Pagina 1 van 1

Sandrien meets Vera.....auwww

Geplaatst: wo 18 jul 2007, 14:06
door Ziggy
Gisteren is Sandrien hier geweest om hoefschoenen voor Vera te komen passen. Ik had haar de maten doorgegeven en ik heb inmiddels van Jenny al schoenen voor voor kunnen lenen en Sandrien kwam dus met schoenen voor achter.
Vera liet al gelijk zien dat ze een echte Vera is volgens Sandrien, ze dacht dat alleen haar Vera zo heerlijk koppig kon zijn :D

Nou schoentjes aangedaan, Sandrien vond ze al wat aan de krappe kant, maarja toch gingen ze aan en even aan de hand met Vera gelopen. Dat ging op zich prima, maarja Sandrien bleef toch twijfelen en heeft ook gelijk gekregen, want toen we de schoenen uit wilden doen was het achter een heel gedoe. En deze Marquis schoenen vallen min of meer zo uit als je de lucht eruit hebt laten lopen en de clip losmaakt.

Ik was met de voorvoeten bezig en Sandrien achter, zat er een daas onder Vera haar buik te klieren en die schoen wilde niet meewerken. Haalt Vera toch ineens uit naar die daas, alleen ze vergat dat Sandrien in de weg stond, allebei haar polsen geraakt en haar scheenbeen |( Ik schaamde me dood voor dat gedrag, ja ik weet dat je met dieren te maken hebt en ik weet ook dat Vera behoorlijk geïrriteerd kan reageren als ze lastig wordt gevallen door zo'n rot beest, maar toch.......... :o

Het was een hele gezellige middag op die trap van Vera na dan en ik kom zeker een keer naar het "hoge noorden" om jouw Vera en de rest te bewonderen Sandrien

Geplaatst: wo 18 jul 2007, 18:18
door Anna
Jammer dat de schoenen niet paste en Sandrien hoe is het nu met jou

Geplaatst: wo 18 jul 2007, 19:40
door Carolinef
Kan gebeuren, al snap ik dat ej je schuldig voelt, maar zo zal Sandrien het heus niet opvatten, kan je nog typen sandrien :\

Geplaatst: wo 18 jul 2007, 19:45
door Ziggy
Sandrien kan nog geen antwoord geven, die is nog op vakantie in Limburg ergens, vandaar dat ze even op bezoek kwam :D

Geplaatst: wo 18 jul 2007, 20:03
door Wodan
Zo heeft Sandrien straks een lichaam voor aandenkens aan paarden. Van Wodan heeft ze namelijk twee gekneusde ribben gehad en Annemarie een dikke knie die nog steeds wat dik is, terwijl het al bijna 1 jaar geleden is.

Geplaatst: wo 18 jul 2007, 21:56
door Ziggy
zo dat gaat lekker dan, maar dan heeft Vera het nog "netjes" gedaan :+

Geplaatst: do 19 jul 2007, 07:24
door yvette
Altijd vervelend he, als je paard een ander raakt...
Als je nou voor half augustus in Schagen langs gaat, dan zie je Iza ook nog :D

Geplaatst: do 19 jul 2007, 07:51
door Ziggy
ja dat vertelde Sandrien, ik zal eens kijken of ik Jos zover krijg :D

Geplaatst: do 19 jul 2007, 12:38
door Janine
Oeh jeetje joh! Die dazen zijn ook zo irritant :n

Geplaatst: do 19 jul 2007, 13:07
door Ziggy
ja en Vera wordt er echt goed kriegel van hoor, Exel heeft er minder moeite mee lijkt het wel

Geplaatst: vr 20 jul 2007, 08:56
door Mir
Oei arme Sandrien, maar zij zal de eerste zijn die snapt dat het domme pech was. Hopelijk dat je snel aan de hoefschoenen komt, ook voor de voetjes van Vera. Maar altijd gezellig zo'n meeting!

Geplaatst: vr 20 jul 2007, 15:50
door Ziggy
ja, alleen kan ze nu even geen hoefschoenen aan, want ze heeft nu ook hele lichte mok |( Zucht het is dit jaar echt tobben met Veertje.

En het was jammer dat het zo warm was en Sandrien een korte broek aan had, want anders had ze Vera uit kunnen proberen :D

Geplaatst: vr 20 jul 2007, 16:09
door Vera
daar ben ik weer!

Mijn ene pols is nog een beetje blauw en er zit nog een schram op mijn scheenbeen, mijn andere hand is weer helemaal ok hoor!
Als het ook de bedoeling was geweest om me te raken, was het vast wel iets harder aangekomen denk ik. Wij zijn die rotdazen ook helemaal niet gewend hier!

Het was inderdaad veel te warm om er even op te stappen, dat konden we haar niet aandoen. Niet alleen warm, maar ook vochtig benauwd.

Hopelijk vind je snel andere schoenen die wel passen, anders moet je die maat 3 nog maar een keertje ophalen om te proberen voor aan de voorbenen en dan maat 3 aan de achterbenen, maar volgens mij heeft ze nu zowel voor als achter maatje 2. 1 was achter in elk geval te klein.

Excel is een lieverd, maar af en toe wel een beetje opdringerig, als je die eenmaal knuffeld, wil hij niet meer stoppen, dan is het net zo'n vlieg die je weg moet jagen, wel sneu, maar anders loopt hij je gewoon ondersteboven, hij is diep in zijn hart vast een schoothondje (van bijna 500kilo dan)

Geplaatst: vr 20 jul 2007, 16:12
door Ziggy
Ik ben blij dat de schade al enigzins aan het herstellen is, ik vond het zo rot |(

Je bedoelt met die schoenen die maat 3 dan voor de voorhoeven en dan 2 achter?

En Exel is inderdaad net een schoothondje, maar toen ik die zweep in mijn handen had bleef ie toch mooi op afstand he? :D

Geplaatst: vr 20 jul 2007, 16:15
door Vera
Ziggy schreef: Je bedoelt met die schoenen die maat 3 dan voor de voorhoeven en dan 2 achter?
:D
ja!