Pagina 1 van 1

Horse event

Geplaatst: za 15 sep 2007, 09:19
door leoensuzanne
Vandaag met Anca naar Horse Event geweest. Ze had zich gelukkig niet vies gemaakt! Dus op de trailer en hop naar Deurne. Ik had het gevoel dat ze nog niet helemaal wakker was, dus geprobeerd haar iets frisser te krijgen. Dus Anca in de stal gezet en toen weer terug om de spullen te gaan halen.
Er zijn regelmatig mensen bij Anca en de stand langs gekomen en ik heb ook een aantal bekenden gezien, ook van FW.
Aangezien Leo Anca niet kon voorbrengen, en ik dus ook niet zo lang en hard kan lopen, hadden we gevraagd of Charret en Karin dit wilden doen. Leo wilde wel in wit mee. Voordat we naar het rassendefile zouden gaan, heeft Karin nog even met Anca gelopen. Leo heeft het ook nog geprobeerd, maar dat ging dus echt niet!
Dus op naar het rassendefile. Het vrouwtje wat daar de rassen voorstelde, was er vorig jaar ook en ook op Animal Event. Dus ze 'kende' Anca ook. Was vol lof over haar! Was erg leuk om te horen!
Toen heeft Charret nog geprobeerd om Anca op de foto te zetten, maar ze was goed heet! Ik had haar vast en ze probeerde opeens omhoog te komen!! Maar als het goed is, heeft ze wel wat foto's kunnen maken.
Ik heb gevraagd of ik nog ergens een ruimte had, waar ik Anca in los mocht laten. Dat kon gewoon in de ring van de Fokkerijhal. Daar stond ook een fotograaf en die heeft het een en ander aan foto's gemaakt. Charret heeft zijn emailadres gevraagd en toen vertelde hij dat hij ook foto's van Animal Event had van Anca. Dus ik moet nog eens een keer een mail sturen.
Tegen 18 uur zijn we naar huis gegaan.

Geplaatst: za 15 sep 2007, 10:36
door Leentje
klinkt als een leuke dag.
wat heeft Leo gedaan dan?

Geplaatst: za 15 sep 2007, 12:00
door leoensuzanne
Leo heeft vorige week een klap van een paard in zijn buik gehad. Het was wel zijn eigen schuld, maar ja, het is toch vervelend. De klap was (gelukkig) net onder zijn ribben en boven zijn navel, dus dat was dan nog wel een geluk bij een ongeluk.

Geplaatst: za 15 sep 2007, 15:17
door Senna&Cajra
Oef dat moet hard aan zijn gekomen.

Dat zijn vast mooie foto's geworden

Geplaatst: za 15 sep 2007, 15:18
door Leentje
oei,klinkt pijnlijk,wens m maar beterschap!

Geplaatst: za 15 sep 2007, 15:54
door leoensuzanne
@Senna&Cajra. Ik weet nog niet hoe de foto's zijn geworden. Charret is vandaag mee naar Udenhout geweest naar de brabantrit bij de Drunense duinen. Er was iemand uitgevallen en dus een plaatsje over op de kar. Ik ben niet mee geweest, zag dat niet zo zitten met die kleine in mijn buik.

Geplaatst: za 15 sep 2007, 16:25
door Charret
Het was gezellig! Kreeg het wel even benauwd toen ik hoorde dat het in de Bit ring was. Dat is de hoofdring. Haha, ik dacht gewoon in de binnenring. :=

Anca was zeker heet. Ik heb wat leuke foto's kunnen maken. Die van jullie samen [Jij, Anc en Leo] is leuk geworden!

Geplaatst: za 15 sep 2007, 17:20
door Esther
Daarna een paar veulenhoefjes er bij in planten is ook niet zo'n goed idee he!! Leo, Beterschap!!

Fijn dat het toch goed ging met Anca, ondanks dat ze een beetje drukjes was.. Kan me voorstellen dat Charret het even benauwd kreeg toen ze hoorde dat het in de hoofd ring was, hihi..

Geplaatst: za 15 sep 2007, 18:59
door Ziggy
ben heel benieuwd naar de foto's en heel veel sterkte voor Leo gewenst

Geplaatst: za 15 sep 2007, 19:18
door Bella
Hebben het helaas gister niet gezien in de ring, zaten bij een lezing, die overigens ook wel interessant was. Maar in dat stalletje stond ze wel super, met r attente koppie, prachtig!

Ben benieuwd naar de fotos!
En sterkte aan Leo.