Pagina 1 van 1

Anky in Roden

Geplaatst: za 25 sep 2010, 19:14
door Annemarie
Nee, niet denken dat ik me vergelijk me DE Anky hihi, Anky is Anka's bijnaam ;) .

Vandaag was het de beurt aan Anka in Roden. Gisteren had ik nog les en daarna Anka lekker gesopt. De les ging echt enorm bagger :o . Ze wilde er niet doorkomen. Stug in de aanleuning. We hadden het idee dat het misschien het zadel was, maar het had ook zomaar wat anders kunnen zijn. Of gewoon een niet zo beste dag. Anyway, daarna heb ik Anka lekker gewassen. Eitje was dat, Anka vind alles prima en ik had warm water van huis meegenomen :)* . Ik heb haar maar onder dek gezet voor een nachtje. Maar goed ook, net in de wei plofte ze gelijk neer om te rollen 8)7 . Toen ze in de wei kwam, ging Gjendra al kauwend naar haar toe. Tante Anka in pak was wel heul raar 8) . Maar de deken heeft ze vannacht niet gesloopt gelukkig.

En vanmorgen was Anka mooi schoon *o/* . Opgeladen en op weg. Wat een hel om daar te komen met die feestweek in Roden. En geen parkeerwacht, het weiland waar we anders parkeerden kon je niet op, te drassig en er werd zelfs binnen gekeurd, land was te slecht. Maar wij moesten dus bij het voetbalveld aan de over kant van de weg parkeren. Was me te ver om paard alleen te laten op de trailer, dus die maar in de buitenbak aan het hek gezet. En Anka is zoo makkelijk, bleef keurig staan hooi kauwen en af en toe een aai vragen :+: . En Wilfred was bijna zijn broodje kwijt O:) :)) .

Het duurde vreselijk lang allemaal maar eindelijk waren de modelmerries. Anka stond er naar mijn idee mooi voor, maar helaas "maar" 35 punten :\ . En voor ons was alleen 37 of meer goed genoeg geweest. Geen ster dus. Haar lijstje was 87767. Sprong was niet zuiver, zaten wat vochtbultjes op de sprong. Nou ja, ik zag er verder niet veel aan maar bij heel goed kijken zat hier en daar misschien een beetje vocht. Zou dat kunnen komen van haar iets te goede voedingstoestand?

Ik had me ook maar opgegeven voor bestgaand. Dacht als het aan mijn zadel zou liggen dat ze niet goed liep zou dat er vandaag dan wel uit moeten komen zo zonder dekje. Na vandaag denk ik dat ze gisteren een beetje een off-day had, want.....


ANKA IS KAMPIOEN BESTGAAND GEWORDEN *o/* *o/* *o/* *o/*

Ze liep gewoonweg als een zonnetje en was daarbij ook superbraaf! Ik heb echt zaalig relaxt in de rondte gereden. Alle opdrachten deed ze heel braaf. Even een klein slippertje in de galop, ze hoorde wat en gooide het hoofd eruit en broemmm. Maar ik had haar snel weer in het gareel hihi. Ze leek het allemaal zonder veel moeite te doen en was in de aanleuning ook heel fijn en los. Ik blij. Ja en dan de prijsuitreiking. Na nummer 2 dacht ik het zal toch niet.... Maar wel dus, 1e geworden, was zooo trots op Anka (en ook wel beetje op mezelf :P ). Anka is door Ingrid keurig opgeleid en vorig jaar heel netjes naar bestgaan gereden in Roden en ik ben wel wat minder ervaren in het rijden. Maar we zijn goed vooruit gegaan en dan is dit wel helemaal leuk :# .

Was spontaan soort van sprakeloos waar ik dus anders noooit last van heb haha. Nou, alle felicitaties in ontvangst genomen en toen lekker op huis aan gegaan. Was ook al kwart voor 3 toen. Kon nog net toen ik naar de trailer stapte Gwynna's mooie uitslag horen.

Re: Anky in Roden

Geplaatst: za 25 sep 2010, 19:20
door Ivonne
Anky op Anka dus :D
Heel erg gefeliciteerd! Je hebt het verdiend!

Re: Anky in Roden

Geplaatst: za 25 sep 2010, 19:23
door leoensuzanne
Wat jammer van die 35 punten. Wat ik me wel afvroeg, is dat jij nog de dag voor de keuring rijdt, zelfs nog lest... De laatste dag voor de keuring, laat ik ze altijd staan. Dan hebben ze meer dan genoeg energie over voor de keuring zelf.
En super van je eerste plaats met bestgaand!!!

Re: Anky in Roden

Geplaatst: za 25 sep 2010, 19:33
door Claudje
Wat goed Annemarie :)) Was toch nog wel redelijk in de goede richting dat ik je dezelfde plaats als de mijne wenste voor bestgaand :D

Re: Anky in Roden

Geplaatst: za 25 sep 2010, 19:40
door Annemarie
Je mag vaker wat wensen ja Claudia. Je wens werd verhoord hihi.

