Pagina 1 van 1

een lege stal.....

Geplaatst: ma 07 jul 2008, 07:11
door Ivonne
Gister is Amiro naar Capelle vertrokken ;( , wel raar dat hij nu weg is. Hij is in November gekomen omdat ze tot Juli geen stal voor hem hadden en graag wilden dat hij nog even lekker paard kon zijn door lekker veel buiten te staan. Baranna heeft veel met hem gespeeld. Op het laatst was hij wat dominant, Marga was wat bang voor hem en Baranna werd hem soms zat omdat hij bijna de hele dag als een schaduw achter haar aan sjouwde.

Vorige week zaterdag zijn onze vrienden uit Capelle met hun andere paar Mork hier gekomen. Ik heb hem als veulen met de fles groot gebracht, dus erg leuk hem weer eens te zien, hij is nu 15. Mork heeft de hele week samen met Amiro in de wei gestaan, zodat ze goed aan elkaar konden wennen. Baranna vond dat maar niks, die wilde ook bij Amiro zijn, ze is de hele week nauwlijks voor het huis geweest om te grazen, heeft veel achter gestaan op Amiro wachten. Marga kwam zo nu en dan keihard van voren rennen om Baranna te halen. Voor haar was het gras toch iets verleidelijker dan het wachten op Amiro (fjord hè?)

Gister zijn Mork en Amiro samen op de trailer naar Capelle a/d Ijssel gegaan. Hij staat daar op een pensionstal met nog 8 ruinen in een wei, zal hij wel leuk vinden.
Ik zal hem wel missen, doordat hij zomereczeem heeft heb ik er veel tijd in gestoken. Ook was hij nog niet zo mak toen hij hier kwam, had alleen in de wei gestaan, kende niks. Ik heb er veel energie in gestoken en ben best trots op mezelf wat ik met hem bereikt heb. Je krijgt dan toch een band met zo'n dier. Denk niet dat ik het aankan iets van mezelf te verkopen, dit voelt al vervelend.

Nu dus 2 lege stallen, alleen de dames zijn er nog. Als het goed is in Mei een leuk veulen!
Ik hoorde dat een vrouw uit het dorp een stal + wei zocht voor haar oude pony van 23. Denk dat ik even naar haar toe ga, ben gek op oude ponie's. Voor Baranna was een jong dier erbij leuker, maar daar zorgt Marga voor :D

Geplaatst: ma 07 jul 2008, 07:30
door Viv
Heej dat is hier om de hoek. Schrok even van je titel, dacht meteen van ohnee niet nogeen he?
maar gelukkig is Amiro op een leukere wijze weggegaan :D

Geplaatst: ma 07 jul 2008, 07:46
door Ivonne
Het is geloof ik niet echt Capelle waar hij staat, ergens vlak in de buurt. Ze wonen zelf in Capelle. Hij staat nu ergens langs het spoor, zal de treinen eerst wel eng vinden denk ik.

Nee, gelukkig niet wéér één overleden, dat zou ik echt niet aankunnen, vind dit al moeilijk, voelde toch een beetje als mijn eigen.....

Geplaatst: ma 07 jul 2008, 07:47
door Viv
Hmm ben dan toch benieuwd welke stal dat is, zitten niet zoveel stallen langs het spoor hier nl :D

Geplaatst: ma 07 jul 2008, 07:49
door Ivonne
Op haar Hyves is ze lid van "pensionstal de Greef", denk dat dat hem is......ken je die? Weet niet welke plaats

Geplaatst: ma 07 jul 2008, 11:14
door ulljon
Het paard van Claudia en Chris toevallig?

Geplaatst: ma 07 jul 2008, 11:18
door Ivonne
ulljon schreef:Het paard van Claudia en Chris toevallig?
:)) , ken je die????
Vivian hij staat in Moordrecht, heb even gevraagd.

Geplaatst: ma 07 jul 2008, 11:21
door Mir
Gelukkig hebben Baranna en Marga elkaar... en wie weet een bejaard maatje erbij binnenkort. Ben wel benieuwd of Amiro in Capelle net zulke last van kriebels blijft houden als bij jullie in meer bosrijk gebied, soms scheelt het.

Geplaatst: ma 07 jul 2008, 11:28
door Ivonne
ik hoop ook dat zijn eczeem daar beter is, maar dat zal pas volgend jaar te merken zijn toch?
Chris en Claudia weten nu wel wat een dazen (blinde vliegen)-plaag is. Ze kennen ze daar amper, we kunnen hier 's zomers soms dagen niks met de paarden doen om die rottige beesten. Donderdag zelfs de paarden op stal gezet, ze werden helemaal gek.

Geplaatst: ma 07 jul 2008, 11:37
door Annemarie
Lovemischa schreef:ik hoop ook dat zijn eczeem daar beter is, maar dat zal pas volgend jaar te merken zijn toch?
Chris en Claudia weten nu wel wat een dazen (blinde vliegen)-plaag is. Ze kennen ze daar amper, we kunnen hier 's zomers soms dagen niks met de paarden doen om die rottige beesten. Donderdag zelfs de paarden op stal gezet, ze werden helemaal gek.
Tis inderdaad diep droevig met die beesten. :( Schrok trouwens wel van je titel, dacht al dat je nog meer onheil te verduren had gekregen. Ben heel benieuwd naar Marga's veulen.

Geplaatst: ma 07 jul 2008, 12:23
door Jet&Erna
Naar Mei zal je wel onzettend naar uitkijken!! wie weet wordt het bejaard paardje wat , zo te lezen houd je je graag bezig met zorgen voor andermans zijn paarden.

Geplaatst: ma 07 jul 2008, 14:07
door ulljon
Lovemischa schreef:
ulljon schreef:Het paard van Claudia en Chris toevallig?
:)) , ken je die????
Vivian hij staat in Moordrecht, heb even gevraagd.
Ja ze zijn van de rijvereniging, ben ze laatst nog op concours tegengekomen Claudia ging starten en Chris was groom :D Lumorko is een leuk paard maar dat jonge ding is ook leuk

Geplaatst: ma 07 jul 2008, 14:31
door Ivonne
ulljon schreef:
Lovemischa schreef: :)) , ken je die????
Vivian hij staat in Moordrecht, heb even gevraagd.
Ja ze zijn van de rijvereniging, ben ze laatst nog op concours tegengekomen Claudia ging starten en Chris was groom :D Lumorko is een leuk paard maar dat jonge ding is ook leuk
Ja, Lumorko (Mork) :L Heb zo'n band met hem, door zijn verleden. Als hij zijn melk op had ging ik altijd bij hem in de stal zitten. Dan gin hij liggen, koppie op mijn schoot en maar snurken. Was een schat. is hij nog steeds, zo'n relaxed beest, ben dol op hem. Er staan fotos van hem en Marga bij PP, gezien?

Geplaatst: di 08 jul 2008, 19:12
door anika
Jeej, dat zal wel even wennen zijn..
Je zal je wel behoorlijk aan hem gehecht hebben kan ik me voorstellen..?

Geplaatst: wo 09 jul 2008, 14:53
door Jeempie
Ik schrok ook even van je titel. Ik dacht trouwens dat Amiro van jou was. Jouw stalletjes komen wel weer vol zo te horen.