Pagina 1 van 2

Dag Elvis..

Geplaatst: zo 05 apr 2009, 17:44
door Esther
Na een nacht zo goed als ik coma na de HK ging vanmorgen de wekker weer..
Lekker op tijd zodat ik nog even van Elvis kon genieten. Lekker hooi gegeven en een poos nar hem zitten kijken en aaien..

Weer naar binnen gegaan en rond 9 uur sloeg Timber aan, even draaide er een dikke worm door mijn maag.. Het is zover..

Eerst nog even met de dames een kopje thee/koffie gedronken en wachten op de man die Elvis mee zou nemen.. Die was er rond kwart over negen.. Nog een bakje en daarna maar naar het land..

Elvis en Eachann kwamen er meteen aan, interessant mensen.. Ik pak hem aan het halster en de man wilde de klep open doen, hij kijkt door het zeiltje.. zat de trailer vol met stro.. vergeten te lossen, hihi..
Wij lachen, oeps.. Maar afgesproken dat hij het hier in de stal kon laten staan, maar uiteindelijk hebben we de pakjes over gekocht, dat was het makkelijkst.. Komt hier toch ook wel op..

Dus ik Elvis opnieuw pakken, die nog even dacht, hmm, nee toch maar niet, maar hij kwam al snel toch mijn kant uit gelopen.. Terwijl ik met hem naar het hek liep heeft Eachann hem nog even gebeten, die maakt er weer een spelletje van natuurlijk..Maar die dwaalde op een gegeven moment af naar Jeskim, die heel interessant, schijnbaar, gras stond te eten in de naast gelegen wei..

Terwijl me Elvis in de trailer zetten heeft Eachann geen kik gegeven, volgens mij had hij het niet eens door.. Hij stond nog steeds naar Jeskim te kijken..

In de trailer nog even afscheid genomen van mijn kleine ventje..

Daarna klep dicht en rijden maar.. Eachann heeft welgeteld 1 hinnikje laten vallen, verder bleef hij super rustig. wij dachten allemaal, dat zal wel gillen en rennen worden, hopelijk gaat hij niet door het stek, maar niets van dat alles.. Mijn ouders en ik stonden heel verbaast naar hem te kijken..
Tea er maar bij in gezet, die kan hij toch niet bezwangeren, en dat was ook wel interessant vond Eachann..
Een paar keer snuffelen en om haar heen draaien, maar na een paar keer te zijn gebeten, ging hij vlakbij zijn mama staan grazen.. Wat lijkt hij dan ineens weer klein.. hihi..

Nu staat Eachann nog steeds rustig in de wei met zijn mams..
Het is zo'n boefje, maar dan verbaast hij me toch weer..

's middags kregen we telefoon dat Elvis goed was aangekomen, wat erg fijn was om even te horen en dat het ook goed ging samen met Imka.

Maar ja, dat is het einde van 'mijn' Boys..
Maar ze hebben het allebei goed getroffen met een superhuisje, waar ze het vast naar de zin gaan krijgen en ik ze lekker kan blijven volgen.. Ook mag ik bij beiden langskomen als ik dat graag wil..
Eachann zal 18 april vertrekken en dan is het echt over..

Doeg mannetje!!
Afbeelding

Woensdag komen er misschien mensen voor Bente.. Dan zou het wel heel snel gaan met de verkoop..
Daar heb ik het moeilijker mee.. Het is nog niet heel officieel, dus even afwachten of het door gaat.

Re: Dag Elvis..

Geplaatst: zo 05 apr 2009, 17:54
door Ydel
Jeetje meid...
zal inderdaad wel even slikken zijn geweest...
het einde van het TTT :)

maar je hebt een leuke tijd met ze gehad en een superhuisje gevonden!!
en uiteraard HEERLIJK kunnen genieten bij jou het eerste jaar van hun leven!! +:)+

En ook al kijkers voor Bente!
dat zou inderdaad snel gaan dan...
gewoon afwachten en over je heen laten komen...

sterkte meid :(:)

Re: Dag Elvis..

Geplaatst: zo 05 apr 2009, 18:18
door nina1993
Ja Es, nu is hij echt baby-af! Nadat Eachann opgehaald wordt is het nog eventjes en dan loopt er alweer een kleintje rond.

Toch altijd een moeilijk moment als je de trailer weg ziet rijden.

Re: Dag Elvis..

Geplaatst: zo 05 apr 2009, 18:46
door Anouska
Dat is inderdaad wel heel dubbel, maar net wat Yvonne zegt, voor je het weet loopt er weer een uk rond.

Re: Dag Elvis..

Geplaatst: zo 05 apr 2009, 18:47
door truus1970
kan me goed voorstellen dat dit slikken is. Gelukkig weet je waar hij heen gaat en is hij niet uit het zicht. Hij blijft op FW

Re: Dag Elvis..

Geplaatst: zo 05 apr 2009, 19:10
door Kimmes
Altijd moeilijk om afscheid te nemen van je beestje. Maar gelukkig kun je hem blijven volgen en ben je welkom om te komen kijken.
Wat een super lieve foto :+:

Re: Dag Elvis..