@Suzanne: ik zag eigenlijk weinig kwaad in een half uurtje les. En ik wilde graag voor morgen (wedstrijd) nog even lessen. Met bestgaad hield ze het ook prima vol vandaag. Met Nisko reed ik de week ervoor nooit omdat die de ruggegraat er wat hoger op heeft liggen, maar dat heeft Anka niet.

Re: Anky in Roden

Geplaatst: za 25 sep 2010, 20:29
door Tamara
Van Harte meid, jullie zijn natuurlijk SAMEN best gaande combinatie hé! Jammer van de 35 punten, welkom bij de club :D

Re: Anky in Roden

Geplaatst: zo 26 sep 2010, 06:48
door Senna&Cajra
Wauwie Annemarie wat goed zeg *o/* *o/* .

Ach die punten komen nog wel ;)

Re: Anky in Roden

Geplaatst: zo 26 sep 2010, 08:27
door Anita
Verdiend gewonnen hoor, hoorde ook erg enthousiaste reacties van de kant in jouw richting. Van harte gefeliciteerd, geniet er van.

Re: Anky in Roden

Geplaatst: zo 26 sep 2010, 08:31
door Reinou
Ik vind het echt jammer dat ik je niet heb zien rijden, maar wat ik van het commentaar heb begrepen, gingen jullie supernetjes door de baan!! Mag je terecht trots op zijn!
Wel balen dat Anka weer 35 punten had. Ze waren sowieso niet heel ruim in de punten gister, hoger dan 37 ging het niet. Misschien volgende keer meer geluk?

Re: Anky in Roden

Geplaatst: zo 26 sep 2010, 08:51
door janna
Gefeliciteerd! En hoe voelt dat nou, bestgaande combinatie op de keuring :D
Jullie komen er samen wel...

En zoals hierboven al meerdere malen genoemd, jammer van de 35 punten. Vocht bultjes kunnen idd komen van teveel eiwitten.

Re: Anky in Roden

Geplaatst: zo 26 sep 2010, 16:20
door Ziggy
gefeliciteerd met bestgaand Annemarie *o/*

Zonde van die 35 punten, maar dat is met bestgaand weer goedgemaakt, toch? :D

Re: Anky in Roden

Geplaatst: ma 27 sep 2010, 04:08
door Anna
Super gefeliciteerd jullie zijn kanjers

Re: Anky in Roden

Geplaatst: ma 27 sep 2010, 06:58
door Annemarie
janna schreef:Gefeliciteerd! En hoe voelt dat nou, bestgaande combinatie op de keuring :D
Jullie komen er samen wel...
Bestgaande combinatie zijn voelt enorm goed *o/* . Anka voelde wel heel goed vond ik, lekker los, maar dat ik nou het gevoel had dat ik direct ging winnen. Nou nee, dat niet. Het winnaarsgevoel wat paarden betreft ging tot dusverre meestal aan mij voorbij, daarom is dit wel hardstikke leuk. Mijn lessen en trainingen werpen toch hun vruchten af :j.

Re: Anky in Roden

Geplaatst: ma 27 sep 2010, 09:13
door Lotte
Super hoor!! :D
Gefeliciteerd! Zijn er ook foto's gemaakt?? :P

Re: Anky in Roden

Geplaatst: ma 27 sep 2010, 09:20
door Annemarie
Niet door mijn vriend in elk geval. Mijn kleine compact camera trekt dat niet in een binnenbak |( . Maar ik zal zo bij stel je vraag nog even een topic openen met de vraag wie eventueel mij nog gefotografeerd heeft.

Re: Anky in Roden

Geplaatst: ma 27 sep 2010, 18:41
door _*iDj*_
Ohh, wat leuk Annemarie! Wij noemden Anka ook altijd Anky :D
Gefeliciteerd!!
Ik ben ook zeer benieuwd naar foto's! Er is vast wel iemand die foto's heeft gemaakt.
En hoe ging je wedstrijd van gister?

Re: Anky in Roden

Geplaatst: ma 27 sep 2010, 20:21
door Annemarie
Hihi, grappig dat jullie haar ook Anky noemden. Doen wij ook al vanaf het begin. Wedstrijd ging super. Heb verslagje bij FS getypt. We hadden 189 en 191 punten en waren 5e en 3e! We zijn nu B+3.

Re: Anky in Roden

Geplaatst: di 28 sep 2010, 05:44
door pjotr_nientje
Gefeliciteerd met bestgaand in Roden +:)+

Jammer idd van de punten,maar die zullen er vast ook nog wel komen ;)

Re: Anky in Roden

Geplaatst: di 28 sep 2010, 06:06
door truus1970
gefeliciteerd, wat super dat je bestgaand geworden bent.