Pagina 1 van 1

vandaag eindelijk weer eens bij daisy!!

Geplaatst: di 10 feb 2009, 12:41
door solina
hehe eindelijk was het zo ver,vandaag heb ik weer eens (na bijna 6 weken) een hele ochtend in de stal letterlijk geslenterd.
met mijn been nog in het gips en dan geen loop gips kon ik het niet laten om mijn pony,s eens nodig onder handen te nemen.
eerst allebij vast gezet en gijsje onder handen genomen,dekentje op wand komend weekend word hij geshoren,hij doet mee met hollandsnexttophorse. :D
en dan de immers ongeduldige daisy,schrapend ,steigerend springend en draaiend stond ze op haar beurt te wachten,.
wat was het heerlijk om ze weer eens goed te borstelen staart uit te kammen en te vlechten.
daarna stalletje gedaan hooi gegeven beetje eten en alles weer klaar gezet en opgeruimd.
nu staan ze weer te glimmen in de box *D *D
heerlijk gevoel gewoon,wat heb ik dat gemist...vrijdag moet ik weer naar het ziekenhuis voor gips af te halen en opnieuw foto,s te maken,ben benieuwd ben het echt beu..
maar nu ga ik dan maar effe rusten wandt van al dat heen en weer gedrentel doet mijn voet toch nog zeer en ben ik wel effe goed moe nu.dooeiiiiiii :wave:

Re: vandaag eindelijk weer eens bij daisy!!

Geplaatst: wo 11 feb 2009, 08:09
door Ivonne
Kan me voorstellen dat je het beu bent. 6 Weken is ook niet niks zeg.
Heerlijk om dan eens weer bij je paardje te zijn lijkt me!
Succes vrijdag!

Re: vandaag eindelijk weer eens bij daisy!!

Geplaatst: wo 11 feb 2009, 09:27
door Machteld&Falco
Kijk toch maar uit et je gipsen poot :D Maar kan me goed voorstellen dat je zoiets na een tijd meer dan beu bent!