Pagina 1 van 1
Geen pretpark meer nodig..
Geplaatst: wo 04 jul 2007, 10:31
door Bella
Wij creeeren onze eigen achtbaan wel.
Zo leek het gister. Keurig radarbuien bijgehouden en het zou s avonds vrijwel droog zijn, dus huppakee naar Sas. En ja hoor we zijn halverwege en het begint te regenen. En met dat ik in het land stond was ik al wel aardig nat. Naja leek mooie lucht achteraan te komen, dus geeft niet, droogt wel weer.
Op stal aangekomen Sas poetsen *voor zover haalbaar*, tuig op, prutsen met een vliegendeken *niet wetende of die nodig was, maar voor de zekerheid maar wel doen*, inspannen voor de sulky en wegwezen.
Bos was door en door nat, maar we lieten ons niet ontmoedigen. Alle plassen en modderpoelen meegenomen. In stap soms wat natte voeten, in draf al iets natter en uiteindelijk in galop de volle laag

Janna en ik hadden dikke pret op die kar, besmeurd onder modder en zand van top tot teen, met een onwijs vrolijke Sas voor de kar.
En eenmaal terug naar het land, nog eens een flinke plensbui erover, incl. donder en bliksem *hart vasthouden en rennen...*
Wat nu pretpark nodig...het spectakel maken we zelf!
Geplaatst: wo 04 jul 2007, 11:06
door Annemarie
Nou idd, waterpret. Gelukkig dat iedereen nog happy was. Maar ik ben er onderhand wel flauw van, nu al 3 zondagen achter elkaar de volle laag gehad met Nisko en door de week trainen voor de Vierdaagse van volgende week (!) komt er bijna niet van vanwege het slechte weer

.
Geplaatst: wo 04 jul 2007, 13:05
door Carolinef
ja ben het ook wel zat, hoeweil ee leuke vieze dag zoals jij hem omschrijft zo 1x p jaar ook nog wel te doen is
Geplaatst: wo 04 jul 2007, 14:07
door Thessa Keizer
Hahaha, nou lekker hoor
Groetjes Thessa en Aike

Geplaatst: wo 04 jul 2007, 15:33
door Muis
Ja denk je dat het eindelijk zomer is krijg je nog slecht weer..! Wel leuk dat jullie evengoed even konden rijden, ookal ben je wel helemaal nat geworden!
Geplaatst: wo 04 jul 2007, 15:38
door Charret
Is het eigenlijk al zomer? Haha, het is niet geloven wat er allemaal uit de lucht komt.
Ooit wil ik wel eens met jullie mee zo'n ritje maken

Geplaatst: wo 04 jul 2007, 15:55
door Esther
Oh, het heeft hier echt heel veel geonweert en het is nog steeds niet van de lucht, op een gegeven moment vond ik het hier wel wat griezelig en die regen!! Niet normaal meer!!!
Maar wel lol gehad dus, ach als je eenmaal tot op je onderbroek nat bent maakt het ook niet zoveel meer uit en heb je vaak de grootste lol..
Maar doel je met niet meer nodig op de plopsaland die bij Coevorden komt??
Geplaatst: wo 04 jul 2007, 16:01
door vosse
haha klinkt weer geweldig, jullie mams zou ook wel blij zijn geweest of waren jullie alweer aardig schoon geregent

:P
Geplaatst: wo 04 jul 2007, 16:59
door Anouska
Geweldig, zou wel weten hoe mijn moeder zou reageren. Trek je kleren maar buiten uit, kunnen ze vast schoonregenen. Whahaha
Geplaatst: wo 04 jul 2007, 17:20
door Leentje
klinkt als een gezellig ritje

Geplaatst: wo 04 jul 2007, 17:22
door Esther
Mijn moeder is soms nogal voorzichtig en bezorgt, dus die roept dan kwaad: Moet je soms weer ziek worden, je helemaal nat te laten regenen mopper mopper..
Geplaatst: wo 04 jul 2007, 17:37
door Anna
Jullie hebben je zeker vermaakt zo te lezen heerlijk toch

Geplaatst: do 05 jul 2007, 08:22
door janna
We konden er aardig weer wat zand af vegen. Maar na gister zijn we de regen wel officieel echt zat. In wanneperveen is het ook echt een grote bende in het land.
Geplaatst: do 05 jul 2007, 14:27
door Ziggy
hihi, dat was dus een heel gezellig ritje en daar hebben we de paardjes toch voor? Om lol mee te hebben? Of niet soms?

Geplaatst: do 05 jul 2007, 18:16
door yvette
Zo te horen enger dan de meeste achtbanen

Geplaatst: do 05 jul 2007, 18:27
door janna
eigenlijk hadden we er een foto van moeten maken.

Want we zagen eruit als twee gestippelde modermonsters. Maar het was wel super grappig.
Alleen is het wel zeer handig om je smoel dicht te houden als sas in volle galop door een plas gaat.
@ Esther: nou eigenlijk doelde we een beetje op de wildwaterbanen. Ik bedoel dit is veel stoerder dan die in het pretpark.

Geplaatst: vr 06 jul 2007, 12:21
door anika
En? waar heb je het zand allemaal teruggevonden?
Lang leve de paardensport
