Pagina 1 van 1

Cosimo, Iza en de grote overtocht

Geplaatst: do 27 jul 2006, 07:07
door yvette
Om bij ons het land uit te kunnen, moet je door een stukje stromend water heen. Ziehier de gevaarlijke rivier:
<img src="http://img.photobucket.com/albums/v639/ ... rivier.jpg" width="500">
Het is wel ongeveer 10 cm diep!

Vorige week heb ik Cosimo er twee keer zowat overheen moeten tillen en aangezien hij daar nu toch te groot voor begint te worden, blijft hij maar lekker bij zijn vriendjes in het land als ik met zijn meoder bezig ben. Vindt hij prima.

Gisteren kwam ik aan, stond de kudde lekker te grazen (Linde en haar veulen Blow ontbreken, want die was toen net geboren):
<img src="http://img.photobucket.com/albums/v639/ ... ekudde.jpg" width="500">

Ik ben gespot door Cosimo en Iza volgt:
<img src="http://img.photobucket.com/albums/v639/ ... zellig.jpg" width="300">

Om mijn handen voor het fotograferen vrij te hebben leg ik even het halster van Iza op de grond, dus dat is meteen heel leuk speelgoed voor die kleine:
<img src="http://img.photobucket.com/albums/v639/ ... alster.jpg" width="500">

Dit is River, het vriendje van Cosimo (ondanks zijn naam ook bang voor water dat over de grond stroomt):
<img src="http://img.photobucket.com/albums/v639/ ... /River.jpg" width="500">
River is twee maanden jonger dan Cosimo, maar wel 10 cm groter.

Intussen is Iza nog bezig met haar favoriete hobby:
<img src="http://img.photobucket.com/albums/v639/ ... a/eten.jpg" width="500">

Even een fotootje van de vlekken:
<img src="http://img.photobucket.com/albums/v639/ ... lekken.jpg" width="500">

Vandaag besloot Iza niet over het water te gaan. Zelfs niet voor een snoepje.
<img src="http://img.photobucket.com/albums/v639/ ... jadoei.jpg" width="500">
Ze kan soms heel erg op 'nee' staan. Ruzie maken met haar helpt dan helemaal niet (ze kruipt dan echt in haar schulpje), dus ik heb haar laten staan. Vindt ze stiekem heel erg. Vandaag zal ik wel geen problemen hebben.

Cosimo stond het allemaal even aan te kijken en kwam voetje voor voetje door het water naar me toe. Heb hem wel uitgebreid beloond. Boos zag Iza de snoepjes die voor haar bestemd waren in zijn mondje verdwijnen. Cosimo aan de overkant:
<img src="http://img.photobucket.com/albums/v639/ ... kkewel.jpg" width="500">
Dat hij daarna ontsnapte en heel hard rondjes gong galopperen hebben we maar niet op de foto vastgelegd... 8)7

Toen ik wegging had hij helemaal de smaak te pakken. Alle vier de voetjes in het water om lekker aan de liksteen te kunnen sabbelen:
<img src="http://img.photobucket.com/albums/v639/ ... ebaden.jpg" width="300">
Stoer veulen :D

Geplaatst: do 27 jul 2006, 07:22
door Ydel
hij begint nu al erg te verharen Yvette, of heb ik dat mis?
hij is echt al een bink!!!
en Iza ziet er ook al weer lekker uit(laten we mams niet vergeten, dat vind Ydel ook nooit leuk ;) )

Geplaatst: do 27 jul 2006, 07:27
door Naisven
Hij ziet er echt mooi uit hoor, jee wat is die gegroeid!

Geplaatst: do 27 jul 2006, 07:42
door DeeDee
Hihi wat een waterhelden. Kan er over meepraten. Al zou RB hier wel doorheen gaan hoor. Dacht dat het niet erger kon maar ze bestaan dus toch O:) :P Cosimo is echt een kanjer aan het worden.

Geplaatst: do 27 jul 2006, 07:55
door boaz
haha HELD
die laatste foto is wel leuk :D
cosimo werd ook groot zeg!!

Geplaatst: do 27 jul 2006, 08:48
door Ziggy
wat is Cosimo gaaf zeg, ik vind die wildvlek echt super :D

En die houding van Iza............hahahaha, komt me heel bekend voor :D

Geplaatst: do 27 jul 2006, 09:07
door Janine
Cosie toch door het water :j
Pas maar op, straks zwemt hij rond ;)

Geplaatst: do 27 jul 2006, 09:40
door Heranda
Stoere vent is Cosimo zeg :D

Geplaatst: do 27 jul 2006, 10:06
door Suzanna
haha cosimo durft wel door het water maar mama niet :P

Geplaatst: do 27 jul 2006, 10:39
door Charret
Er zit zo'n eigenwijze snuit of Cosimo! Geweldig! Maar hij doet het lekker wel!

Geplaatst: do 27 jul 2006, 13:33
door Nicole
Wat een knoeperd die Cosi allemensen!
Tis maar goed dat wij niet zo'n watertje door het land hebben lopen, want anders had ik ben ik bang altijd een zeiknat paard gehad...

Geplaatst: do 27 jul 2006, 16:42
door lauraatje
Wat wordt Cosimo al een beer zeg... nog steeds een lekker ding :D Iza kijkt ook niet echt blij op die foto, hihi. Ze ziet er goed uit :j