Pagina 1 van 1

en toen kon ik zwaaien...

Geplaatst: ma 06 aug 2007, 19:25
door Fannie
het was zo grappig :+ was lekker aan het wandelen op de laan met sultan en er waren nog 2 mensen van stal mee. we liepen lekker relaxt in een rustige sjokstap. sultan was zo onwijs rustig !
maar ik lette even niet op toen begon die ineens te draven :P
en steeds harder dus ik hield hem niet meer.
hij had zn halster om en ik had m vast met een hengstenketting.
maar hij rende zo hard ik liet hem los want ik hield hem echt niet meer !
dus toen kon ik zwaaien :wave: naar me o zo geweldige pony die in zijn eentje over de laan rende :D
uiteindelijk stopte die, ik liep rustig langs hem hy stond in de kant te grazen. toen pakte ik hem en liet ik hem niet meer los.
toen stond die me aan te kijken van sorrie baasje :)
toen weer rustig terug gelopen, en hij was weer zo mak als een lammetje.
aghh, soms kan ik hem wel.. _-:(
maar net nog ff in de wei naar hem toe gelopen en hij kwam gelijk aangelopen en knuffelde me, agh het is toch eigenlijk een schat ook ! :+:

Geplaatst: ma 06 aug 2007, 23:11
door Jeempie
Hey, hoor ik daar een verhaaltje over een rasechte fjord? Wat herkenbaar!

Geplaatst: di 07 aug 2007, 07:09
door joske_vuran
Inderdaad een héél herkenbaar verhaal :P :D
Maar wel eventjes eng natuurlijk!
Gelukkig zijn fjorden zo dol op eten!

Geplaatst: di 07 aug 2007, 07:33
door Ziggy
inderdaad maar goed dat geen enkel grassprietje voor een fjord veilig is :D

Geplaatst: di 07 aug 2007, 13:51
door Thessa Keizer
Hahaha, inderdaad fjordeigen kwaal, dus gewoon maar accepteren :P

Groetjes Thessa en Aike :wave:

Geplaatst: wo 08 aug 2007, 13:30
door Fannie
haha oke, dus niet alleen mijn fjord doet dit :+
ja agh, ik kan dr alleen maar om lachen :D

Geplaatst: wo 08 aug 2007, 20:13
door sultan
Als ex-baasje van Sultan komt me dit wel héél bekend voor ha,ha! Zo is ie ook eens vanuit de binnenbak keihard naar de mesthoop gerend en er bovenop gaan staan, een verbaasde bijrijdster gefrustreerd achter latend. Tja, hij dacht dat dat grote gele ding een hemelse hooiberg was. Er zat inderdaad wat hooi tussen, maar vooral stront. Daarna hadden we een fjarkentje of een knortje. Smerig als een varken natuurlijk.

Geplaatst: za 11 aug 2007, 17:41
door Fannie
sultan schreef:Als ex-baasje van Sultan komt me dit wel héél bekend voor ha,ha! Zo is ie ook eens vanuit de binnenbak keihard naar de mesthoop gerend en er bovenop gaan staan, een verbaasde bijrijdster gefrustreerd achter latend. Tja, hij dacht dat dat grote gele ding een hemelse hooiberg was. Er zat inderdaad wat hooi tussen, maar vooral stront. Daarna hadden we een fjarkentje of een knortje. Smerig als een varken natuurlijk.
hahaha , klinkt grappig :P
maar lijkt me minder als je hem weer helemaal moet wassen :+