Pagina 1 van 1

Heerlijk weer!

Geplaatst: vr 13 apr 2007, 17:54
door lauraatje
Heb net met San even een eind gelopen; heerlijk in het ondergaande zonnetje. Eerst lekker gepoetst en een beginsel van een massage (uit m'n nieuwe boek) getest; vond ze wel wat geloof ik. Daarna dus even gelopen en de kindjes meegenomen voor een ijsje (Leonie van 9 die ook op San rijdt en haar broertje van 7). Allebei erop en bij ons thuis een ijsje halen; we hebben een tankstation aan huis, dus das handig ;) Is precies een mooi stukje lopen, kwartiertje heen en kwartiertje terug natuurlijk. De kids hadden schik zeg, was echt leuk. En San vindt het allemaal maar prima en loopt lekker mee te sjokken :L
Weer op stal nog eens naar haar benen gekeken; nog wel dik maar naar mijn idee toch wel wat minder als voor we gingen. Ze heeft wat dikke benen door het gras... Ze staat sinds zondag op een nieuw stukje wei, maar dat iets te jong en fris gras voor d'r. Krijgt ze gelijk vocht in haar benen van :\ We hebben wel rustig opgebouwd met grazen, maar toch blijft ze er gevoelig voor. Gelukkig heeft ze er geen last van zelf.

Geplaatst: zo 15 apr 2007, 16:50
door Mir
Idd met dat lekkere weer lekker genieten als je met de paardjes bezig bent. Hopeljk neemt de zwelling van der benen gauw af.