Pagina 1 van 1
ik lijk wel gek......
Geplaatst: vr 22 mei 2009, 17:43
door Jankeke
Na twee dagen wandelen met Vlin, eerst een klein stukje, toen een uur, vandaag toch besloten er weer op te gaan. Maar dan toch weer die twijfel van "oei, hij heeft bijna 4 weken niet gelopen, als dat dan maar goed gaat". En toch weer een klein knoopje in de maag. Maar ik was een flinke meid en heb me op de rit voorbereid en een lekker (half) diazepammetje genomen en de stoute schoenen aangetrokken. Paardenbeest lekker getroeteld en op pad gegaan. Hoe het ging???? Tja....wie-had-nou-dat-lekkere-zweefpilletje-ingenomen? Hij of ik. Dat paard loopt weer gewoon zoals hij de laatste maanden doet TAKE IT EASY!!
Nou heb ik echt alle stoute schoenen, maagknopen en twijfels in de kliko gegooid. Ik lijk wel gek om dan toch weer aan hem te twijfelen!!!!
Enne hij heeft wél weer iets nieuws......hij drinkt uit de waterslang, vindt ie leuk als ik die in of bij zijn mond houd!!!
Re: ik lijk wel gek......
Geplaatst: vr 22 mei 2009, 18:36
door Ilona
Weer zo'n super verhaal van het super team.

Re: ik lijk wel gek......
Geplaatst: vr 22 mei 2009, 19:11
door Carolinef
dappere move meid, maar met goed resultaat, ga zo doro, je knollie kan het en jij ook, niet twijfelen, maar lekker doen!
Re: ik lijk wel gek......
Geplaatst: vr 22 mei 2009, 19:14
door truus1970
dit geeft alleen meer vertrouwen, nog meer. Superpaard heb je
Re: ik lijk wel gek......
Geplaatst: vr 22 mei 2009, 21:38
door Jankeke
Meiden...dank jullie voor je reacties. Het is een superpaard!!!
Re: ik lijk wel gek......
Geplaatst: vr 22 mei 2009, 21:50
door Anne&Wendie
Ik zou willen dat ik zo dapper was als jij.
Wilco is zo braaf maar ik sta nog steeds aan de kant
Ik sta helemaal te genieten van Anne als ze aan het rijden is, maar durf gewoon de stap niet meer te nemen om er op te klimmen.
Maar jullie zijn echt een super team!
Re: ik lijk wel gek......
Geplaatst: za 23 mei 2009, 07:02
door Vera
waarom zou je aan hem twijfelen?
Hij heeft nu toch wel genoeg bewijs geleverd dat ie van je houd?
goed hoor van je dat je er toch weer opgestapt bent.
Re: ik lijk wel gek......
Geplaatst: za 23 mei 2009, 07:07
door nancy imka
Fijn dat je zo kan genieten van hem
Re: ik lijk wel gek......
Geplaatst: za 23 mei 2009, 07:19
door Anita
Haha Janneke, ik lees wel heel vaak over die lekkere pilletjes. Je gaat me toch niet verslaafd worden hè.
Wat een heerlijk gevoel dat Vlinnie zo braaf was na zo'n lange tijd stilstaan. Je hebt een wereldpaard meid.
Re: ik lijk wel gek......
Geplaatst: za 23 mei 2009, 07:29
door Heranda
Super dat hij het zo goed doet!!!
Weg met die twijfels en gewoon lekker genieten

Re: ik lijk wel gek......
Geplaatst: za 23 mei 2009, 08:14
door Jankeke
Anita45 schreef:Haha Janneke, ik lees wel heel vaak over die lekkere pilletjes. Je gaat me toch niet verslaafd worden hè..
Nee hoor Anita ,maar de nacht daarvoor was niet zo'n beste door het feestgedruis bij ons in het dorp (megagrote feestent halverwege mijn straat waar duizenden mensen in kunnen) met heel veel muziek en volk op straat. Dus klim je je bed maar weer uit en ga je een beetje surfen op FW en die Noorse FH.
En dan zit je tot diep in de nacht op een stoeltje terwijl je eigenlijk hoort te liggen. Dus 's ochtends prachtig weer, stramme spieren, vervelende oefeningen, die "stoute schoenen' (plus toch dan maar dat pilletje).
Gisteravond gewoon meegedaan aan het feestgedruis en ook lekker gedanst. Gevolg: geen stem meer,stram ruggetje, brak hoofd maar zo'n lol gehad! En..... het weer is prachtig dus misschien vanmiddag (zonder pilletje hoor) efkes weg met Vlinnie!!!!!
Re: ik lijk wel gek......
Geplaatst: za 23 mei 2009, 08:30
door Marloes
Fijn dat het zo goed ging!

Re: ik lijk wel gek......
Geplaatst: za 23 mei 2009, 12:09
door Pamba
Mooi dat hij gelijk goed liep
Ik zou denk ik ook wel bang zijn als mijn paard 4 weken stil staat weet ik ook niet of ik een bom of een heel braaf kan verwachten

Re: ik lijk wel gek......
Geplaatst: za 23 mei 2009, 16:15
door Jeempie
Lekker dat hij je niet teleurstelde. Je hebt wel de hoofdprijs gekocht hoor.
Re: ik lijk wel gek......
Geplaatst: za 23 mei 2009, 16:34
door Jankeke
Jeempie schreef:Lekker dat hij je niet teleurstelde. Je hebt wel de hoofdprijs gekocht hoor.
Dank je!!!

Re: ik lijk wel gek......
Geplaatst: zo 24 mei 2009, 05:24
door Anna
Wat een heerlijk dier is het toch he
Re: ik lijk wel gek......
Geplaatst: zo 24 mei 2009, 07:47
door Jankeke
Jaaaaaa

Anna, ik ben ook zo blij met hem!
Re: ik lijk wel gek......
Geplaatst: zo 24 mei 2009, 17:51
door Jet&Erna
Dat geeft je zeker een kick daar heb jij geen pilletje voor nodig:) ga zo door!
Re: ik lijk wel gek......
Geplaatst: zo 24 mei 2009, 21:08
door Jankeke
Jet&Erna schreef:Dat geeft je zeker een kick daar heb jij geen pilletje voor nodig:) ga zo door!
Vandaag ook weer heerlijk gereden. Twee rustige galopjes gedaan (was eerst ietsje minder rustig) en later zelfs een zeldzaam heerlijk lang stuk gedraafd in een zo'n gelijkmatig tempo dat het mij ook geen moeite kostte. Hij was na 2 uur rijden wel nat. Dus afgespoten en gedroogd, in de wei gezet, 5 minuten later weer gekeken naar wat ik toch voor gekreun hoorde..........een pikzwarte rollende Vlin!!!! Lekker dier hoor!!!!
