Pagina 1 van 1

Verhuizing en dergelijke

Geplaatst: wo 01 apr 2009, 15:41
door DaphneT
Zoals de meeste waarschijnlijk wel weten, zat er bij mijn ouders een verhuizing aan te komen, die voor mij ook grote gevolgen had. Mijn paardjes stonden bij hun in de wei en ik zat tijdelijk weer bij ze in huis. Iets wat best wel onzekerheden voor mij met zich meebracht. Ondertussen is de verhuizing achter de rug en lijkt alles toch nog op de pootjes terecht te komen. Tenminste bijna alles..
Elske en Eliene zijn verhuisd naar de wei waar ik een tijdje geleden over vertelde. We hebben de wei in drie stukjes verdeeld en hopelijk komen we zo een groot deel van de zomer door. De verhuizing verliep eigenlijk vlekkeloos. De beide dames zochten direct contact met de fjord die in de wei naast hun staat (van de eigenaar van het stukje land). We houden ze wel gescheiden, omdat de man dat makkelijker vond als hij zelf een keer op pad moet. Er heeft ondertussen alleen nog een grote verandering plaatsgevonden. Een vriendin van mij, zelf in bezit van twee oudere fjorden, had al langere tijd aangegeven interesse te hebben in Eliene. Alleen voor haar kwam dat te vroeg. Een van haar fjorden is erg slecht, al langere tijd kreupel en dat maakte het voor haar moeilijk. Toen ik de wei geregeld had, heb ik haar aangegeven dat we dat ook samen konden doen en dat dat ook voor de veulens fijn was dat ze samen konden blijven. En daarop heeft zij besloten Eliene over te kopen. Ik vind het jammer, maar eigenlijk is het perfect. Els en Eliene kunnen samen blijven, ik blijf Eliene veel zien (ze wil ook graag dat ik later help met inrijden en dergelijke), alleen de lasten zijn voor mij gehalveerd. Bovendien blijft Elske van mij, die emotioneel voor mij de meeste waarde heeft, aangezien ze een kleine is van Paul. Niet dat Arwen minder is, maar Paul heb ik al zoveel jaren en ik heb zoveel moeite moeten doen voor een merrieveulen. stel dat er ooit iets met Paula gebeurt, dan heb ik Elske nog.
Arwen is tijdelijk naar de fjorden van de nieuwe eigenaresse van Eliene verhuisd. Afgelopen zaterdag is dat gebeurd en voor Arwen is dat nog best zwaar. Ze is een heel gevoelig dier en trekt er best wel zwaar aan. Komt bij dat beide fjorden het haar niet gemakkelijk maken en haar geregeld achterna zaten te jagen, in een hoek zette en eventjes de achterbenen lieten zien. Nu is de rust gelukkig wat terug gekeerd en ik probeer haar wat extra aandacht te geven. Deze oplossing is waarschijnlijk voor tijdelijk,want mijn vriend en ik zijn al een tijdje op zoek naar een eigen plekje en ik wil Arwen heel graag in de buurt houden.
Ook wat dat betreft positieve ontwikkelingen. Ik heb per 14 april weer een baan (weliswaar tijdelijk, maar ben toch erg blij) en gisteren hebben we een heel leuk appartementje in Zutphen gezien! De rust lijkt eindelijk een beetje toe te slaan... Paula staat overigens nog steeds te genieten bij mijn zus in Lunteren!
Een kleine maar en dat is de kat van mijn ouders. Mijn ouders woonden achteraf en hadden dus een boerderijkat/buitenkat, die niet binnen kwam, maar wel veel in handen. Afgelopen week hebben we hem meegenomen naar het nieuwe huis en 'opgesloten' in het schuurtje. Hij moet toch wennen aan de nieuwe plek. Hem daar alleen achterlaten konden we ook niet over ons hart krijgen. Gisternacht was hij door het raampje ontsnapt. We vreesden al het ergste, maar gelukkig kwam hij halverwege de middag weer terug. Daarna opnieuw in de schuur opgesloten, ramen beter dicht. Gisteravond was hij er nog,maar vanochtend was de vogel wederom gevlogen. En nog niet terug. We wonen vlakbij een drukke weg.. Hopelijk is hij niet op zoek naar het oude huis ..
In elk geval hele veranderingen dus, waar ik jullie eventjes van op de hoogte wilden stellen. Als iemand een leuke stalling in de omgeving van Zutphen kent...

Re: Verhuizing en dergelijke

Geplaatst: wo 01 apr 2009, 17:33
door Esther
Jeetje, is wel een omslag overal!!
Het is wel een mooi oplossing voor Eliene toch? Ze blijven samen en het scheelt best in onderhoud. Snap wel heel goed dat je Elske wilt houden omdat het een kleine is van Paula..

Hopelijk komt de kat weer terug en is hem niets overkomen...

En een nieuwe baan dus, gefeliciteerd!! Nu nog een nieuw plekje om te wonen en ruimte om Arwen te stallen..
Jammer dat de fjorden van die vriendin niet zo lief zijn voor Arwen.. Hopelijk kan ze snel ergens anders heen, waar ze dan ook een hele poos kan blijven.

