Pagina 1 van 1

mijn goede voornemen

Geplaatst: di 01 jan 2008, 14:30
door leoensuzanne
Ik ben begonnen met mijn goede voornemen: de paarden weer vaker gaan pakken. Door mijn zwangerschap en de nieuwe stal, is er dit niet meer van gekomen. Dus vandaag eerst even Ronan gereden en daarna Anca gelongeerd. Allebei niet te lang, want we hebben nog geen van drieen conditie. Maar het begin is er. Ze waren me vandaag allebei aan het uitproberen, maar dat is alleen maar leuk. Dat hoort er bij. En ze doen het zo, dat ik nog wel de controle houd.

Geplaatst: di 01 jan 2008, 16:06
door Anna
Zo jij ben ook lekker bezig geweest. Ik heb ook weer even op Tasja gereden.

Geplaatst: di 01 jan 2008, 17:50
door Charret
Ah mijn goede voornemens beginnen vanaf morgen.
Hoe ziet Anca's buikje eruit? :D

Geplaatst: di 01 jan 2008, 18:00
door DaphneT
Lekker dat je ze meteen even gepakt hebt! En inderdaad een beetje grenzen verkennen mag altijd!

Geplaatst: di 01 jan 2008, 19:25
door Anouska
Mijn goede voornemens begin ik nog niet aan, wacht eerst ff tot het weer wat rustiger is in mijn leven! Wel lekker dat de paardjes zo goed onder controle te houden zijn met het uitproberen.

Geplaatst: di 01 jan 2008, 22:33
door leoensuzanne
@Charret. Anca's buikje is wel wat voller bij haar flanken. Haar zus heeft wel meer buik, maar dat heb je zelf gezien.

Geplaatst: wo 02 jan 2008, 07:55
door Leentje
dat zijn goede voornemens!
je moet tijd uit trekken voor jezelf,dat heft ieder mens nodig.

Geplaatst: wo 02 jan 2008, 08:39
door DeeDee
Ik moet ook meer gaan rijden, maar de weersomstandigheden en het feit dat ik moet werken laten het niet echt toe. Dus ik begin met dat goede voornemen maar in het voorjaar O:)