Geplaatst: zo 05 apr 2009, 19:23
door Daphne!
Heel mooi geschreven...

Re: Dag Elvis..

Geplaatst: zo 05 apr 2009, 19:31
door vonnie21
Kan me voor stellen dat het slikken is, en moeilijk is om afscheid te nemen.

Re: Dag Elvis..

Geplaatst: zo 05 apr 2009, 19:33
door claudia
Moeilijk hoor esther.

Maar dat is dan weer het nadeel van het fokken, het afscheid nemen.
Maar zoals je zelf al zecht, ze hebben allemaal een mooi plekje gekregen en ja mag gaan kijken.

Heel veel sterkte.

Re: Dag Elvis..

Geplaatst: zo 05 apr 2009, 20:42
door Jeempie
Da's de keerzijde van het fokken van die kleine baaltjes wol. Maar als ik het opnieuw moest doen deed ik het weer zo. Jiji ook? Wie kan nou die lieve babysmoeltjes weerstaan in de wei?

Re: Dag Elvis..

Geplaatst: zo 05 apr 2009, 21:19
door nancy imka
Nou Esther, ik had al een stukje in mn topic geschreven maar toen kwam ik de jouwe tegen! Op een hap na vanavond (en dat was meer zo van weg bij mijn vrouwtjes) is er geen klap gevallen. Imka is wel echt een wijf die dr been optilt en uitslaat maar niet raak gelukkig maar. Ik schrok vanavond wel toen ze hem beet ik heb haar nu 10 jaar en heb het haar nog nooit zien doen zo! Dat was wel even minder, maar ik geloof dat Elvis wel wat gewent is want hij was nou niet erg onder de indruk!

Ik denk dat het wel een dondersteen is die niet snel onder de indruk is hoor hihi. Als hij zich stoot ergens aan en hij schrikt en doet het later nog eens zie je hem gewoon denken oh ja maar dat is niet eng hihi. Al schrok hij zich wel wezenloos bij de eendjes die langs de kant zaten hebben jullie die daar niet. Hij ging gewoon aan de haal toen hij ze zag hihi moest er wel heel erg om lachen eigenlijk. Hij heeft nog een hele tijd met mij staan kijken naar die eendjes terwijl Desire Hosta was gaan pakken.
T is ook een echte rastypische fjord constand proberen om de voer ton te openen waar Desire even op was gaan zitten...
Kort om hij pas prima bij ons in het clubje! T is echt een schatje!

En je bent meer als welkom hoor meis als je hem mist! Dat zouden we zelfs leuk vinden als je hem komt bekijken en horen hoe je hem geworden vind! Tot 18 april!!

Re: Dag Elvis..

Geplaatst: ma 06 apr 2009, 00:33
door Anna
Hij krijgt zeker een goede opvoeding en een super baasje hoor Esther daar kan je alleen maar blij om zijn

Re: Dag Elvis..

Geplaatst: ma 06 apr 2009, 04:54
door Viv
Jaaaah Elvisje om de hoek, dat wordt binnenkort ff buurten in Rijpwetering :D
Ach meis en voor je het weet plaats je een topic met "mijn meiden" ;)

Re: Dag Elvis..

Geplaatst: ma 06 apr 2009, 06:18
door Sjolvir
Lijkt me lastig, afscheid nemen van je zelfgefokte veulentjes.
Gelukkig blijft deze nog een beetje in beeld.

Re: Dag Elvis..

Geplaatst: ma 06 apr 2009, 08:51
door lauraatje
Zal inderdaad toch even slikken zijn geweest...
Maar hij staat natuurlijk op een goed plekje en je kunt hem hier blijven volgen!

Re: Dag Elvis..

Geplaatst: ma 06 apr 2009, 10:40
door Anita
Dat was stap 1 Es, 18 april volgt stap 2 (misschien al wel 3). Is even slikken hè. Maar je mannetjes krijgen het goed op hun nieuwe plekjes en we kunnen ze allbei blijven volgen op FW. Dat verzacht toch wel wat denk ik. En wie weet heeft Tea eerder een veulen dan dat Eachann weggaat.

Re: Dag Elvis..

Geplaatst: ma 06 apr 2009, 11:16
door Machteld&Falco
krijg toch een brok in mijn keel als ik dit lees. Maar je hebt ze allebei een geweldige thuis gegeven zo te zien!

Re: Dag Elvis..

Geplaatst: ma 06 apr 2009, 14:02
door Leentje
oeh,moeilijk!
zeker het moment van in de trailer zetten en afscheid nemen,bah.
maar hij komt goed terrecht,en je kan er nog vaak naar toe, een kleine troost.

Re: Dag Elvis..

Geplaatst: ma 06 apr 2009, 14:28
door yvette
Jeetje, als het dan zo ver is is het niet zo makkelijk he...

Re: Dag Elvis..

Geplaatst: ma 06 apr 2009, 14:36
door Vera
Het is even slikken, maar hij heeft een fijne plek gevonden.