Re: Verhuizing en dergelijke

Geplaatst: wo 01 apr 2009, 18:23
door lauraatje
Veel gebeurd dus bij je.
Wat betreft Eliene is het wel een mooie oplossing. En Paula staat ook nog steeds perfect. Arwen zal ook haar plekje snel gevonden hebben hopelijk.

Re: Verhuizing en dergelijke

Geplaatst: wo 01 apr 2009, 22:46
door Anouska
Gefeliciteerd met je nieuwe baan! Een fijne oplossing voor de kleine meiden.

Re: Verhuizing en dergelijke

Geplaatst: do 02 apr 2009, 06:37
door Anita
Veel veranderingen bij jou zeg. Leuke en minder leuke. Snap heel goed je dubbele gevoelens over de verkoop van Eliene maar op deze manier kun je haar heel goed blijven volgen. Een nieuwe baan is natuurlijk ook altijd leuk en nu nog een plekje voor jou en je vriend en dan voor Arwen nog iets naar haar zin vinden. Veel succes met deze zoektocht.

Re: Verhuizing en dergelijke

Geplaatst: do 02 apr 2009, 07:43
door DaphneT
Kan ondertussen vertellen dat ons appartement in Zutphen doorgaat *o/* Dus kan nu eindelijk echt op stallenjacht voor Arwen! Best spannend, maar het is zo'n leuk appartement en we hebben er allebei heel veel zin in!
Bommel, de kat (we hadden ooit wederhelft Olivier, maar die is helaas jaren terug al gesneuveld) was gisteravond rond etenstijd weer bij het schuurtje! Wat een geluk dat hij zo snel de weg naar het nieuwe huis terug vindt. Hij zit hier pas sinds zondag! Mijn moeder vond het verstandiger hem nu sowieso los te laten. Overdag is het hier een getril en gedoe, omdat ze bezig zijn met aanleg van terras en daar wordt hij min of meer gek van. Hopelijk blijft het goed gaan zo!

Re: Verhuizing en dergelijke

Geplaatst: do 02 apr 2009, 11:29
door Jeempie
Wat een hoop veranderingen voor jullie. Mooi dat het allemaal min of meer op zijn pootjes terecht komt. En natuurlijk fijn dat Bommel zo slim is!

Re: Verhuizing en dergelijke

Geplaatst: do 02 apr 2009, 16:37
door Leentje
en zo beland alles toch weer op z'n pootjes.
veel sucses met alles.

Re: Verhuizing en dergelijke

Geplaatst: do 02 apr 2009, 18:47
door janna
Nou fijne oplossingen zo allemaal... En Arwen komt ook wel, als die een beetje van mams mee heeft gekregen heeft ze zo haar plekkie veroverd.

succes met het zoeken naar stallen!!

Re: Verhuizing en dergelijke

Geplaatst: do 02 apr 2009, 18:53
door Amber_
Lunteren :)) Toe maar ? Waar Waar haha
Super hoor dat je nu appartementje hebt ! Wel jammer dat het niet in Vhuizen is :P

Re: Verhuizing en dergelijke

Geplaatst: do 02 apr 2009, 19:14
door Machteld&Falco
Lijkt me een goede oplossing voor Eliene. Blijft ze toch in je buurt.

Tjee, wel veel veranderingen bij jou zeg..

Re: Verhuizing en dergelijke

Geplaatst: vr 03 apr 2009, 04:31
door Esther
Gefeliciteerd met de woning!
Nu nog een mooi plekje voor Arwen in de buurt en dan komt alles op zijn pootjes!!

Re: Verhuizing en dergelijke

Geplaatst: vr 03 apr 2009, 13:54
door nientje_pjotr
Gefeliciteerd met je nieuwe stekkie.
Hoop dat het snel wat beter gaat met Arwen, en dat hij zich snel thuis zal voelen.
Is het niet op deze stal ,dan wel op de volgende blijvende plek voor hem.

Fijne oplossing voor de veulens.
Zo blijven ze bij elkaar en jij kan haar nog altijd eventjes bewonderen.

En gefeliciteerd met je baan!
Ook al is het maar tijdelijk, je weet maar nooit....

Al met al een hoop veranderingen voor jouw.
En nu straks zelf weer een beetje rust zien te vinden.

Re: Verhuizing en dergelijke

Geplaatst: vr 03 apr 2009, 14:22
door Jilly
Dat zijn inderdaad een hoop veranderingen.
Gelukkig is alles weer op z'n pootjes terecht gekomen. :)

Veel succes met zoeken naar een stalling!

Re: Verhuizing en dergelijke

Geplaatst: vr 03 apr 2009, 14:40
door Anita
nientje_pjotr schreef:Hoop dat het snel wat beter gaat met Arwen, en dat hij zich snel thuis zal voelen.
Is het niet op deze stal ,dan wel op de volgende blijvende plek voor hem.
Arwen is ook een zij hoor Janine, ze is de moeder van Eliene.

Re: Verhuizing en dergelijke

Geplaatst: vr 03 apr 2009, 14:56
door nientje_pjotr
Anita45 schreef:
nientje_pjotr schreef:Hoop dat het snel wat beter gaat met Arwen, en dat hij zich snel thuis zal voelen.
Is het niet op deze stal ,dan wel op de volgende blijvende plek voor hem.
Arwen is ook een zij hoor Janine, ze is de moeder van Eliene.
Ja...natuurlijk |o ff vergeten...