Pagina 1 van 2

Klabam!

Geplaatst: za 01 sep 2007, 07:58
door Viv
En daar lagen we vanochtend in het zand..... zomaar uit het niks :? .
Was net lekker aan het dressuren in de vroege ochtend (omdat je dan denkt dat het lekker rustig is op het erf). Maar de Brandhorstjes waren al vroeg uit de veren en bezig met snoeien enz enz. Naja prima...
Ik lekker dieselen in de bak en was net in stap na een galopje. En ineens uit het niks vliegt Tjo opzij en baf daarhing/lag ik met Tjo half over me heen.... voet nog in de beugel.
Ik was er op de een of andere manier achterstevoren afgelazerd en plat op mn rug/heup terrecht gekomen. Autsjjjjj
Eerst ff al liggend getsjekt of alles het nog deed (na een reeks van verwensingen die ik hier maar niet zal herhalen) en ben de bak uit gestrompeld met Tjo. Verder rijden zat er ff niet meer in dus dat was een korte training.

Bleek dus dat Gerard een grote tak met dorre blaadjes over de heg slingerde waardoor Tjo dus schrok. Ik had hem helemaal niet gezien en Tjo ook blijkbaar niet. 8)7

Ben nu beetje boel beurs. Fijn en dan vanmiddag nog naar een verjaardag... jippie. Hoop dat het morgen wat soepeler is allemaal maar ik vrees het ergste.

Geplaatst: za 01 sep 2007, 08:08
door Tamara
nou dat is wel ff schrikken, maar gelukkig blijft het bij wat blauw en stijf. Beterschap!

Geplaatst: za 01 sep 2007, 08:17
door Anne&Wendie
Inderdaad gelukkig alleen blauwe plekken,veel succes met het strompelen vandaag.
Maar je schrikt je toch rot als je relaxt aan het stappen bent en er gebeurd zoiets

Geplaatst: za 01 sep 2007, 08:52
door Carolinef
oei, daar zit je dan niet op te wachten nee, beterschap

Geplaatst: za 01 sep 2007, 08:55
door Lindatjuhhh
Oeh Viv dat is volgens mij toch een eeuwigheid geleden dat jij eraf gevallen was he. Maarja het kan altijd een keer gebeuren. Beterschapjes en hopelijk trekken alle pijntjes snel weg :(:)

Geplaatst: za 01 sep 2007, 08:59
door Senna&Cajra
Wat vervelend.

Heb je een bad dat werkt verzachend op je vast stijf wordende spieren.

Geplaatst: za 01 sep 2007, 09:18
door Viv
Lindatjuhhh schreef:Oeh Viv dat is volgens mij toch een eeuwigheid geleden dat jij eraf gevallen was he. Maarja het kan altijd een keer gebeuren. Beterschapjes en hopelijk trekken alle pijntjes snel weg :(:)
Sterker nog, ik ben er in mn hele paardrijdende cariere nog nooit afgelazerd. Wel 3x met paard en al onderuit omdat ze struikelde maar toen bleef ik zelfs nog stug zitten. Dus behalve een deuk in mn reet heb ik ook een deuk in mn ego nu hahahahaa.

Geplaatst: za 01 sep 2007, 09:32
door Ziggy
jeetje zeg, heel veel sterkte met je pijntjes (en je ego :D )

Geplaatst: za 01 sep 2007, 09:40
door lauraatje
Eens moet de eerste keer zijn :D
Zal wel flinke spierpijn gaan worden... Beterschapjes alvast.

Geplaatst: za 01 sep 2007, 12:22
door Sally1987
auw! Dat is werl flink schrikken! Gelukkig hebben jullie niks engs. Je zal wel morgen spierpijn hebben. Sterkte nog!

Geplaatst: za 01 sep 2007, 12:25
door ulljon
Oh jeetje hopen dat het morgen beter gaat

Geplaatst: za 01 sep 2007, 13:07
door Tanja
Dat wordt spierpijn morgen......
Gelukkig is er niets ernstig gebeurd!
Je bent vast niet blij geweest met Gerard.

Geplaatst: za 01 sep 2007, 15:28
door Mir
Oef dat zal wel even zeer gedaan hebben. Hopelijk hou je er niks aan over, je verdraait al snel wat bij zo'n ongelukkige val.

Geplaatst: za 01 sep 2007, 15:39
door Charret
Oh en dan val je nog laag! Haha, ik hoop dat je morgen niet al te veel spierpijn hebt.

Geplaatst: za 01 sep 2007, 15:45
door Naisven
Jeetje Viv, wat lees ik nou? Hopelijk valt de pijn een beetje mee?

Geplaatst: za 01 sep 2007, 18:13
door JoyceNan
Ik las de titel en dacht... dat zal toch niet?!
Maar ja zo zie je maar weer het kan altijd!

Hoest met de spierpijn? Hopelijk valt het mee.

Geplaatst: zo 02 sep 2007, 07:54
door jezzikaatje
Oei, dat klinkt niet lekker Viv..
Daarom hebben we dus altijd nog onze cap op :P
Hopelijk is je ego snel weer wat opgepoetst ;)

Geplaatst: zo 02 sep 2007, 08:51
door Anouska
Auw, beterschap! :(:)

Geplaatst: zo 02 sep 2007, 10:46
door Viv
Het valt gelukkig mee hoor. Heup beetje verdraaid merk ik nu net onder de gordel. Beetje beurs (maar niet blauw) en loop alweer redelijk rond te stieren dus morgen klimmen we er gewoon weer lekker op :D

Geplaatst: zo 02 sep 2007, 14:27
door Dreeke
Ai dat is niet lekker, paarden kunnen ook zo heerlijk schrikken van zulke dingen he, zeker als je er zelf niet op berkend bent.