Pagina 1 van 2
Nieuwe leraar. les met Banshee
Geplaatst: ma 09 jul 2007, 20:10
door Ginny18
Geplaatst: ma 09 jul 2007, 20:34
door Sabbel
Fijn dat je nieuwe instructeur zo goed bevalt! Ik zag de eerste foto's en ik dacht, "het is wel erg veranderd op Santhorst...", lekker suf.

Geplaatst: ma 09 jul 2007, 20:43
door Ginny18
ja de les was op zijn stal in nootdorp.. de bak bij santhorst is jammer genoeg, slecht. buitenbak valt dan weer mee.
Geplaatst: di 10 jul 2007, 06:05
door Leentje
ben je verhuist?
je ging toch naar Engeland verhuizen of heb ik iets gemist?
Geplaatst: di 10 jul 2007, 07:17
door Ginny18
ja eerst naar wassenaar terug bij mijn ouders en dan naar engeland (maar dat gaat waarschijnlijk niet door want ik heb een studie gevonden in leiden

)
Geplaatst: di 10 jul 2007, 07:19
door Lies
Zoiets dacht ik ook...
Maar lekker dat je een goede nieuwe instructeur hebt kunnen vinden!
Je handen zijn wel wat hoog op sommige foto's (lijken een beetje op die van mij van een tijdje terug

)
Geplaatst: di 10 jul 2007, 07:45
door Ginny18
ja klopt, moest mijn teugels vaak korter maken van hem.
Geplaatst: di 10 jul 2007, 08:36
door karleylover
Mooi fjordje is het toch! Loopt lekker.. mooie foto's
Geplaatst: di 10 jul 2007, 08:48
door Amber_
Nou dat ziet er goed uit hoor ! Lekker actief !

Geplaatst: di 10 jul 2007, 09:35
door Margot van Rins
Leuke fjord!! Loopt goed!
Geplaatst: di 10 jul 2007, 11:25
door Kelly
Laatste heeft mooie been techniek
Wat ik toch wel een beetje jammer vind is dat er veel aan de verzameling gewerkt wordt terwijl Banshee nog te weinig lengtebuiging heeft.
Je geeft aan dat je goed moet schoppen om het achterbeen eronder te krijgen in de verzameling, waarom haar dan niet eerst uit die verzameling halen, daar het achterbeen eronder gaan zetten, werken aan de lengtebuiging en op het moment dat ze er klaar voor is om zich op het achterbeen te gaan dragen terug verzamelen?
Op heel veel foto's komt ze nu te kort in de hals omdat je haar aan de voorkant nog teveel moet tegenhouden omdat ze het van achter niet kan bijbenen.
Vind je zadel nog steeds niet goed liggen trouwens.
Verder vind ik haar echt een machtig paard

Geplaatst: di 10 jul 2007, 11:59
door Ginny18
Haha nee ik moest schoppen om haar in een sort piaffe te zetten, daarom was het een beetje grappig want dat weet ze niet hoe dat moet

haar lengte buiging vond Ton de kok prima en heeft er absoluut niks over gezegd en hij geeft ook clinics dus volgens mij weet hij echt wel waar hij het over heeft.
Ik moest haar houding nog hoger hebben zeg maar, ze willen natuurlijk zien dat banshee niet laag en lang loopt, maar hoog en compact. Banshee is in het geheel heeeeeeel los in haar lijf dus al de oefeningen zoals travers sb appuyeren vliegende wissels, die gaan allemaal super en daar hebben we niet eens aan moeten werken, maar meer dat ze gewoon hoger en meer verzameld loopt

grappig dat hij er geen word over heeft gezegd..
misschien ben je taco meer gewend dat hij dat moelijker vind, want banshee is heel makkelijk daar in, ze loopt ook met veel sprong en achterbeen beweging. Wij willen nu dat ze elke stap met heel veel macht zet, en dat extra second in de lucht blijft zeg maar. Haha!

Bedankt voor je reactie, en kom maar een keer kijken zou ik zeggen Haha! :d
Geplaatst: di 10 jul 2007, 14:50
door Kelly
Ik vind in je appuyement en travers op deze foto te weinig lengtebuiging zitten.
Ik kon op de foto zien dat je richting passage/piaffe rijdt, maar dat is toch ook verzameling

Als je er zo tegen moet schoppen is ze er in mijn ogen nog niet klaar voor ...
Ik ben het met je eens dat je moet werken aan het compacter worden maar zoals
ik het nu zie wordt ze voornamelijk korter in de hals, terwijl dat
in mijn ogen niet juist is.
Geplaatst: di 10 jul 2007, 16:55
door Ginny18
kelly toch bedankt voor je reactie maar ik ga echt naar ton de kok luisteren. ik heb ook nooit iets gezegd over taco terwijl hij zonder impuls loopt in de filmpjes en fotos meestal (vind ik), dus vind wel een beetje raar.. maar ja goed. Ze loopt niet de kort in de hals, hij had er niks over gezegd.
Wij krijgen vaak les dus komt wel goed

Geplaatst: di 10 jul 2007, 17:52
door jessica
Ziet er weer super netjes uit zeg!
Je hebt Banshee altijd fijn aan het lopen!

Geplaatst: di 10 jul 2007, 18:05
door Anne&Wendie
Wauw wat een mooie foto's,wij hebben nog wel wat te oefenen

Geplaatst: di 10 jul 2007, 20:50
door Ginny18
Bedankt

Geplaatst: wo 11 jul 2007, 06:48
door yvette
Het blijft een machtige merrie, maar de foto waar jij zo trots op bent, vind ik absoluut geen fijn beeld geven. Maar misschien had je dat in het echt moeten zien...

Geplaatst: wo 11 jul 2007, 11:43
door janna
Ik bijf het een super stoere merrie vinden. Ze loopt ook lekker.
(Ik doe het je niet na). 
Geplaatst: wo 11 jul 2007, 12:22
door Thessa Keizer
Ik blijf jullie ook een super mooi plaatje vinden, erg leuke combi en ziet er goed uit vind ik. Succes met elkaar.
Groetjes Thessa en Aike
