03 jan 2008, 18:14
door Anna
Leuke foto's hoor maar volgens mij als Tasja er was geweest was ze er zeker achteraan gegaan ze houdt niet zo van honden die blaffen :D

Geplaatst: do 03 jan 2008, 18:18
door Marijke_
Heerlijke foto's! Misschien dat hij toch zijn strategie eens aan moet gaan passen om de dames onder de duim te krijgen :D.

Geplaatst: do 03 jan 2008, 18:38
door Jet&Erna
haha, zich uitsloven voor de fjorden maar die kijken er niet naar om. Leuke actie in de foto's, de lichaams-talen van die dieren!

Geplaatst: vr 04 jan 2008, 03:25
door Esther
Ik had de paarden voor de andere foto's wat opgejaagd en dan gaat hij altijd ook mee doen, misschien dat hij daarom denkt dat hij dat doet, hihi.. dan werkt het ineens wel.. :D

Maar het gaat mooi samen, hij past ook echt wel goed op, maar Tea is eigenlijk de enige waar hij wat meer ontzag voor moet hebben, Jeskim die doet hem echt geen kwaad, die let vaak meer op timber dan op mij helaas.. Als Timber in de weg staat dan wacht ze gewoon even tot hij weg is, hihi.. Tea niet, die walst door en dan moet timber opzij springen..

Een vrouw in het bos vond het maar eng, 'die hond van jouw die solliciteerd echt wel naar een schop' Hij vond haar eng en stond bijna onder Jeskim. Maar Jeskim beschermt hem wel!!

Laatst trouwens, waren we met de kar weg en Timber zat achterop bij mijn vader. Timber bleef maar miemelen en normaal doet hij dat alleen alshij het draven wat spannend vindt. Ik had koude handen en wilde mijn handschoenen aan. Dus mijn vader stapt van de kar om Jeskim bij het hoofd te pakken, begint hij nog harder te miemelen.. Ineens sprong hij van de kar racet de berm in en ging poepen, bleek dus gewoon dat hij heel nodig moest..

Geplaatst: vr 04 jan 2008, 11:41
door k4tink4
haha aah!

Hij is in ieder geval goed zindelijk! Dan liever piepen dan dat er midden in je slaap snachts opeens een hond in je gezicht likt en krabt (Charlie := )

Ik vind timber echt een hele leuke hond! Heel leuk eigen karaktertje!

Djinty is zo te zien niet heel erg onder de indruk van blaffende honden, das mooi! Want charlie speelt ook graag met alles wat 4 benen heeft, alles wat 4 poten heeft is minder interessant :))

Zie je nu nog foto's van Djinty en Timber, en straks word dat Djinty en Charlie :D LEUK!

Geplaatst: vr 04 jan 2008, 12:46
door Bella
Timber :=...ja die heeft het kooiker-voor-bejaarden plaatje wat ik had, wel compleet in de war geschopt :P (in zeer positieve zin, vanuit mijn kant)

Geplaatst: vr 04 jan 2008, 20:30
door Fabienne-Fotografie
oooh wat schattig!
en de pony maar kijken!
echt lief!

Geplaatst: ma 07 jan 2008, 19:38
door ki-m-m-ie
hahaha!
wat leuk joh!

Geplaatst: di 08 jan 2008, 09:35
door k4tink4
Hoe reageert Bente eigenlijk op Timber?

Geplaatst: di 08 jan 2008, 10:25
door sparky10
hhaha geweldige foto's fjord is niet onder de indruk duss

Geplaatst: di 08 jan 2008, 10:36
door Esther
Bente geeft hem nog minder aandacht dan Djinty.. Helaas voor Timber..