Pagina 1 van 1

grijsjes @ (work)

Geplaatst: ma 31 dec 2007, 11:02
door saartje
NU ik wat meer tijd heb ben ik terug met de grijze damens aan het werk. Je kan ze gewoon rollen voor het moment, dus goed wat lichaamsbeweging doet ze enorm goed voor het moment. Ik ben degene op willgraa in het bruin; willgraa moet leren vooruit te lopen en haar achterhand te gebruiken. Ook heeft ze heel veel problemen om in het zelfde tempo te blijven draven. Hetgene ik probeer is veel tempo wisseling ,overgangen en figuren te rijden. Vanvoor blijf ik gewoon af voor het moment. Het zijn absoluut geen wauw foto's ,maar alles gebeurt rustig aan niets overhaast.

Mijn verzorgster is degene in het donkerblauw, zij rijd mai. Mai moet wat losser worden, ze is echt een plank en vooruit lopen. Met mai rijden we vooral figuren en overgangen. Ook zie je op de foto's dat ze regelmatig hangt. Ook hier zijn we mee bezig.

Nu de foto's van de harige olifantjes :D
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

groetjes saar

Geplaatst: ma 31 dec 2007, 11:06
door yvette
Het blijven mooie dames!
En wat het rijden betreft: ik zie liever dat een paard eerst goed voorwaarts op 4 benen leert lopen dan dat ze gelijk al in de krul moeten, dus jullie lijken verstandig bezig met de basis.

Re: grijsjes @ (work)

Geplaatst: ma 31 dec 2007, 11:12
door nientje_pjotr
Een beetje lichaamsbeweging kan idd geen kwaad,wat een bolle buiken zeg.Ze zijn wel mooi om te zien!
Alles lekker rustig opbouwen en dan komt het vanzelf wel.
En wat je al zegt,veel overgangen.

Rest mij nog 1 vraag :D ;wat ben je hier aan het doen?????
Afbeelding

Geplaatst: ma 31 dec 2007, 11:16
door saartje
dank je, ik zie ze veel liever in zomeroutfit hoor. maar ja een vetlaagje voor de winter kan nooit geen kwaad he

Op die laatste foto ben ik mijn haar uit mijn oog aan het halen ;)

Geplaatst: ma 31 dec 2007, 12:01
door Ellebel
Leuke fjordjes! Let wel op dat je je been niet afsteekt of naar voren houdt, ze mogen best 15 cm naar achter en meer aan het paard houden.

Geplaatst: ma 31 dec 2007, 12:11
door saartje
ik weet het, maar als ik het bij deze dikbillen nog meer naar achter moet houden, dan krijg ik een enorme kramp in mijn lies. Heel vervelend.

Geplaatst: wo 02 jan 2008, 10:32
door Klijntje
:o Tjeeminee, wat zijn die afschuwelijk dik! :o
Hoe is dat zo gekomen?!

Ze zijn verder wel leuk hoor O:)

Geplaatst: wo 02 jan 2008, 11:36
door Esther
De nekken lijken ook wel heel massief, maar je hebt het hoogste punt van de boog ook te ver naar achteren liggen, dat vertekend..

Maar lekker aan het werk met de dames!!

Geplaatst: wo 02 jan 2008, 14:39
door saartje
Ze worden volgens mij gewoon dik van lucht :o . Ze staan op een weiland dar kaal is en krijgen enkel hooi bij. Nu moet ik wel zeggen als ze natgeregent zijn dan zijn ze wel een paar kilo lichter hoor, Ze hebben zo een massa haar. In de zomer worden ze terug een pak magerder. dan komen ze een uurtje of 2 3 in de wei en de rest staan ze op zand.

Ze werken echt graag, ze komen direct afgelopen als ze mij met een zadel zien aankomen en gaan al trippelend naar de piste. zeker willgraa die vindt het allemaal super maigraa heeft het allemaal al gezien, maar zal wel het snelste schrikken van een lichtstraaltje in de piste.

Ik heb inderdaad de boog verschrikkelijk geknipt, ik heb ze geknip toen ze hooi aan het eten waren en dat is geen goed idee :D

Geplaatst: wo 02 jan 2008, 14:45
door Daphne_65
Stevige dames idd, waren ze nou drachtig of niet? Maar ze lopen wel lekker voorwaarts

Geplaatst: wo 02 jan 2008, 17:12
door saartje
ja reserves hebben ze inderdaad genoeg. Spijtig genoeg waren ze niet drachtig. ze zijn gescant geweest door 3 verschillende dierenartsen. Ze zijn wel in orde dus dat is al wel positief. We proberen het dit jaar gewoon opnieuw.

Ze zijn zeer voorwaarts, maar ik heb liever dit dan ééntje dat niet vooruit wilt.

Geplaatst: wo 02 jan 2008, 18:20
door Daphne_65
Das jammer zeg, maar nieuwe rondes nieuwe kansen. Ik heb ze ook liever voorwaarts hoor als dat ze niet vooruit te branden zijn.

Geplaatst: wo 02 jan 2008, 18:25
door Sjolvir
hi hi, je hebt wel geluk met die twee!
Ze zijn leuk! Lekker stel!!!
Alleen lijken het nu inderdaad wel humpty en dumpty..

Jammer dat de dames nog niet toe waren aan kinderen...