Pagina 1 van 1

Bijpraten

Geplaatst: di 09 apr 2013, 20:25
door Jeempie
Ik kom mezelf hier maar weer eens melden na een lange radiostilte :o . Ik merk dat ik jullie wel erg miste toen ik het schrift uit de fjordenwereldtas las en op de HK.
Tijd om te vertellen wat wij hebben meegemaakt en weer met jullie mee te lezen.
Jamie is inmiddels echt met pensioen vanwege haar arthrose en krijgt daar ook al een poosje medicijnen voor. Ze ziet er weer beter uit dan voor die tijd en loopt ook weer beter.
Mindy is met wedstrijdpensioen na Z2 + 15 wp. Ze loopt nog wat ritjes voor de lol als we er tijd voor hebben. Ze is nog wel superfit dus ik hoop nog wel wat tijd voor haar over te houden.
Zortin heeft inmiddels 3 wp in het Z1. Als hij zijn dag heeft loopt hij super en we wisselen de dressuur geregeld af met een crosslesje.
Flicka is afgelopen najaar licht ingereden en heeft al een paar buitenritjes gedaan maar staat nu alweer een paar maanden stil. Ik hoop nu met beter weer weer tijd te krijgen om haar verder door te pakken.
Hopje loopt altijd in 7 sloten tegelijk, dat kleine brekebeen }-o maar de laatste tijd gaat het wel weer beter *afkloppen*.

Zo, even een hele korte samenvatting van 1,5 jaar :+ . Ik hoop nu weer bij jullie te blijven, hahaha. :wave:

Re: Bijpraten

Geplaatst: di 09 apr 2013, 20:50
door Esther
Ik was alweer vergeten dat je ook nog twee jongere dieren hebt. Nog lekker druk dus.
Nog bedankt voor de tas!!

Re: Bijpraten

Geplaatst: wo 10 apr 2013, 14:19
door Roosjuh
Ik had dat ook even niet bijgehouden dat je die gehouden had!
Fijn dat het wat beter gaat met Jamie!

Je blijft wel lekker bezig met zoveel paarden die je kunt rijden!

Re: Bijpraten

Geplaatst: wo 10 apr 2013, 16:02
door Jankeke
Ik heb je vorige week even gezien op de HK en even gesproken. Jammer genoeg erg kort. Gezellig dat je weer iets van je laat horen.
Fijn dat het met de paardjes zo lekker gaat.

Re: Bijpraten

Geplaatst: wo 10 apr 2013, 18:28
door Suus
Wat leuk om weer eens van je te horen. Zortin ook al Z, zat er wel in, die kan lekker lopen! En jij kan ook wel sturen, dat scheelt ;-)
Mindy lekker met wedstrijdpensioen, Morris ook alweer 5 jaartjes. Al loopt ie steeds meer met mijn bijrijdster nu, heel leuk!
En mooi dat je Jamie ook nog steeds hebt en dat het goed gaat. Je hebt wel lekker veel beesten om mee aan de gang te zijn! (Beetje jaloers wel...).

Re: Bijpraten

Geplaatst: wo 10 apr 2013, 21:00
door Abe_
Welkom terug ;)

Re: Bijpraten

Geplaatst: do 11 apr 2013, 00:44
door Anna
Leuk weer van van je te horen lekker hoor dat de paardjes zo bij je kunnen blijven

Re: Bijpraten

Geplaatst: do 11 apr 2013, 13:49
door Bella
Gezellig Ilonka!

Re: Bijpraten

Geplaatst: do 11 apr 2013, 20:16
door Anouska
Welkom terug Ilonka!

Re: Bijpraten

Geplaatst: vr 12 apr 2013, 04:30
door foss
Welkom terug.

Re: Bijpraten

Geplaatst: vr 12 apr 2013, 07:33
door Jilly
Fijn dat je de weg naar FW weer hebt gevonden :D

Re: Bijpraten

Geplaatst: vr 12 apr 2013, 13:12
door Anita
IK heb je alleen vanuit de verte gezien afgelopen zaterdag met Zortin in de ring, jammer genoeg niet even gesproken. Maar daar komt vast nog wel een andere gelegenheid voor. Leuk dat je ons hier weer gevonden hebt.

Re: Bijpraten

Geplaatst: vr 12 apr 2013, 19:21
door Jeempie
Ja, ik merkte steeds meer dat ik jullie verhalen miste en dat ik totaaaaal niet meer bij was van wat er in de wereld gebeurde :)))

Re: Bijpraten

Geplaatst: vr 12 apr 2013, 19:51
door Megan
Welkom terug Ilonka.

Jeetje 2 paarden Z! Wat geweldig!
Je zult het wel druk hebben met je paardenstapel. Leuk hoor!

Re: Bijpraten

Geplaatst: vr 12 apr 2013, 19:59
door Jeempie
Megan schreef:Welkom terug Ilonka.

Jeetje 2 paarden Z! Wat geweldig!
Je zult het wel druk hebben met je paardenstapel. Leuk hoor!
Uhuh, vandaar dat jullie weinig van mij gehoord hebben :D

Re: Bijpraten

Geplaatst: vr 12 apr 2013, 20:13
door janna
Leuk weer wat te horen! Zortin liet zich prachtig zien tijdens de presentatie van de AA paarden.

Re: Bijpraten

Geplaatst: vr 12 apr 2013, 20:20
door Jeempie
janna schreef:Leuk weer wat te horen! Zortin liet zich prachtig zien tijdens de presentatie van de AA paarden.
Ja hè. Ik kan echt zo verliefd op hem worden. Pas als hij het spannend vindt laat hij echt wat zien. :L