Pagina 1 van 2

Oeps....

Geplaatst: za 02 jan 2010, 18:13
door Viv
Daar gingen we... 50cm de lucht in.....

Maar zal even bij het begin beginnen. Lag al sinds woensdag ziek op bed (of naja zat meer op de wc eigenlijk) en vanmiddag bleef het redelijk stabiel droog dus wilde nu toch echt weer even naar stal.
Maarja bak was goed te doen (geen vlokje sneeuw hier) dus..... hmmm twijffel of mn darmpjes het gebuts aan zouden kunnen... boeiend... hup westernadeltje erop en gáán... naja figuurlijk dan. Straks duurt het misschien weer 3 weken voor we wat kunnen doen.

Meneer had er flink de pas in en rondjes hupsen vindttie maar zaai dus toen manlief uitgemest had en zich met ons kwam bemoeien, die maar even wat balken laten pakken. Dacht beetje trail te gaan oefenen, of iig wat doe ik met mn benen oefeningetjes. Vorige week nog lekker met pionnen lopen klooien :D

Nouuuuuuu daar dacht Diesje even anders over. Draafde op een enkele grondbalk aan, keurig netjes er recht op af en toen......

We can FLY!!!!!!! Meneer nam me toch een sprong! Wow....... had ik even niet op gerekend dattie dat zou doen. Keurige afzet, mooie buiging in zn rug en vorbeentjes en een supersoepele landing en weer recht wegdraven.
Dus flink beloond en weer lekker verder gedraafd. Nou ik geloof dat we een andere carièrewending moeten gaan inplannen. Hij vind me dat toch leuk dat springen.

Onderlaag was nog bevroren dus durfde het niet aan om er echt een hindernis van te maken maar dat komt vant voorjaar wel. En ik vind het zelf nog leuk ook waarempel (maarja tis nog geen stijlsprong hihi).

Andy heeft nog filmpjes gemaakt van de balkjes met diesje eroverheen maar we moeten nog even uitvogelen hoe we die van zn telefoon af kunnen halen. Dacht eigenlijk maar 1 ding toen ik die filmpjes zag: sjit van ben ik dun geworden := :D

Re: Oeps....

Geplaatst: za 02 jan 2010, 18:36
door Amreen
oh Viv heb je toch een springfjord gekocht :D Ik dacht dat jij niet zo van het springen was! Moet je in de toekomst toch maar een keer mee naar de crosstraining!

En echt super knap dat je zoveel bent afgevallen!

Re: Oeps....

Geplaatst: za 02 jan 2010, 18:44
door Viv
Ben ik nog steeds niet hoor Am :D Maar wie weet verandert dat nog in de toekomst. Crosstrainingen beginnen pas bij 60cm (en dat noemt Donna puppieparcour :=) dus dat duurt nog wel wat jaartjes voor we zover zijn.

Re: Oeps....

Geplaatst: za 02 jan 2010, 18:56
door Amreen
Ach dat geeft niet hoor Viv, want ik zit dan nog steeds bij de puppies :+
Held op sokken ben ik, en dan ook nog zo'n fanatiek springtalent als Yes onder mn kont. Op je eerste crosstraining rijd je ons dr uit met super-dies :D

Re: Oeps....

Geplaatst: za 02 jan 2010, 22:40
door roos
Fjordsport springen ;)

Re: Oeps....

Geplaatst: zo 03 jan 2010, 08:18
door Carolinef
en ook jouw darmen hebben t volgehouden, super momentjes dus

Re: Oeps....

Geplaatst: zo 03 jan 2010, 11:00
door Roosjuh
Crosstraining met Michiel verleg je wel veel grenzen voor jezelf inderdaad. Als alles goed gaat zet hij je wel echt aan het werk!

Leuk Viv, een springer!

Re: Oeps....

Geplaatst: zo 03 jan 2010, 11:01
door Jeempie
Jeetje, had je geen blauwe bovenbenen met een westernzadel erop?

Re: Oeps....

Geplaatst: zo 03 jan 2010, 11:04
door DeeDee
Kijk dit paard laat gewoon even zelf weten wat hij wil doen :P

Re: Oeps....

Geplaatst: zo 03 jan 2010, 11:06
door pjotr_nientje
hihi....volgens mij heeft Diesje een ander carriere in gedachten :P


Zat dat nog een beetje....springen met een westernzadel?

Re: Oeps....

Geplaatst: zo 03 jan 2010, 11:10
door Muis
dat word dus toch een spring cariere!

hoeveel kiloos ben je nu in totaal kwijt?

(dit is vera op account van muis)

Re: Oeps....

Geplaatst: zo 03 jan 2010, 11:46
door Gerritje
leuk zeg, ben benieuwd naar het filmpje en de nieuwe look van jou!

Re: Oeps....

Geplaatst: zo 03 jan 2010, 12:02
door Anita
Haha, een onverwachte carriere switch. Dit vraagt om beeldmateriaal.

Re: Oeps....

Geplaatst: zo 03 jan 2010, 14:03
door kristelhans
YES! We gaan een fjordenspringteam oprichten! Synchroon-springen? ;) Moest zo hard lachen om je sms..kan me het gevoel helemaal voorstellen! Heerlijk! Hoop dat je de filmpjes er snel opgeknutseld krijgt!

Re: Oeps....

Geplaatst: zo 03 jan 2010, 14:04
door Suzanne
een echte all-rounder in spé gewoon :D

Re: Oeps....

Geplaatst: zo 03 jan 2010, 16:37
door Machteld&Falco
Diejse wilde tonen dat niks hem te veel is :D Dat wordt een topper hoor!

Re: Oeps....

Geplaatst: zo 03 jan 2010, 16:49
door Anouska
Whahaha Viv, geweldig! Volgens mij heb je weer een héle veelzijdige fjord. Is er ook iets wat Kdies niet kan? ;)

Re: Oeps....

Geplaatst: zo 03 jan 2010, 19:30
door Viv
Anouska schreef:Whahaha Viv, geweldig! Volgens mij heb je weer een héle veelzijdige fjord. Is er ook iets wat Kdies niet kan? ;)
remmen hahahahahahaa _O- _O-

Hij wordt gewoon ingestraald van boven, hij vind gewoon echt álles leuk wat we hem aanbieden. Maarja nog fkes rustig an want hij nog jong.
vera schreef: dat word dus toch een spring cariere!

hoeveel kiloos ben je nu in totaal kwijt?

(dit is vera op account van muis)
20 kilo :D Ben dringend aan een nieuwe garderobe toe hahaha.

@Nien: ja hoor maakt mij niks uit wat voor zadel erop ligt wat dataangaat. Al is achter je knop blijven hangen met je jas niet zo handig hihihi. Dus volgende keer toch maar mn massimootje erop ;)

@Roosjuh: alles op zn tijd, laten we eerst eens een kruisje onder de man proberen. Hij heeft nog nooit odm gesprongen nl en vind het toch ook wel fijn als we eerste de galop er even op knutselen voor we aan crosstrainingen gaan denken hihihi. Maar dat gaat zeker wel gebeuren (en dan helemaal de waterbak hahahahaha).

Re: Oeps....

Geplaatst: zo 03 jan 2010, 20:01
door Anouska
Oeps Viv, is wel handig om een goede rem te hebben, whahahaha.

Re: Oeps....

Geplaatst: ma 04 jan 2010, 10:49
door Roosjuh
Super om te horen Viv, ga jij dan springen?

En jammer dat de galopknop nog niet optimaal is, maar dat komt vast allemaal goed!