Pagina 1 van 1

Heerlijk paardenavondje

Geplaatst: wo 11 jun 2008, 18:46
door Marijke_
Vanavond zijn we lekker met zijn viertjes naar de paarden gegaan. Met Ros' eczeem gaat alles nog verbazingwekkend goed dus dat is voor dit moment een hele zorg minder. Selena (oudste dochter van Dennis) wilde graag weer een keer met Rosje rijden dus we hebben hem samen gepoetst en opgezadeld. Hij was echt super braaf. Het lichtrijden gaat bij haar inmiddels heel goed dus we zijn vandaag begonnen met halthouden, wegstappen, wegdraven om vervolgens weer halt te houden en weg te stappen etc. Ze heeft zelfs los nog wat geoefend met sturen. En verbazingwekkend genoeg had ze Ros vandaag aardig onder controle. Meestal loopt hij als ze even los gaat direct naar de uitgang en gaat daar braaf stilstaan :D.

Desteney (de jongste) was met papa en Cratos mee wandelen in het bos. Lekker zonder zadel, uiteraard net als haar zus voorzien van cap, een die zijn lekker een uurtje gaan struinen. We waren ongeveer gelijktijdig klaar en hebben er alle vier van genoten!

Heerlijk!! En dan ben ik zo blij met allebei onze paardjes!

Re: Heerlijk paardenavondje

Geplaatst: wo 11 jun 2008, 18:58
door ~mirjam~
Heerlijk als je zo kunt genieten met z'n allen :)

Geplaatst: wo 11 jun 2008, 19:11
door Ivonne
Leuk zo'n paardenfamilie!
Ik wou zo graag dat Jan Willems dochters wat meer interesse toonden in de paarden, maar het zit er niet in. Jammer, kan het ook niet afdwingen natuurlijk, ze hebben gewoon geen paardenbloed in zich.... Als ik niet verteld had dat Jackie en Diëgo overleden waren hadden ze hun niet eens gemist.

Braaf dat Ros zo lief is met zo'n kind! Superknol! En Cratos natuurlijk ook!

Geplaatst: wo 11 jun 2008, 19:12
door Jet&Erna
heerlijk dat jullie allen van de paarden zo kunnen genieten!

Geplaatst: wo 11 jun 2008, 19:42
door yvette
Oh, dat is genieten inderdaad!
Ik heb vandaag ook weer zo'n ukkie op Iza gehad. Kan ik dan ook vanaf de kant helemaal blij van worden.

Geplaatst: wo 11 jun 2008, 19:44
door Vera
fijn dat de meiden er ook zo van genieten

Geplaatst: wo 11 jun 2008, 19:49
door Leentje
leuk dat heel de familie er zo van geniet.

Geplaatst: wo 11 jun 2008, 21:07
door colunder
heerlijk joh zo genieten met z'n vieren van de paardjes.
dat is iets wat hier nooit zal gebeuren.
ik hoop voor je dat er nog veel van zulke avondjes zullen volgen!!!

Geplaatst: wo 11 jun 2008, 21:24
door Ydel
ahhh echt leuk zeg!!!

en cratos en rosje zijn dan ook natuurlijk wel echt kindproof :L
geweldig!!!
dan is het nog eens lekker genieten inderdaad!
*o/*

Geplaatst: do 12 jun 2008, 08:45
door Daphne
Klinkt echt als een fijne avond :j Super dat die knollies zo braaf zijn bij die meiden!

Geplaatst: do 12 jun 2008, 10:33
door lauraatje
Heerlijk om zo te genieten van jullie kanjers.

Geplaatst: do 12 jun 2008, 10:49
door Charret
Zo fijn dat de dames zo hun eigen favoriet hebben.
Lekker zo'n avondje.

Geplaatst: do 12 jun 2008, 14:26
door Thessa Keizer
Heerlijk hoor meid, leuk ook dat die meiden het zo leuk gaan vinden.

Groetjes Thessa en Aike :wave:

Geplaatst: do 12 jun 2008, 14:29
door Mir
Klinkt als een heerlijke avond, vind het ook leuk om te lezen hoe goed het met jullie als gezinnetje gaat. Fijn dat Ros nog niet zo'n last heeft van de kriebels, staat hij wel 24 uur buiten?